Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Os Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 16 august 2016

D/H-10N

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kirill Eikanger Gneist, IL 29:56
2 Marie Thomassen Varegg Fleridrett 33:33 +3:37
3 Nora Egeland Storo Gneist, IL 33:55 +3:59
4 Karoline Strandenes Fana IL 34:53 +4:57
5 Jakob Iversen Paus Askøy OL 46:34 +16:38
5 Thord Nystuen Solli Askøy OL 46:34 +16:38
7 Sigurd Grydeland Fana IL 53:59 +24:03

D11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Iris Skage Gneist, IL 40:28

H11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nikolai Pontoppidan Os Orienteringsklubb 23:47
2 Sondre Aksnes IL Gular 24:57 +1:10

D13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingeborg Strandenes Fana IL 22:16

H13-16N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders S Halvorsen Bergens TF 33:16
2 Jonas Bracke TIF Viking 40:25 +7:09

Åpen N

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 33:38
2 Malena Grov Ottesen Vikebygd IL 43:50 +10:12
3 Mattias Erdal Klausen Os Orienteringsklubb 1:18:05 +44:27
4 Amund Erdal Klausen Os Orienteringsklubb 1:18:14 +44:36
5 Sigrun Erdal Klausen Os Orienteringsklubb 1:18:25 +44:47
Lise Balestrand Grønbech Askøy OL diskvalifisert
Bendik Haukeland Fana IL diskvalifisert
Jan Terje Haukeland Fana IL diskvalifisert
Marit Nipen Gneist, IL diskvalifisert

D11-13

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 49:12
2 Ingeborg Rygg Eikeland Bergens TF 58:47 +9:35

H11-13

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Dale Bergens TF 33:27
2 Hans Rogstadkjernet Bergens TF 42:40 +9:13
3 Brage Bell Lysaker Fana IL 43:27 +10:00

Åpen C

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Dale Bergens TF 33:43
2 Ragnhild Marie Bøe Fana IL 39:37 +5:54
3 Erling Bell Lysaker Fana IL 40:58 +7:15
4 Håkon Otterå TIF Viking 49:38 +15:55
5 Vibeke Nymo Varegg Fleridrett 52:05 +18:22
6 Torill Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 52:08 +18:25
7 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 55:11 +21:28
8 Arne Rygg Bergens TF 1:00:43 +27:00
9 Kåre Ritland Fana IL 1:18:32 +44:49
Ingunn Eikeland Bergens TF diskvalifisert

H12-14

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Bohne Varegg Fleridrett 44:44
2 Ulrik Hellen TIF Viking 46:22 +1:38
3 Birk Bell Lysaker Fana IL 50:13 +5:29
4 Andreas Dale Bergens TF 55:32 +10:48
5 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 1:08:32 +23:48
6 Matias Døsen Pontoppidan Os Orienteringsklubb 1:20:53 +36:09
7 Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL 1:21:50 +37:06
8 Mathias Heradstveit Gneist, IL 1:22:08 +37:24
9 Lars Evensen Gneist, IL 1:23:08 +38:24
10 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 1:24:02 +39:18

D12-16

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 1:05:33
2 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 1:06:52 +1:19
3 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:08:33 +3:00
4 Kristine Bog Vikane Fana IL 1:08:48 +3:15
5 Tuva Lilletvedt Fana IL 1:13:23 +7:50
6 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 1:16:02 +10:29

D50-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 51:18
2 Torild Myrli TIF Viking 59:03 +7:45
3 Anne Gjestemoen Bergens TF 1:31:57 +40:39
4 Anne Westergård Varegg Fleridrett 1:32:03 +40:45
5 Karen Clementsen Kayser Fana IL 1:56:05 +1:04:47
Nina Soligard Bergens TF diskvalifisert

D65-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 52:25
2 Berit Hegdal Bergens TF 55:20 +2:55
3 Bjørg Kocbach Bergens TF 1:02:56 +10:31

Åpen B

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tord Bell Myking Fana IL 47:10
2 Kjell Skage Gneist, IL 54:27 +7:17
3 Vidar Haugsvar Bergen kommune 57:55 +10:45
4 Halvor Fetveit Sundal Fana IL 1:04:10 +17:00
5 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 1:07:59 +20:49
6 Øistein Paulsen Bergens TF 1:08:29 +21:19
7 Andreas Berge Os Orienteringsklubb 1:10:17 +23:07
8 Sunniva Torvund Gneist, IL 1:14:46 +27:36
9 Inga Beate Bøe Fana IL 1:16:52 +29:42
10 Sigrunn Eliassen Bergens TF 1:23:39 +36:29
11 Annhild Fetveit Fana IL 1:28:01 +40:51
12 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:31:27 +44:17
13 Lene Erichsen Varegg Fleridrett 1:31:41 +44:31
May-lill Damm TIF Viking diskvalifisert
Ove Frotvedt Fana IL diskvalifisert

H15-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigve Rygg Eikeland Bergens TF 1:12:36
2 Eirik Bjerke Otterå TIF Viking 1:36:32 +23:56

D17-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karianne Strømme TIF Viking 51:16
2 Mari Strømme Lid TIF Viking 1:01:22 +10:06
3 Tove Aasheim Askøy OL 1:02:46 +11:30
4 Kirsti Lysaker Fana IL 1:04:57 +13:41
5 Ina Hopland Skage Gneist, IL 1:05:00 +13:44
6 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 1:24:50 +33:34

H50-

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 52:36
2 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 53:19 +0:43
3 Ole Tørnqvist Fana IL 58:16 +5:40
4 Øistein Bøe Fana IL 1:00:55 +8:19
5 Bjørn-Inge Skage Gneist, IL 1:04:00 +11:24
6 Knut Gjestemoen Bergens TF 1:13:20 +20:44
7 Alfon Harald Johansen Bergens TF 1:17:05 +24:29
8 Erling Strand Bergens TF 1:29:17 +36:41
9 Matti Torgersen Bergens TF 1:36:03 +43:27
10 Ole-Håkon Sælen Os Orienteringsklubb 2:15:45 +1:23:09
Per Øivind Husby Varegg Fleridrett brutt
Halvdan Ramberg Moe Fana IL brutt
Sverre Ottesen Varegg Fleridrett brutt

H65-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørn Torgersen TIF Viking 1:06:08
2 Ove Osland Bergens TF 1:18:38 +12:30
3 Atle Bergseth Varegg Fleridrett 1:20:11 +14:03
4 Jan Olav Jellestad Bergens TF 1:32:34 +26:26
5 Per Olaf Tangen Fana IL 2:19:50 +1:13:42
Dag Sletten Bergens TF diskvalifisert

Åpen AK

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Göran Winblad Rehns BK 1:02:27
2 Linda Rykkje Stord Orientering 1:08:30 +6:03
3 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 1:10:41 +8:14

H17-

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 55:00
2 Rune Nygaard IL Gular 56:27 +1:27
3 Morten Westergård Halden SK 57:26 +2:26
4 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 58:03 +3:03
5 Kenneth Westerheim Stord Orientering 59:52 +4:52
6 Andreas G. Polden Gneist, IL 1:02:32 +7:32
7 Trygve Buanes TIF Viking 1:07:33 +12:33
8 Knut Kyrkjebø TIF Viking 1:09:25 +14:25
9 Magnus Kyrkjebø NTNUI 1:10:49 +15:49
10 Tore Nymark Askøy OL 1:11:40 +16:40
11 Magne Knudsen Gneist, IL 1:21:01 +26:01
12 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 1:21:24 +26:24
13 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 1:25:01 +30:01
14 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 1:26:32 +31:32
15 Eirik Bjørkevoll Odda OL 1:27:25 +32:25
16 Sverre Johan Nærheim IL Gular 1:34:01 +39:01
17 Vidar Schei TIF Viking 1:35:17 +40:17
18 Bjørge Solli Askøy OL 1:37:23 +42:23
19 Kjetil Damm TIF Viking 1:51:29 +56:29
Bjørn Johannessen Field NTNUI diskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett diskvalifisert
Stig Mjelstad TIF Viking diskvalifisert
Petter Oen-Sivertsen TIF Viking diskvalifisert
Kristian Rykkje Varegg Fleridrett diskvalifisert
Knut Utne Fana IL diskvalifisert
Vegard Westergård Halden SK diskvalifisert

D19-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:21:13
2 Ingrid Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 1:30:44 +9:31
3 Marianne Nummedal Fana IL 2:02:13 +41:00
Kristin Löfgren Varegg Fleridrett diskvalifisert
Helen Martinsen IL Gular brutt
Sigrid Søvik Gneist, IL brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor