Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Ålgård

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Ålgård
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 januar 2016

Damer - kort løype

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anna Taksdal Ganddal IL 33:02
2 André Sirevåg NOTEAM 37:40 +4:38
3 Karine H. Foss NTNUI 37:42 +4:40
4 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 40:14 +7:12
5 Solveig Mæland Ålgård Orientering 52:02 +19:00
6 Therese Immerstein Noraberg Multiconsult ASA 52:20 +19:18
7 Emma Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 1:08:06 +35:04

Damer - mellomlang løype

22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 48:33
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 51:55 +3:22
3 Anne Marie Gausel Ganddal IL 55:24 +6:51
4 Irene Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 55:29 +6:56
5 Anna Berthelsen Stavanger kommune BIL 57:11 +8:38
6 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 59:46 +11:13
7 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 1:02:20 +13:47
8 Eli Frafjord Ganddal IL 1:04:37 +16:04
9 Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) 1:04:46 +16:13
10 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 1:07:54 +19:21
11 Kristin Skadsem Ganddal IL 1:08:46 +20:13
12 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1:10:04 +21:31
13 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:11:07 +22:34
14 Helga Klausen Klepp Kommune BIL 1:12:57 +24:24
15 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:13:33 +25:00
16 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 1:15:06 +26:33
17 Inger Skretting Opstad Egersund OK 1:19:24 +30:51
18 Brit Vivian Meling Sandnes IL (Rogaland) 1:37:56 +49:23
19 Aslaug Lura Sandnes Sparebank 1:39:08 +50:35
20 Margaret Malmin SUS BIL 1:39:42 +51:09
21 Gro Mariero Totland NOTEAM 1:49:34 +1:01:01
Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

Damer - lang løype

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 52:23
2 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 54:19 +1:56
3 Marjo Liikanen Rajamaen Rykmentti 55:43 +3:20
4 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 59:06 +6:43
5 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:01:12 +8:49
6 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 1:02:22 +9:59
7 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 1:10:34 +18:11
8 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:14:19 +21:56
9 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 1:18:04 +25:41
10 Vibeke Lamark Ganddal IL 1:22:58 +30:35
11 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1:28:17 +35:54
12 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:48:33 +56:10

Herrer - kort løype

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Lamark Ganddal IL 31:16
2 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 38:21 +7:05
2 Per Frode Sandal Ganddal IL 38:21 +7:05
4 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 39:38 +8:22
5 Magne Mæland Ålgård Orientering 42:34 +11:18
6 Paul R. Carr Capgemini BIL 43:00 +11:44
7 Peter Frafjord Statoil BIL 50:46 +19:30
8 Espen Simonsen NOTEAM 52:04 +20:48
9 Erlend Bremnes Ganddal IL 52:33 +21:17
10 Daniel de Jong Njaa Ganddal IL 52:34 +21:18
11 Aksel Dommersnes Ganddal IL 52:37 +21:21
12 Bjørnar Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 1:05:29 +34:13

Herrer - mellomlang løype

27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nils John Vestøl NOTEAM 38:15
2 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 38:30 +0:15
3 Per Ingar Hadland Ganddal IL 45:12 +6:57
4 Arnfinn Rømuld Statoil BIL 47:04 +8:49
5 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 47:34 +9:19
6 Tor Sverre Skåra Egersund OK 48:01 +9:46
7 Ole Petter Haukaas Sola BIL 50:38 +12:23
8 Stian Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 52:51 +14:36
9 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 55:03 +16:48
10 Frank Hansen Egersund OK 56:02 +17:47
11 Anders Noraberg NOTEAM 57:54 +19:39
12 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 58:11 +19:56
13 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 58:18 +20:03
14 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 58:40 +20:25
15 Øivind Hansen Ganddal IL 58:55 +20:40
16 Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering 59:24 +21:09
17 Ernst Kristensen Statoil BIL 1:00:13 +21:58
18 Kjell M. Langvik Stavanger Orienteringsklubb 1:00:57 +22:42
19 Ove Haugvaldstad Sandnes IL (Rogaland) 1:01:06 +22:51
20 Børje Svensson Forsand IL 1:03:00 +24:45
21 Jan Arendal Statoil BIL 1:05:32 +27:17
22 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:07:45 +29:30
23 Knut Jonas Espedal Stavanger Orienteringsklubb 1:10:30 +32:15
24 Ole Auklend Skattesport BIL 1:10:58 +32:43
25 Ingjald Egeland Stavanger Orienteringsklubb 1:11:50 +33:35
26 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:16:06 +37:51
27 Lars Ernst Ravndal Rogaland Radio 1:17:12 +38:57

Herrer - lang løype

33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stig Alvestad Ganddal IL 42:05
2 Jonas K Espedal NTNUI 43:54 +1:49
3 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 46:16 +4:11
4 Magnus Landstad Sandnes IL (Rogaland) 47:34 +5:29
5 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 49:59 +7:54
6 Fredrik Omdal NTNUI 50:36 +8:31
7 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 50:41 +8:36
8 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 51:18 +9:13
9 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 52:08 +10:03
10 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 54:47 +12:42
11 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 56:14 +14:09
12 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 58:15 +16:10
13 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 59:21 +17:16
14 Per Ivar Stokland Ganddal IL 59:24 +17:19
15 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 1:02:27 +20:22
16 Per Olav Haarr Ganddal IL 1:04:05 +22:00
17 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 1:05:06 +23:01
18 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 1:05:23 +23:18
19 Inge Løland NOTEAM 1:06:03 +23:58
20 Paul Terje Haarr Ganddal IL 1:06:33 +24:28
21 Kristoffer Susort Kvale Haugesund IL Orientering 1:08:42 +26:37
22 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:10:37 +28:32
23 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 1:10:51 +28:46
24 Trond Lamark Ganddal IL 1:11:29 +29:24
25 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 1:15:30 +33:25
26 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 1:18:16 +36:11
27 Espen Fyhn Nilsen Sandnes IL (Rogaland) 1:24:25 +42:20
Jan-Rune Larsen Basso Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Mathieu McGuire Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Oddvar Taksdal Ganddal IL diskvalifisert
Runar Eike Toft Statoil BIL diskvalifisert
Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering diskvalifisert
Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

Herrer - Ny

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lukas de Jong Njaa Ganddal IL 25:54
2 Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 41:08 +15:14

Damer - Ny

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emilie Surdal NOTEAM 21:06
2 Katharina Harestad Haukaas NOTEAM 21:07 +0:01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor