Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Os Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 12 april 2016

D-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stine Marie Tefre Grieg Fana IL 30:51

D13-15

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 15:18
2 Sofie Ystebø TIF Viking 18:15 +2:57
3 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 19:42 +4:24
4 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 26:35 +11:17
5 Mathea Patterson Møklebust Gneist, IL 26:47 +11:29
Anny Patterson Møklebust Gneist, IL diskvalifisert

D16-18

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 25:59
2 Mari Strømme Lid TIF Viking 26:57 +0:58
3 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 28:47 +2:48
4 Ingunn Torød Buset Gneist, IL 30:15 +4:16
5 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 30:53 +4:54

D19-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Siri Kollerud Lillomarka OL 24:12
2 Karianne Strømme TIF Viking 26:07 +1:55
3 Ingunn Moss Rognsvåg Varegg Fleridrett 27:11 +2:59
4 Gunhild Forland Askøy OL 28:18 +4:06
5 Vilde Hopland Skage Gneist, IL 29:51 +5:39
6 Sigrid Søvik Gneist, IL 30:58 +6:46
7 Tove Aasheim Askøy OL 32:20 +8:08
8 Ina Hopland Skage Gneist, IL 36:27 +12:15
Rannveig Nordhagen Fana IL diskvalifisert

D40-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marit Nipen Gneist, IL 14:58
2 Kirsti Lysaker Fana IL 19:49 +4:51
3 Marian Kjellevold IL Gular 20:10 +5:12
4 Vibeke Øye IL Gular 20:14 +5:16
5 Lise Balestrand Grønbech Askøy OL 21:48 +6:50
6 Hege Fjellbirkeland IL Gular 21:50 +6:52
7 Annhild Fetveit Fana IL 25:21 +10:23
7 Torild Myrli TIF Viking 25:21 +10:23
9 Nina Lokøen Knudsen Gneist, IL 27:00 +12:02
10 Vibeke Tefre Grieg Fana IL 30:59 +16:01
Vibeke Nymo Varegg Fleridrett diskvalifisert

D60-

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Soligard Bergens TF 17:45
2 Berit Hegdal Bergens TF 19:21 +1:36
3 Bjørg Kocbach Bergens TF 20:14 +2:29
4 Anne Gjestemoen Bergens TF 26:58 +9:13
5 Astrid Ormberg Fana IL 27:15 +9:30
6 Kari Secher Bergens TF 27:32 +9:47
7 Else Lerche Raadal Fana IL 29:38 +11:53
8 Ingrid Roll Fana IL 35:01 +17:16
9 Åse Berge Klubbløs 40:58 +23:13

DN

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nora Egeland Storo Gneist, IL 12:48
2 Karoline Strandenes Fana IL 17:38 +4:50
3 Marie Thomassen Varegg Fleridrett 21:30 +8:42

HN

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Bracke TIF Viking 9:54
2 Nikolai Pontoppidan Os Orienteringsklubb 12:10 +2:16
3 Emil Øye Kragseth IL Gular 13:22 +3:28
4 Jørgen Oen-Sivertsen TIF Viking 13:55 +4:01
Eskil H Lekven Os Orienteringsklubb diskvalifisert

H-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brage Bell Lysaker Fana IL 25:52

H13-15

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 15:07
2 Birk Bell Lysaker Fana IL 16:11 +1:04
3 Ulrik Hellen TIF Viking 16:50 +1:43
4 Erik Bohne Varegg Fleridrett 16:56 +1:49
5 Andreas Dale Bergens TF 17:22 +2:15
6 Mathias Heradstveit Gneist, IL 19:15 +4:08
7 Lars Evensen Gneist, IL 20:03 +4:56
8 Magnus Strømme Lid TIF Viking 20:10 +5:03
9 Fredrik Viken Gneist, IL 21:01 +5:54
10 Sigve Rygg Eikeland Bergens TF 21:30 +6:23
11 Matias Døsen Pontoppidan Os Orienteringsklubb 21:42 +6:35
12 Sondre Batalden Fana IL 26:19 +11:12
13 Halvor Fetveit Sundal Fana IL 26:53 +11:46
14 Andreas Kragseth IL Gular 35:08 +20:01
Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL diskvalifisert

H16-18

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Knut Kyrkjebø TIF Viking 24:22
2 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 24:34 +0:12
3 Andreas Grønbech Askøy OL 27:45 +3:23

H19-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Göran Winblad Rehns BK 18:56
2 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 19:03 +0:07
3 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 19:36 +0:40
4 Ørjan Rykkje Varegg Fleridrett 20:17 +1:21
5 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 20:54 +1:58
6 Magne Knudsen Gneist, IL 22:05 +3:09
7 Sturle Nordeide Gneist, IL 23:05 +4:09
8 Knut Utne Fana IL 27:07 +8:11
Bjarte Handeland BSI - Orientering aktiv
Trygve Buanes TIF Viking diskvalifisert

H40-

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tom Johannessen Gneist, IL 21:49
2 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 22:33 +0:44
3 Arne Johannesen IL Gular 22:45 +0:56
4 Arne Wilhelm Knudsen Gneist, IL 24:34 +2:45
5 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 25:00 +3:11
6 Trond Døskeland Fana IL 26:22 +4:33
7 Kjetil Damm TIF Viking 27:16 +5:27
8 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking 27:46 +5:57
9 Sverre Johan Nærheim IL Gular 27:54 +6:05
10 Knut A Molvik Gneist, IL 29:47 +7:58
11 Knut Gjestemoen Bergens TF 35:11 +13:22
12 Bjørn Batalden Fana IL 41:37 +19:48
Bjart Are Hellen TIF Viking diskvalifisert
Bjørn Hølleland Fana IL diskvalifisert
Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett diskvalifisert
Svein Linga IL Gular diskvalifisert
Sverre Ottesen Varegg Fleridrett diskvalifisert

H60-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erling Strand Bergens TF 18:38
2 Dagfinn Hole Bergens TF 20:07 +1:29
3 Kristian Hj. Falch IL Gular 23:31 +4:53
3 Magne Raadal Fana IL 23:31 +4:53
5 Harald Lyngtun Fana IL 23:46 +5:08
6 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 25:53 +7:15
7 Jan Olav Ormberg Fana IL 25:55 +7:17
8 Per Olaf Tangen Fana IL 26:26 +7:48
9 Axel Ingvaldsen TIF Viking 28:07 +9:29
10 Per Mathismoen Fana IL 39:45 +21:07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor