Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 31 mai 2016

D/H-10N

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emil Heksem Fana IL 18:22
2 Andreas Strømme Lid TIF Viking 20:19 +1:57
3 Karoline Strandenes Fana IL 24:14 +5:52
4 Thord Nystuen Solli Askøy OL 26:31 +8:09
5 Jakob Iversen Paus Askøy OL 26:32 +8:10
6 Marie Thomassen Varegg Fleridrett 27:39 +9:17
7 Johanne Velure Tretten Bergens TF 31:23 +13:01
8 Sara Gjestemoen Bergens TF 49:19 +30:57
9 Sofiya Mukhidinova Varegg Fleridrett 55:24 +37:02
10 Mira Mukhidinova Varegg Fleridrett 55:41 +37:19
Tollak Heldal Helland Varegg Fleridrett diskvalifisert

D11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Iris Skage Gneist, IL 18:04
2 Maren Krokeide Ottesen TIF Viking 26:04 +8:00
3 Iselin Linløkken Steiner Fana IL 34:07 +16:03

H11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Dale Bergens TF 16:20
2 Nikolai Pontoppidan Os Orienteringsklubb 23:28 +7:08

D13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingeborg Strandenes Fana IL 14:13

H13-16N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Bracke TIF Viking 19:13
2 Jakob Wedberg Bergens TF 28:16 +9:03
3 Jørgen Vatshelle Halvorsen Fana IL 53:02 +33:49

Åpen N

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jon Dale Bergens TF 16:35
2 Geir Heksem Fana IL 18:23 +1:48
3 Jostein Døsen Os Orienteringsklubb 23:40 +7:05
4 Jan Egil Velure Tretten Bergens TF 31:30 +14:55
5 Marianne Linløkken Fana IL 34:18 +17:43
6 Maria Christensson Gneist, IL 45:52 +29:17
7 Øystein Gjestemoen Bergens TF 49:09 +32:34
8 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 55:41 +39:06
Jan Arve Solli Askøy OL diskvalifisert

D-10

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stine Marie Tefre Grieg Fana IL 1:22:31
2 Helene Haukeland Fana IL 1:23:07 +0:36
Lea Skauge IL Gular diskvalifisert

H-10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oskar Heksem Fana IL 34:15

D11-13

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Therese Fetveit Sundal Fana IL 28:11
2 Therese Gurvin Skaaland Fana IL 42:46 +14:35
3 Ingeborg Rygg Eikeland Bergens TF 59:43 +31:32

H11-13

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Bell Lysaker Fana IL 29:45
2 Hans Rogstadkjernet Bergens TF 34:30 +4:45
3 Artem Sapontzis Gneist, IL 37:15 +7:30
4 Cornelius Glittenberg Gneist, IL 37:30 +7:45
5 Sondre Batalden Fana IL 53:34 +23:49

Åpen C

23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Goga Bergens TF 23:18
2 Sissel Tjøswold Bergens TF 24:20 +1:02
3 Siren Vatshelle Fana IL 25:51 +2:33
4 Kirsti Lysaker Fana IL 28:30 +5:12
5 Ingfrid Landa Bergens TF 28:51 +5:33
6 Ragnar Kayser Fana IL 28:59 +5:41
7 Siv Øvrebotten Lie Os Orienteringsklubb 29:14 +5:56
8 Helene Reime Hellem Varegg Fleridrett 30:32 +7:14
9 Marie Dymbe Gneist, IL 33:23 +10:05
10 Marianne Dymbe Gneist, IL 34:16 +10:58
11 Sigrunn Eliassen Bergens TF 34:27 +11:09
12 Vibeke Nymo Varegg Fleridrett 35:00 +11:42
13 Svanhild Grevskott Båtnes Varegg Fleridrett 39:17 +15:59
14 Mette Gurvin Fana IL 42:49 +19:31
15 Ingunn Eikeland Bergens TF 44:36 +21:18
16 Arne Rygg Bergens TF 45:31 +22:13
17 Grethe Oen-Sivertsen TIF Viking 47:23 +24:05
18 Per Mathismoen Fana IL 49:16 +25:58
19 Ørn Midtun Bergens TF 51:19 +28:01
19 Ingrid Roll Fana IL 51:19 +28:01
21 Linda Bønes Varegg Fleridrett 55:32 +32:14
Anders Seeberg Halvorsen Bergens TF diskvalifisert
Karen Clementsen Kayser Fana IL diskvalifisert

H12-14

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Dale Bergens TF 21:08
2 Ulrik Hellen TIF Viking 27:18 +6:10
3 Magnus Strømme Lid TIF Viking 28:18 +7:10
4 Mathias Heradstveit Gneist, IL 34:16 +13:08
5 Matias Døsen Pontoppidan Os Orienteringsklubb 35:45 +14:37
6 Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL 48:57 +27:49
7 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 1:12:29 +51:21
Lars Evensen Gneist, IL diskvalifisert
Birk Bell Lysaker Fana IL diskvalifisert

D12-16

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 31:46
2 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 49:03 +17:17
3 Kristine Bog Vikane Fana IL 1:04:55 +33:09
Ingunn Torød Buset Gneist, IL diskvalifisert
Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular diskvalifisert

D50-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Soligard Bergens TF 26:59
2 Lise Christensen TIF Viking 27:39 +0:40
3 Rannveig Solli Askøy OL 30:46 +3:47
4 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 34:28 +7:29
5 Marit Nipen Gneist, IL 35:44 +8:45
6 Hege Fjellbirkeland IL Gular 38:24 +11:25
7 Bjørg Midttun Bergens TF 43:42 +16:43
8 Torild Myrli TIF Viking 44:36 +17:37
9 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 51:01 +24:02
10 Britt Kjersti Jåstad Varegg Fleridrett 56:56 +29:57
11 Mette Rogne Varegg Fleridrett 1:01:34 +34:35
12 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 1:11:18 +44:19

D65-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 31:01
2 Bjørg Kocbach Bergens TF 33:05 +2:04
3 Berit Hegdal Bergens TF 34:33 +3:32
4 Astri Ese Hole Bergens TF 54:03 +23:02
5 Kari Secher Bergens TF 55:24 +24:23
6 Astrid Ormberg Fana IL 1:01:56 +30:55
7 Kjellaug Hodnekvam Bergens TF 1:03:01 +32:00
8 Else Lerche Raadal Fana IL 1:06:05 +35:04

Åpen B

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Dymbe Gneist, IL 25:13
2 Martin Stustad Klubbløs 28:14 +3:01
3 Halvor Fetveit Sundal Fana IL 29:07 +3:54
4 Tormod Skauge IL Gular 29:33 +4:20
5 Andreas Berge Os Orienteringsklubb 34:31 +9:18
6 Øistein Paulsen Bergens TF 35:54 +10:41
7 Tone Rosenlund Varegg Fleridrett 36:58 +11:45
8 Espen Seeberg Bergens TF 37:44 +12:31
9 Marie Pontoppidan Os Orienteringsklubb 38:15 +13:02
10 Axel Ingvaldsen TIF Viking 39:21 +14:08
11 Nina Christin Næsheim TIF Viking 43:46 +18:33
12 Bjørn Batalden Fana IL 47:00 +21:47
13 Kjell Skage Gneist, IL 47:34 +22:21
14 Astrid Oline Ervik Varegg Fleridrett 47:48 +22:35
15 Jan Olav Ormberg Fana IL 48:43 +23:30
16 Halvdan Ramberg Moe Fana IL 50:12 +24:59
17 Karianne Alsaker Årstad IL 51:57 +26:44
18 Tore Lid TIF Viking 52:57 +27:44
19 Erling Bell Lysaker Fana IL 57:03 +31:50
20 Inger Bjerga Varegg Fleridrett 1:02:39 +37:26
21 May-lill Damm TIF Viking 1:02:51 +37:38
22 Annhild Fetveit Fana IL 1:09:52 +44:39
23 Ingvar Lindvik Auflem Os Orienteringsklubb 1:10:24 +45:11
24 Sindre Ekrheim Bergens TF 1:11:11 +45:58
Per Haugland Årstad IL diskvalifisert
Trude Kyrkjebø TIF Viking diskvalifisert

H15-16

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Scott Juvik IL Gular 34:49
2 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 39:14 +4:25
3 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 40:15 +5:26
4 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 42:43 +7:54
5 Olav Hammersland Garnes Gneist, IL 44:43 +9:54
6 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 44:54 +10:05
7 Johan Eikanger IL Gular 45:51 +11:02
8 Andreas Nysæter Bergens TF 50:57 +16:08
9 Sigve Rygg Eikeland Bergens TF 58:01 +23:12

D17-

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rannveig Nordhagen Fana IL 40:30
2 Marianne Nummedal Fana IL 41:52 +1:22
3 Olena Strugalova Varegg Fleridrett 44:25 +3:55
4 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 45:04 +4:34
5 Tove Aasheim Askøy OL 45:07 +4:37
6 Vibeke Tefre Grieg Fana IL 46:00 +5:30
7 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 47:35 +7:05
8 Ann-Elin Bendiksen Fana IL 48:03 +7:33
9 Hanne Daltveit Fana IL 49:45 +9:15
10 Vilde Hopland Skage Gneist, IL 49:58 +9:28
11 Lene Rykkje Varegg Fleridrett 50:52 +10:22
12 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 51:20 +10:50
13 Kristiane Elise Ottesen Varegg Fleridrett 56:40 +16:10
14 Marian Kjellevold IL Gular 57:22 +16:52
15 Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 1:06:23 +25:53
16 Runa Almeland Fana IL 1:13:39 +33:09

H50-

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tom Eirik Eikanger IL Gular 28:00
2 Tore Juvik IL Gular 31:14 +3:14
3 Arne Wilhelm Knudsen Gneist, IL 31:28 +3:28
4 Jan Steineger Gneist, IL 35:05 +7:05
5 Bjørn Hølleland Fana IL 36:42 +8:42
6 Bjørn-Inge Skage Gneist, IL 37:58 +9:58
7 Tord Bell Myking Fana IL 38:01 +10:01
8 Sigurd Eikner Fana IL 39:29 +11:29
9 Rune Erdal Samnanger IL 41:11 +13:11
10 Torgeir Strand Fana IL 43:05 +15:05
11 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 44:12 +16:12
12 Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett 44:16 +16:16
13 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb 44:54 +16:54
14 Per Osen Vestre Akers SK 48:18 +20:18
15 Knut Gjestemoen Bergens TF 52:45 +24:45
16 Erling Strand Bergens TF 53:56 +25:56
17 Pål Augland Bergens TF 56:32 +28:32
18 Erik Vikane Fana IL 1:13:27 +45:27
Svein Ove Båtnes Varegg Fleridrett diskvalifisert

H65-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørn Torgersen TIF Viking 52:04
2 Magne Raadal Fana IL 53:02 +0:58
3 Per Vikane Fana IL 53:51 +1:47
4 Lars Olav Tveita Fana IL 1:00:21 +8:17
5 Einar Nordås Fana IL 1:02:39 +10:35
6 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 1:04:16 +12:12
7 Per Vold Fana IL 1:06:46 +14:42
8 Harald Risnes Fana IL 1:08:01 +15:57
9 Per Olaf Tangen Fana IL 1:20:39 +28:35

Åpen AK

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 43:20
2 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 45:19 +1:59
3 Erik Bohne Varegg Fleridrett 56:50 +13:30
4 Olav Kvalbein IL Gular 1:20:35 +37:15

H17-

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 41:08
2 Trygve Buanes TIF Viking 46:09 +5:01
3 Oskar Røen Varegg Fleridrett 46:10 +5:02
4 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 47:12 +6:04
5 Andreas G. Polden Gneist, IL 51:49 +10:41
6 Tore Nymark Askøy OL 52:41 +11:33
7 Erlend Gjestemoen Bergens TF 54:34 +13:26
8 Knut Kyrkjebø TIF Viking 55:44 +14:36
9 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 57:10 +16:02
10 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 1:02:20 +21:12
11 Ross Juvik IL Gular 1:07:38 +26:30
12 Eyvind Tangen Bergens TF 1:09:11 +28:03
13 Eirik Bjørkevoll Odda OL 1:10:34 +29:26
14 Bjart Are Hellen TIF Viking 1:15:22 +34:14
15 Kjetil Damm TIF Viking 1:17:15 +36:07
16 Sverre Johan Nærheim IL Gular 1:18:04 +36:56
17 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 1:21:54 +40:46
18 Fredrik Øverland Hatling Fana IL 1:22:59 +41:51
19 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 1:23:09 +42:01
Alan Cherry Varegg Fleridrett diskvalifisert
Andreas Grønbech Askøy OL diskvalifisert
Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert
Sturle Nordeide Gneist, IL diskvalifisert
Rune Nygaard IL Gular diskvalifisert
Petter Oen-Sivertsen TIF Viking diskvalifisert
Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett diskvalifisert
Knut Utne Fana IL diskvalifisert
Göran Winblad Rehns BK diskvalifisert
Magne Knudsen Gneist, IL ikke startet

D19-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:02:36
2 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 1:03:16 +0:40
3 Helen Martinsen IL Gular 1:13:46 +11:10
4 Mariell Arntzen Gneist, IL 1:18:45 +16:09
Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor