Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 7 juni 2016

D/H-10N

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marius Guibert TIF Viking 8:51
2 Andreas Strømme Lid TIF Viking 9:10
3 Axel Tveit Varegg Fleridrett 11:52
4 Benedicte Dale Bergens TF 11:58
5 Isak Amundsen Varegg Fleridrett 12:18
6 Tollak Heldal Høiland Varegg Fleridrett 13:53
7 Karoline Strandenes Fana IL 14:02
8 Eilif Høiland Varegg Fleridrett 14:15
9 Jakob Iversen Paus Askøy OL 16:04
10 Øyunn B. Mossige Askøy OL 16:08
11 Thord Nystuen Solli Askøy OL 16:10
12 Emil Øye Kragseth IL Gular 16:24
13 Ella Amundsen Varegg Fleridrett 16:40
14 Sverre Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 18:27
15 Josefine Blomquist Bergens TF 24:38
16 Mathilde Gustavsen Bergens TF 24:39
17 Johanne Velure Tretten Bergens TF 27:12
18 Fredrik Blomquist Bergens TF 29:25
Marie Thomassen Varegg Fleridrett diskvalifisert
Lea Skauge IL Gular ikke startet

D11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maren Krokeide Ottesen TIF Viking 9:42
2 Iris Skage Gneist, IL 13:15
Silja Iden Njåstad Varegg Fleridrett ikke startet

H11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Dale Bergens TF 11:59

D13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingeborg Strandenes Fana IL 11:03

H13-16N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Bracke TIF Viking 8:43
2 Jørgen Vatshelle Halvorsen Fana IL 24:42
Andreas Kragseth IL Gular ikke startet

Åpen N

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Randi Dale Bergens TF 12:11
2 Vibeke Øye IL Gular 16:26
3 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 18:30
4 Iselin Linløkken Steiner Fana IL 18:33
4 Sanne Ystebø Wachs Fana IL 18:33
6 Anne Westergård Varegg Fleridrett 19:55
7 Randi Hole Bergens TF 24:32
8 Jan Egil Velure Tretten Bergens TF 27:10
9 Jesper Blomquist Bergens TF 29:26
10 Mira Mukhidinova Varegg Fleridrett 50:54
11 Sofiya Mukhidinova Varegg Fleridrett 52:10
Marianne Linløkken Fana IL diskvalifisert
Bjørge Solli Askøy OL diskvalifisert
Kjersti Follesøy Askøy OL ikke startet

D11-13

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Therese Gurvin Skaaland Fana IL 24:36

H11-13

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Artem Sapontzis Gneist, IL 19:20
2 Brage Bell Lysaker Fana IL 20:25
3 Hans Rogstadkjernet Bergens TF 20:53
4 Even Tørresdal Bergens TF 21:04
5 Sondre Batalden Fana IL 31:45
6 Olve Hekland IL Gular 36:08

Åpen C

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Goga Bergens TF 17:01
2 Sigrunn Eliassen Bergens TF 20:54
3 Siren Vatshelle Fana IL 21:51
4 Helene Reime Hellem Varegg Fleridrett 22:07
5 Helge Bohne Varegg Fleridrett 23:17
6 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 23:37
7 Torill Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 23:48
8 Mette Gurvin Fana IL 25:29
9 Hanna Hølleland Fana IL 35:23
10 Ørn Midttun Bergens TF 40:15
11 Ingrid Roll Fana IL 46:28
12 Per Mathismoen Fana IL 47:13
13 Eva Krzywinski Bergens TF 49:24
Jan R Lien Bergens TF diskvalifisert

H12-14

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Dale Bergens TF 23:01
2 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 26:32
3 Ulrik Hellen TIF Viking 26:33
4 Birk Bell Lysaker Fana IL 26:45
5 Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL 35:18
6 Lars Evensen Gneist, IL 38:13
7 Anders S. Halvorsen Bergens TF 48:08
8 Magnus Strømme Lid TIF Viking 48:46
9 Fredrik Blichfeldt Osterøy IL 1:09:15

D12-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 35:47
2 Kristine Bog Vikane Fana IL 40:46
Tuva Lilletvedt Fana IL ikke startet

D50-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Soligard Bergens TF 27:50
2 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 28:23
3 Turid Rognsvåg Os Orienteringsklubb 28:43
4 Britt Karlsen Askøy OL 32:49
5 Rannveig Solli Askøy OL 33:16
6 Britt Kjersti Jåstad Varegg Fleridrett 38:32
7 Anne Gjestemoen Bergens TF 54:26
8 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 1:19:25
Eli Versto IL Gular ikke startet

D65-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 31:16
2 Berit Hegdal Bergens TF 31:45
3 Bjørg Kocbach Bergens TF 36:56
4 Astrid Ormberg Fana IL 40:37
5 Astri Ese Hole Bergens TF 52:18
Kari Secher Bergens TF diskvalifisert

Åpen B

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tone Rosenlund Varegg Fleridrett 31:34
2 Tore Lid TIF Viking 33:21
3 Erling Bell Lysaker Fana IL 34:41
4 Martin Krokeide Ottesen TIF Viking 34:47
5 Axel Ingvaldsen TIF Viking 35:14
6 Andreas Berge Os Orienteringsklubb 35:40
7 Per Haugland Årstad IL 35:46
8 Kjell Skage Gneist, IL 36:46
9 Halvor Fetveit Sundal Fana IL 41:44
10 Katrine Haaland Leveraas Haukeland sykehus idrettslag (HSI) 41:55
11 Otto Grahl-Nielsen Bergens TF 42:46
12 May-lill Damm TIF Viking 43:55
13 Arild Frank Olsen Bergens TF 44:21
14 Ragnar Kayser Fana IL 45:13
15 Jan Olav Ormberg Fana IL 45:38
16 Annhild Fetveit Fana IL 47:25
17 Espen Seeberg Bergens TF 49:07
18 Sindre Ekrheim Bergens TF 52:58
19 Ingvar Lindvik Auflem Os Orienteringsklubb 54:52
20 Øistein Paulsen Bergens TF 57:17
21 Bjørn Batalden Fana IL 1:00:21
Inger Bjerga Varegg Fleridrett ikke startet

H15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Scott Juvik IL Gular 54:44
2 Kaspar Augland Bergens TF 56:57
3 Eirik Bjerke Otterå TIF Viking 1:08:59
4 Magnus Gjerstad Osterøy IL 1:09:32
Johan Eikanger IL Gular ikke startet
Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett ikke startet

D17-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karianne Strømme TIF Viking 45:05
2 Mari Strømme Lid TIF Viking 49:00
3 Rannveig Nordhagen Fana IL 50:25
4 Siri Kollerud Lillomarka OL 50:30
5 Lise Christensen TIF Viking 52:42
6 Ann-Elin Bendiksen Fana IL 53:09
7 Ingunn Moss Rognsvåg Varegg Fleridrett 53:17
8 Olena Strugalova Varegg Fleridrett 53:30
9 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 54:38
10 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 54:58
11 Tove Aasheim Askøy OL 56:02
12 Kristine Grønlund Fana IL 1:01:23
13 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 1:03:13
14 Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 1:12:09
15 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 1:13:03
16 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 1:13:22
17 Gunhild Forland Askøy OL 1:16:07
18 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 1:23:44
Lene Rykkje Varegg Fleridrett diskvalifisert
Idun Magdalene Bøyum Augland Bergens TF ikke startet
Vibeke Rykkje Varegg Fleridrett ikke startet

H50-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Hølleland Fana IL 36:42
2 Tore Juvik IL Gular 38:03
3 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 39:11
4 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 43:54
5 Tord Bell Myking Fana IL 46:26
6 Ole Tørnqvist Fana IL 48:38
7 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 50:41
8 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 51:39
9 Håkon Mogstad Fana IL 56:01
10 Pål Augland Bergens TF 58:03
11 Egil Karlsen Askøy OL 1:00:10
12 Knut Gjestemoen Bergens TF 1:04:28
13 Jan Terje Mikkelsen TIF Viking 1:08:10
14 Erling Strand Bergens TF 1:10:59
15 Matti Torgersen Bergens TF 1:31:49
Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett ikke startet
Tom Eirik Eikanger IL Gular ikke startet

H65-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Arve Solli Askøy OL 41:56
2 Tor Sørevik TIF Viking 45:31
3 Dagfinn Hole Bergens TF 52:00
4 Magne Raadal Fana IL 57:54
5 Kristian Hj. Falch IL Gular 1:02:02
6 Per Vold Fana IL 1:11:13
7 Lars Olav Tveita Fana IL 1:17:04
8 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 1:17:59
Jørn Torgersen TIF Viking brutt
Per Vikane Fana IL ikke startet

Åpen AK

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oskar Røen Varegg Fleridrett 45:14
2 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 48:14
3 Lars H Smedsrud Varegg Fleridrett 49:23
4 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 1:04:12
5 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 1:05:38
6 Fredrik Thorkildsen BSI - Orientering 1:19:51
Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett diskvalifisert

H17-

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 37:12
2 Göran Winblad Rehns BK 41:32
3 Trygve Buanes TIF Viking 42:15
4 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 47:11
5 Jonathan Albon Varegg Fleridrett 47:39
6 Andreas G. Polden Gneist, IL 49:35
7 Espen Rognsvåg Os Orienteringsklubb 51:03
8 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 51:46
9 Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 55:32
10 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 56:29
11 Bjart Are Hellen TIF Viking 58:47
12 Håkon Reikvam IL Gular 1:03:35
13 Kjetil Damm TIF Viking 1:05:46
14 Sverre Johan Nærheim IL Gular 1:06:31
15 Eyvind Tangen Bergens TF 1:08:35
16 Bård Hekland IL Gular 1:11:47
17 Håvard Austevoll Os Orienteringsklubb 1:20:22
18 Knut Utne Fana IL 1:21:44
19 Andreas Grønbech Askøy OL 1:22:19
20 Lars Fjellanger Fana IL 1:45:48
Tormod Skauge IL Gular ikke startet

D19-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 48:35
2 Henriette Albon Varegg Fleridrett 57:47
3 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 58:58
4 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 1:02:41
Mariell Arntzen Gneist, IL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor