Offisiell resultatliste for Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 5 desember 2015

D17-

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Louise Oram Nydalens SK 35:50
2 Elin Bjerva Larvik OK 40:17 +4:27
3 Hilde Vassend Porsgrunn OL 43:26 +7:36
4 Emilie Westin Porsgrunn OL 43:32 +7:42
5 Sara Mathisen Porsgrunn OL 45:06 +9:16
6 Elin Gravningen Stokke IL 45:07 +9:17
7 Arianna Taufer Nydalens SK 45:10 +9:20
8 Benedikte Wiig Bøen Porsgrunn OL 45:37 +9:47
9 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 46:47 +10:57
10 Grete Hovi Skien OK 47:14 +11:24
11 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 47:27 +11:37
12 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 47:38 +11:48
13 Hanne Herum OK Skeidi 49:22 +13:32
14 Ida Vår Dirdal Larvik OK 50:02 +14:12
15 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 50:52 +15:02
16 Maren Bruserud Sandefjord OK 50:55 +15:05
17 Ingvild Eckdahl OK Horten 51:36 +15:46
18 Randi Kristin Nærum Larvik OK 53:01 +17:11
19 Lenka Westin Porsgrunn OL 57:53 +22:03
20 Kerstin Elisabeth Aas Porsgrunn OL 57:56 +22:06
21 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:00:44 +24:54
22 Eli Sæterdal Skien OK 1:01:03 +25:13
23 Tonny Lindquist OK Skeidi 1:01:39 +25:49
Astrid Brevik Stokke IL diskvalifisert

D-16

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 38:42
2 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 39:37 +0:55
2 Maria Prestbøen Sandefjord OK 39:37 +0:55
4 Malene Nysæter Skien OK 41:56 +3:14
5 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 42:00 +3:18
6 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 43:31 +4:49
7 Une Holtermann Porsgrunn OL 45:57 +7:15
8 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 46:16 +7:34
9 Hanna Nysæter Skien OK 49:56 +11:14
10 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 50:14 +11:32
11 Frida Daler Stokke IL 52:47 +14:05
12 Elise Ausen Porsgrunn OL 52:48 +14:06
13 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 1:15:42 +37:00
14 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 1:17:49 +39:07
Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK diskvalifisert
Alexandra Rognlidalen Sandefjord OK diskvalifisert
Lise Strøm Sandefjord OK diskvalifisert

H-16

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Skjalg Nysæter Skien OK 32:15
2 Sindre R Holt Hedrum OL 32:20 +0:05
3 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 34:32 +2:17
4 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 34:42 +2:27
5 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 34:49 +2:34
6 Even Gravningen Stokke IL 35:53 +3:38
7 Olav Hoff OL Tønsberg og omegn 39:48 +7:33
8 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 40:18 +8:03
9 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 42:07 +9:52
10 Viljan van Raaij Hedrum OL 43:06 +10:51
11 Simen Gravningen Stokke IL 43:13 +10:58
12 Audun Brevik Stokke IL 45:03 +12:48
13 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 45:45 +13:30
14 Jonas Eikås Sandefjord OK 46:31 +14:16
15 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 47:44 +15:29
16 Georg S. Andresen Skien OK 49:00 +16:45
17 Karl Mathias Wold OK Horten 50:14 +17:59
18 Per Anders Eckdahl OK Horten 50:19 +18:04
19 Martin Ausen Porsgrunn OL 59:55 +27:40
20 Kristoffer Fjære Hedrum OL 1:00:40 +28:25
Hallgeir Brevik Stokke IL diskvalifisert
Kristian Juel Johannessen Hedrum OL diskvalifisert
Rasmus Mathisen Porsgrunn OL diskvalifisert
Peder Thorhaug-Mollerud Larvik OK diskvalifisert

H17-

47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders Nordberg Nydalens SK 31:07
2 Bojan Blumenstein Nydalens SK 31:35 +0:28
3 Karl Fremstad Halden SK 31:42 +0:35
4 Thomas Nipen Nydalens SK 31:44 +0:37
5 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 31:49 +0:42
6 Gisle Nysæter Skien OK 31:52 +0:45
7 Mathias Nipen IL Tyrving 32:00 +0:53
8 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 32:11 +1:04
9 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 32:13 +1:06
10 Tobias Kristensen Larvik OK 32:18 +1:11
11 Henrik Eijsink Nydalens SK 32:40 +1:33
12 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 33:00 +1:53
13 Dag Steinar Ragvin Bø OL 33:26 +2:19
14 Øyvind Hylleseth Skien OK 33:31 +2:24
15 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 33:40 +2:33
16 Fredrik Polland OK Skeidi 34:37 +3:30
17 Øyvind Flaatten OK Skeidi 34:46 +3:39
18 Anders Kristian Holt Hedrum OL 34:51 +3:44
19 Helge Gisholt OK Skeidi 35:07 +4:00
20 Arve Glittum OK Skeidi 35:35 +4:28
21 Tom Kristensen Larvik OK 36:07 +5:00
22 Ole Flaatten OK Skeidi 37:11 +6:04
23 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 37:26 +6:19
24 Jørgen Fjære Hedrum OL 37:42 +6:35
25 Jens Didrik Berg Larvik OK 39:51 +8:44
26 Inge Glittum OK Skeidi 40:03 +8:56
27 Simon Nysæter Skien OK 40:12 +9:05
28 Bjørn Polland OK Skeidi 40:20 +9:13
29 Harald Hovi Skien OK 40:36 +9:29
30 Dag Kristensen OK Skeidi 45:41 +14:34
31 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 46:50 +15:43
32 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 47:49 +16:42
33 Ragnar Hillestad Lardal OL 47:57 +16:50
34 Arild Rørholt OK Skeidi 48:55 +17:48
35 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 50:15 +19:08
36 Carl Ove Berg OK Skeidi 50:38 +19:31
37 Martin Edvardsen Larvik OK 53:02 +21:55
38 Atle Remme Porsgrunn OL 53:40 +22:33
39 Olav Nipen IL Tyrving 53:57 +22:50
40 Jon Øivind Pedersen OK Skeidi 57:14 +26:07
41 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 57:33 +26:26
42 Øivind Pedersen OK Skeidi 58:23 +27:16
43 Per Øystein Andersen Larvik OK 1:01:20 +30:13
44 Trond Solberg OK Skeidi 1:03:01 +31:54
45 Lars Martin Gjein Stokke IL 1:07:12 +36:05
46 Bjørn Lie Porsgrunn OL 1:18:48 +47:41
Dagfinn Torpe Porsgrunn OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor