Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: onsdag 10 februar 2016

DA

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 49:17
2 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 53:55 +4:18
3 Marianne Skei TIF Viking 58:40 +9:03
Kristin Löfgren Varegg Fleridrett diskvalifisert
Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett diskvalifisert

HA

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 35:43
2 Alan Cherry Varegg Fleridrett 37:26
3 Jan Kocbach Fana IL 37:53
4 Magne Knudsen Gneist, IL 40:56
5 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 41:13
6 Tom Eirik Eikanger IL Gular 41:47
7 Tore Nymark Askøy OL 43:30
8 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 44:01
9 Oskar Røen Varegg Fleridrett 47:44
10 Arve Solli Askøy OL 47:55
11 Bjørn Hølleland Fana IL 50:42
12 Anders Tønnessen Rød Fana IL 50:46
13 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 51:15
14 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 53:34
15 Bjart Are Hellen TIF Viking 54:32
16 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 55:38
17 Trond Døskeland Fana IL 56:01
18 Knut Kjurkjeberg TIF Viking 56:23
19 Tore Svein Nese Askøy OL 56:25
20 Kjetil Damm TIF Viking 57:55
21 Jonathan Albon Varegg Fleridrett 58:39
22 Øistein Stemme Hordaveg BIL 1:00:37
23 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 1:01:23
24 Lars Fjellanger Fana IL 1:30:38
Sturle Nordeide Gneist, IL diskvalifisert
Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett diskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett ikke startet
Knut A Molvik Gneist, IL ikke startet
Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett ikke startet
Kenneth Westerheim Stord Orientering ikke startet

DB

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 34:41
2 Kirsti Lysaker Fana IL 41:31
3 Siren Greve Bergens TF 45:09
4 Tove Aasheim Askøy OL 53:42
5 Siri Elisabet Helle Fana IL 1:40:11
Birte Nordeide Gneist, IL diskvalifisert

HB

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Bohne Varegg Fleridrett 35:02
2 Magnus Natås Bergens TF 40:20
3 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 41:55
4 Kjell Erik Myre Hordaveg BIL 42:38
5 Bjørn L. Basberg Varegg Fleridrett 42:42
6 Matti Torgersen Bergens TF 43:19
7 Olav Lofthus Hordaveg BIL 43:20
8 Erik Johannessen Hordaveg BIL 44:34
9 Svein Rosseland Hordaveg BIL 45:47
10 Stein Ove Dyngeland Statoil BIL 45:52
11 Jan Haugland Årstad IL 48:34
12 Martin Stustad NOR 49:54
13 Sturla Stemshaug NOR 50:27
14 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 55:19
15 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 55:20
16 Kristian Hj. Falch IL Gular 1:01:11
17 Knut Hestenes NOR 1:18:45
Atle Alvheim Fana IL diskvalifisert
Birk Bell Lysaker Fana IL ikke startet

DC

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rannveig Solli Askøy OL 31:25
2 Berit Hegdal Bergens TF 35:17
3 Mai Helen Linga IL Gular 39:43
May-lill Damm TIF Viking diskvalifisert
Ylva Svanberg Helle TIF Viking diskvalifisert
Nina Soligard Bergens TF diskvalifisert

HC

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Andreas Grønbech Askøy OL 28:43
2 Øistein Paulsen Bergens TF 49:31
Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor