Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: tirsdag 10 mai 2016

D/H-10N

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Strømme Lid TIF Viking 14:38
2 Bendik Liam Haukeland Fana IL 15:19 +0:41
3 Karoline Strandenes Fana IL 16:17 +1:39
4 Dorthea Hennø Haugen Fana IL 16:21 +1:43
5 Bendik Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 22:08 +7:30
6 Olve Berge Aarsand Varegg Fleridrett 23:03 +8:25
7 Iselin Steiner Fana IL 26:24 +11:46
8 Sanne Ystebø Vach Fana IL 26:56 +12:18
9 Thord Nystuen Solli Askøy OL 32:59 +18:21
10 Sverre Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 40:13 +25:35
Marie Thomassen Varegg Fleridrett ikke startet

D11-12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andrea Hennø Haugen Fana IL 17:20
2 Iris Skage Gneist, IL 37:27 +20:07
Helene Nysæter Bergens TF ikke startet

H11-12N

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Markus Enes Heggøy Askøy OL 17:11
2 Even Tørresdal Bergens TF 18:44 +1:33
3 Hans Rogstadkjernet Bergens TF 18:53 +1:42
Christian Dale Bergens TF ikke startet

D13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingeborg Strandenes Fana IL 17:20

H13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Bracke TIF Viking 13:43

Åpen N

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Terje Haukeland Fana IL 15:26
2 Hildegunn Enes Askøy OL 17:15 +1:49
3 Marianne Linløkken Fana IL 26:24 +10:58
4 Aasfrid Tysvær Varegg Fleridrett 40:13 +24:47
4 Gunhild Stuland Tysvær Varegg Fleridrett 40:13 +24:47
Jon Dale Bergens TF ikke startet

D11-13

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Therese Gurvin Skaaland Fana IL 31:35

H11-13

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Bell Lysaker Fana IL 29:05
2 Sondre Batalden Fana IL 29:24 +0:19
Olve Hekland IL Gular ikke startet

Åpen C

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ragnar Kayser Fana IL 23:01
2 Karen Clementsen Kayser Fana IL 25:58 +2:57
3 Mette Gurvin Fana IL 31:37 +8:36
4 Jan R Lien Bergens TF 38:19 +15:18
5 Inge Dale Gneist, IL 45:21 +22:20
6 Ingrid Roll Fana IL 46:34 +23:33
Anders Seeberg Halvorsen Bergens TF diskvalifisert
Eva Krzywinski Bergens TF diskvalifisert
Aslaug Klakeg Forland Askøy OL brutt

H12-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 30:33
2 Ulrik Hellen TIF Viking 35:07 +4:34
3 Magnus Strømme Lid TIF Viking 52:13 +21:40
4 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 1:55:12 +1:24:39
Andreas Dale Bergens TF ikke startet
Lars Evensen Gneist, IL ikke startet
Mathias Heradstveit Gneist, IL ikke startet
Magnus Lehmann Varegg Fleridrett ikke startet
Tage Rosenlund Varegg Fleridrett ikke startet

D12-16

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 39:49
2 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 45:28 +5:39
3 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 49:36 +9:47
4 Tuva Lilletvedt Fana IL 55:24 +15:35
5 Kristine Bog Vikane Fana IL 1:11:09 +31:20

D50-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Turid Rognsvåg Os Orienteringsklubb 34:47
2 Nina Soligard Bergens TF 35:59 +1:12
3 Rannveig Solli Askøy OL 37:38 +2:51
4 Britt Karlsen Askøy OL 38:32 +3:45
5 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 43:05 +8:18
6 Hege Fjellbirkeland IL Gular 45:35 +10:48
7 Mette Rogne Varegg Fleridrett 48:04 +13:17
8 Anne Westergård Varegg Fleridrett 51:24 +16:37
9 Britt Kjersti Jåstad Varegg Fleridrett 59:51 +25:04
10 Herdis Alvheim Fana IL 1:04:03 +29:16
Linda Klanderud Årstad IL ikke startet
Torild Myrli TIF Viking ikke startet

D65-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 42:41
2 Bjørg Kocbach Bergens TF 44:55 +2:14
3 Berit Hegdal Bergens TF 50:02 +7:21
4 Astri Ese Hole Bergens TF 1:14:16 +31:35
5 Kari Secher Bergens TF 1:17:49 +35:08
6 Astrid Ormberg Fana IL 1:19:29 +36:48

Åpen B

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rune Monsen Askøy OL 46:05
2 Tore Lid TIF Viking 48:12 +2:07
3 Karianne Alsaker Årstad IL 51:31 +5:26
4 Axel Ingvaldsen TIF Viking 53:22 +7:17
5 Kjell Skage Gneist, IL 59:58 +13:53
6 Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 1:01:09 +15:04
7 Kjersti Follesøy Askøy OL 1:02:28 +16:23
8 May-lill Damm TIF Viking 1:02:56 +16:51
9 Erling Bell Lysaker Fana IL 1:03:49 +17:44
10 Øistein Paulsen Bergens TF 1:15:01 +28:56
11 Annhild Fetveit Fana IL 1:19:11 +33:06
12 Nina Christin Næsheim TIF Viking 1:27:01 +40:56
13 Helene Reime Hellem Varegg Fleridrett 1:52:51 +1:06:46
Andreas Berge Os Orienteringsklubb brutt
Sjur Lehmann Varegg Fleridrett ikke startet
Pål Espen Nordhaug Konnerud IL ikke startet
Helge Rosenlund Varegg Fleridrett ikke startet

H15-16

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Nysæter Bergens TF 1:02:29
2 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 1:11:02 +8:33
3 Scott Juvik IL Gular 1:13:06 +10:37
Halvor Fetveit Sundal Fana IL brutt

D17-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 41:50
2 Karianne Strømme TIF Viking 46:07 +4:17
3 Tove Aasheim Askøy OL 46:52 +5:02
4 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 49:26 +7:36
5 Mari Strømme Lid TIF Viking 50:26 +8:36
6 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 51:19 +9:29
7 Rannveig Nordhagen Fana IL 51:54 +10:04
8 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 53:50 +12:00
9 Kirsti Lysaker Fana IL 54:25 +12:35
10 Lise Christensen TIF Viking 54:52 +13:02
11 Gunhild Forland Askøy OL 59:55 +18:05
12 Hanne Daltveit Fana IL 1:00:33 +18:43
13 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 1:02:21 +20:31
14 Marian Kjellevold IL Gular 1:02:31 +20:41
15 Sigrid Søvik Gneist, IL 1:05:00 +23:10
16 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 1:12:50 +31:00
17 Gro Birkeland Søvik Gneist, IL 1:25:32 +43:42
Toril Aasheim Nymark Askøy OL ikke startet

H50-

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigurd Eikner Fana IL 36:30
2 Tore Juvik IL Gular 39:19 +2:49
3 Arne Johannesen IL Gular 39:25 +2:55
4 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 42:49 +6:19
5 Tord Bell Myking Fana IL 44:01 +7:31
6 Ole Tørnqvist Fana IL 45:33 +9:03
7 Jan Petter Hansen IL Gular 47:56 +11:26
8 Torgeir Strand Fana IL 48:10 +11:40
9 Tore Svein Nese Askøy OL 51:08 +14:38
10 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 51:17 +14:47
11 Alfon Harald Johansen Bergens TF 1:05:03 +28:33
12 Knut A Molvik Gneist, IL 1:12:05 +35:35
13 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 1:29:03 +52:33
14 David Johan Tjøswold Bergens TF 1:29:39 +53:09
Halvdan Ramberg Moe Fana IL diskvalifisert
Jan Steineger Gneist, IL ikke startet

H65-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Arve Solli Askøy OL 41:14
2 Atle Alvheim Fana IL 49:58 +8:44
3 Jørn Torgersen TIF Viking 53:36 +12:22
4 Magne Raadal Fana IL 1:00:38 +19:24
5 Dagfinn Hole Bergens TF 1:04:09 +22:55
6 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 1:14:31 +33:17
7 Jan Olav Ormberg Fana IL 1:16:45 +35:31
8 Lars Olav Tveita Fana IL 1:22:27 +41:13
9 Per Olaf Tangen Fana IL 1:50:36 +1:09:22
Per Vikane Fana IL diskvalifisert

Åpen AK

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Tønnessen Rød Fana IL 36:58
2 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 47:18 +10:20
3 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 56:46 +19:48
4 Marcel Niederhauser Askøy OL 57:56 +20:58
5 Jan Egil Velure Tretten Bergens TF 1:02:01 +25:03
Bård Hekland IL Gular ikke startet
Pål Thomassen Varegg Fleridrett ikke startet

H17-

30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alan Cherry Varegg Fleridrett 41:58
2 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 42:11 +0:13
3 Göran Winblad Rehns BK 42:35 +0:37
4 Rune Nygaard IL Gular 46:35 +4:37
5 Trygve Buanes TIF Viking 47:02 +5:04
6 Andreas G. Polden Gneist, IL 48:37 +6:39
7 Jonatan Rosengren Drake Varegg Fleridrett 51:39 +9:41
8 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 52:30 +10:32
9 Oskar Røen Varegg Fleridrett 53:09 +11:11
10 Tore Nymark Askøy OL 53:52 +11:54
11 Helge Nysæter Bergens TF 56:15 +14:17
12 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 57:15 +15:17
13 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 58:17 +16:19
14 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 59:01 +17:03
15 Magne Knudsen Gneist, IL 59:51 +17:53
16 Bjart Are Hellen TIF Viking 1:02:51 +20:53
17 Sturle Nordeide Gneist, IL 1:03:33 +21:35
18 Yngve Nymark Askøy OL 1:07:42 +25:44
19 Ross Juvik IL Gular 1:08:03 +26:05
20 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 1:08:09 +26:11
21 Eyvind Tangen Bergens TF 1:10:18 +28:20
22 Magnus Rogne Halland Varegg Fleridrett 1:10:43 +28:45
23 Kjetil Damm TIF Viking 1:11:22 +29:24
24 Sverre Johan Nærheim IL Gular 1:13:47 +31:49
25 Knut Utne Fana IL 1:16:54 +34:56
26 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 1:23:18 +41:20
27 Andreas Grønbech Askøy OL 1:23:47 +41:49
28 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 1:24:43 +42:45
Stig Mjelstad TIF Viking diskvalifisert
Bjørge Solli Askøy OL diskvalifisert
Øyvind Johannessen Gneist, IL ikke startet

D19-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helen Martinsen IL Gular 1:01:19
2 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1:06:30 +5:11
3 Constance Storvestre Varegg Fleridrett 1:19:41 +18:22
4 Mariell Arntzen Gneist, IL 1:24:10 +22:51
5 Ingunn Moss Rognsvåg Varegg Fleridrett 1:29:08 +27:49
Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor