Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollolopet KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollolopet KM Mellom
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: søndag 22 mai 2016

N-åpen

1 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Niclas Gunnerød Stokke IL 21:36 11:22
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 25:46 13:33
0 Sindre Furland Sandefjord OK 22:28 11:49
0 Kristian Kaupang Lye Larvik OK 21:14 11:10
0 Daniella Gjone Sandefjord OK 17:25 9:10
0 Anne Haugberg Andebu IL 22:57 12:04
0 Maren Sofie Fremstad Larvik OK 29:21 15:26
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 16:39 8:45
0 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 32:37 +3:16 17:10
0 Magnus Sigurdson Stokke IL 17:56 9:26

D -10

1 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 26:54 14:27

D 11-12

2 020 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 18:02 8:55
2 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 43:58 +25:56 21:45

D 11-12N

1 860 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 18:14 9:48
2 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 21:22 +3:08 11:29

D 13-14

2 060 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mina Schjerven Lardal OL 20:53 10:08
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 24:25 +3:32 11:51
3 Eline Schjerven Lardal OL 27:43 +6:50 13:27
4 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 28:21 +7:28 13:45
5 Une Holtermann Porsgrunn OL 29:59 +9:06 14:33
6 Emma Engehult Notodden OL 30:55 +10:02 15:00
7 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 31:24 +10:31 15:14
8 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 36:01 +15:08 17:29
9 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 38:02 +17:09 18:27
10 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 40:03 +19:10 19:26

D 13-16C

2 020 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Nordgård Notodden OL 24:45 12:15
2 Ida Therese Guttormsen Sørum Skien OK 26:10 +1:25 12:57
3 Emilie Støren Bø OL 32:20 +7:35 16:00
4 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 34:34 +9:49 17:06

D 15-16

3 570 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 46:28 13:00
2 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 48:04 +1:36 13:27
3 Elise Ausen Porsgrunn OL 49:58 +3:30 13:59
4 Hanna Johansson Hedrum OL 50:58 +4:30 14:16

D 17-C

2 020 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Knotten Haugberg Andebu IL 20:21 10:04
2 Rita Harriet Bakken Fremstad Larvik OK 27:21 +7:00 13:32
3 Lene Meen Porsgrunn OL 27:22 +7:01 13:32
4 Cathrine Næss Holtermann Porsgrunn OL 30:49 +10:28 15:15
5 May Nordkvelde Hedrum OL 37:25 +17:04 18:31

D 17-N

1 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May-Britt Skramdal Hedrum OL 45:28 24:26

D 17-18

3 870 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 40:58 10:35
2 Emilie Westin Porsgrunn OL 45:36 +4:38 11:46
3 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 48:43 +7:45 12:35
4 Linn Hege Roso Lardal OL 1:07:29 +26:31 17:26
Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK diskvalifisert

D 19-20

3 870 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martine Topstad Larvik OK 51:56 13:25

D 21-

3 870 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Bjerva Larvik OK 42:51 11:04
2 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 47:07 +4:16 12:10
3 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 48:10 +5:19 12:26
4 Pernille Nauf Hedrum OL 59:06 +16:15 15:16
5 Silje Borge Hovi Skien OK 1:13:48 +30:57 19:04

D 40-

3 870 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 44:55 11:36
2 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 49:00 +4:05 12:39
3 Liv Schjerven Lardal OL 50:36 +5:41 13:04
4 Ingvild Eckdahl OK Horten 51:04 +6:09 13:11
5 Sara Mathisen Porsgrunn OL 54:33 +9:38 14:05
6 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 1:08:19 +23:24 17:39
7 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 1:24:38 +39:43 21:52
8 Elin Gravningen Stokke IL 1:27:57 +43:02 22:43
9 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:34:25 +49:30 24:23
10 Anette Firing Andebu IL 1:36:06 +51:11 24:49

D 45-

3 570 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 49:54 13:58
2 Anne Berit Bredholt Sandefjord OK 57:01 +7:07 15:58
3 Lenka Westin Porsgrunn OL 1:00:25 +10:31 16:55
4 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 1:07:44 +17:50 18:58
5 Janne Larsen Porsgrunn OL 1:40:22 +50:28 28:06
Hege Melby Lardal OL diskvalifisert

D 50-

3 570 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 42:08 11:48
2 Tiri Rebård Sandefjord OK 43:40 +1:32 12:13
3 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 47:19 +5:11 13:15
4 Anniken Ausen Porsgrunn OL 1:00:57 +18:49 17:04
5 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:21:04 +38:56 22:42
Heidi Schatvet Notodden OL diskvalifisert

D 55-

3 570 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete S B Hovi Skien OK 48:34 13:36
2 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 59:24 +10:50 16:38

D 60-

3 570 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 1:18:11 21:54
2 Randi Hansen Stokke IL 1:32:50 +14:39 26:00
Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

D 65-

2 730 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margareta Brynhildsen Stokke IL 45:15 16:34
2 Rakel Øren Sandefjord OK 54:10 +8:55 19:50
3 Gun Jørgensen Porsgrunn OL 1:10:59 +25:44 26:00

D 70-

2 730 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Helene Hansen Sandefjord OK 1:03:42 23:20
2 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 1:15:52 +12:10 27:47

D 75-

2 730 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:00:38 22:12

H -10

1 860 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rasmus Engehult Notodden OL 16:32 8:53
2 Sondre Kornmo Porsgrunn OL 22:14 +5:42 11:57
3 Ludvig Skramdal Hedrum OL 22:52 +6:20 12:17

H 11-12

2 020 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brage Eikås Sandefjord OK 22:03 10:54
2 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 22:20 +0:17 11:03
3 Theodor Bjørk Sandefjord OK 23:23 +1:20 11:34
4 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 26:29 +4:26 13:06
5 Oscar Thunold Porsgrunn OL 30:29 +8:26 15:05
6 Ola Meen Porsgrunn OL 35:13 +13:10 17:26
7 Gabriel Gjone Sandefjord OK 46:20 +24:17 22:56
8 Martin Dybvik Stokke IL 48:01 +25:58 23:46
9 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 57:47 +35:44 28:36
Kristoffer Eckdahl OK Horten diskvalifisert

H 11-12N

1 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Adrian Hagen Porsgrunn OL 23:15 12:30

H 13-14

2 060 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 16:38 8:04
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 20:53 +4:15 10:08
3 Åsmund Slokvik Notodden OL 22:21 +5:43 10:50
4 Simen Gravningen Stokke IL 23:04 +6:26 11:11
5 Henrik R Holt Hedrum OL 23:32 +6:54 11:25
6 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 24:19 +7:41 11:48
7 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 24:38 +8:00 11:57
8 Jonas Eikås Sandefjord OK 25:05 +8:27 12:10
9 Kristoffer Fjære Hedrum OL 32:40 +16:02 15:51
10 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 37:18 +20:40 18:06

H 13-16C

2 020 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristian Fremstad Larvik OK 39:58 19:47

H 15-16

3 870 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 38:57 10:03
2 Skjalg Nysæter Skien OK 39:46 +0:49 10:16
3 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 41:50 +2:53 10:48
4 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 42:46 +3:49 11:03
5 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 45:12 +6:15 11:40
6 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 49:00 +10:03 12:39
7 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 55:54 +16:57 14:26
8 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 58:24 +19:27 15:05
9 Even Gravningen Stokke IL 59:10 +20:13 15:17
10 Per Anders Eckdahl OK Horten 1:06:43 +27:46 17:14

H 17-C

2 020 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 22:41 11:13
2 Arnfinn Sørum Skien OK 42:52 +20:11 21:13

H 17-18

4 540 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre R Holt Hedrum OL 35:42 7:51
2 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 36:17 +0:35 7:59
3 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 41:42 +6:00 9:11
4 Tobias Kristensen Larvik OK 42:24 +6:42 9:20
5 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 50:01 +14:19 11:01
6 Fredrik Polland OK Skeidi 50:10 +14:28 11:02
7 Ole Flaatten OK Skeidi 1:02:16 +26:34 13:42
Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

H 19-20

4 540 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 41:44 9:11
2 Jarle Lysnes Hedrum OL 48:54 +7:10 10:46
3 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 1:06:16 +24:32 14:35

H 21-

4 540 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thore Kornmo Porsgrunn OL 35:01 7:42
2 Øyvind Watterdal Hadeland OL 38:59 +3:58 8:35
3 Trond Gjelstad Sandefjord OK 41:10 +6:09 9:04
4 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 41:22 +6:21 9:06
5 Fredrik Raastad Skien OK 42:00 +6:59 9:15
6 Eirik Larsen Skien OK 44:24 +9:23 9:46
7 Harald Kvisli Notodden OL 46:40 +11:39 10:16
8 Harald Hovi Skien OK 46:42 +11:41 10:17
9 Gisle Nysæter Skien OK 48:36 +13:35 10:42
10 Petter Moe Sandefjord OK 51:46 +16:45 11:24
11 Dag Steinar Ragvin Bø OL 56:37 +21:36 12:28
12 Rune Firing Haugberg Andebu IL 1:01:35 +26:34 13:33
13 Tord Skyrud Fossum IF 1:01:40 +26:39 13:34
14 Robert Fredriksen Notodden OL 1:01:49 +26:48 13:36
Jørgen Frøyd Larvik OK diskvalifisert

H 40-

4 540 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sturle Furland Sandefjord OK 48:50 10:45
2 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 50:22 +1:32 11:05
3 Kjell Westin Porsgrunn OL 50:40 +1:50 11:09
4 Kjetil Eckdahl OK Horten 54:09 +5:19 11:55
Kenneth Dybvik Stokke IL diskvalifisert
Lars Ole Thunold Porsgrunn OL diskvalifisert

H 45-

3 870 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Flaatten OK Skeidi 34:50 9:00
2 Dag Ausen Porsgrunn OL 36:43 +1:53 9:29
3 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 37:47 +2:57 9:45
4 Anders Kristian Holt Hedrum OL 39:14 +4:24 10:08
5 Lars Erik Gjein Fossum IF 39:31 +4:41 10:12
6 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 42:55 +8:05 11:05
7 Rune Engehult Notodden OL 44:40 +9:50 11:32
8 Bjørn Polland OK Skeidi 47:19 +12:29 12:13
9 Øyvind Støren Bø OL 49:34 +14:44 12:48
10 Tom Kristensen Larvik OK 49:48 +14:58 12:52
11 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 49:59 +15:09 12:54
12 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 50:30 +15:40 13:02
13 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 52:16 +17:26 13:30
14 Espen Johnsen Hedrum OL 53:30 +18:40 13:49
15 Asgeir Fremstad Larvik OK 55:24 +20:34 14:18
16 Jørn Langerud Porsgrunn OL 55:37 +20:47 14:22
17 Bjørn Lie Porsgrunn OL 1:23:05 +48:15 21:28

H 50-

3 870 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Løe Notodden OL 39:04 10:05
2 Jan Gatevold Porsgrunn OL 42:40 +3:36 11:01
3 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 42:46 +3:42 11:03
4 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 51:12 +12:08 13:13
5 Bjørn Richard Kirste Skien OK 55:28 +16:24 14:19
6 Rune Røed Stokke IL 1:06:54 +27:50 17:17
Roar Nilsen Sandefjord OK diskvalifisert

H 55-

3 570 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inge Glittum OK Skeidi 40:36 11:22
2 Espen Raastad Skien OK 43:59 +3:23 12:19
3 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 53:49 +13:13 15:04
4 Roy Gjerding OK Moss 56:55 +16:19 15:56
5 Tron Solberg OK Skeidi 1:00:49 +20:13 17:02
6 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 1:01:10 +20:34 17:08

H 60-

3 570 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arve Glittum OK Skeidi 34:51 9:45
2 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 41:15 +6:24 11:33
3 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 42:37 +7:46 11:56
4 Per Chr. Hagen Bø OL 46:37 +11:46 13:03
5 Per Furuheim Skien OK 50:45 +15:54 14:12
6 Hugo Christensen Notodden OL 51:37 +16:46 14:27
7 Dag Kristensen OK Skeidi 59:05 +24:14 16:32
8 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 1:02:11 +27:20 17:25
9 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:11:17 +36:26 19:58
10 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:11:36 +36:45 20:03
Terje Ludvigsen Larvik OK diskvalifisert

H 65-

3 570 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sveinung Rekaa Notodden OL 43:10 12:05
2 Runar Kittilsen Stokke IL 44:48 +1:38 12:32
3 Atle Remme Porsgrunn OL 45:58 +2:48 12:52
4 Paul Skjaker Hadeland OL 48:57 +5:47 13:42
5 Elling Aakre Andebu IL 50:12 +7:02 14:03
6 Ole Johansson Porsgrunn OL 51:04 +7:54 14:18
7 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 53:45 +10:35 15:03
8 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 55:29 +12:19 15:32
9 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:10:27 +27:17 19:44
Martin Nauf Hedrum OL diskvalifisert
Jimmy Nordli Trøsken IL diskvalifisert

H 70-

2 730 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 31:51 11:40
2 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 33:56 +2:05 12:25
3 Rolf Gjølberg Larvik OK 35:50 +3:59 13:07
4 Carl Ove Berg OK Skeidi 37:34 +5:43 13:45
5 Kjell Meen Porsgrunn OL 37:40 +5:49 13:47
6 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 37:59 +6:08 13:54
7 Thorolf Trolsrud Botne SK 38:14 +6:23 14:00
8 Tormod Fjære Hedrum OL 38:41 +6:50 14:10
9 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 38:43 +6:52 14:10
10 Ronald Bjerva Drangedal OL 43:29 +11:38 15:55
11 Lars Martin Gjein Stokke IL 44:10 +12:19 16:10
12 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 48:13 +16:22 17:39

H 75-

2 730 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anton Lomme Hedrum OL 35:20 12:56
2 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 40:38 +5:18 14:53
3 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 42:21 +7:01 15:30
4 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 43:22 +8:02 15:53
5 Tore S. Rasmussen OL Tønsberg og omegn 44:39 +9:19 16:21
6 Magnar Reppesgård Hedrum OL 47:33 +12:13 17:25
7 Helge Halvorsen Larvik OK 1:00:45 +25:25 22:15

H80-

2 730 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Tvedten Larvik OK 52:57 19:23
2 Frithjof Robertsen OL Tønsberg og omegn 56:35 +3:38 20:43
Egil Rygh OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

H17-B

2 060 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Haakon Pettersen Sandefjord OK 35:28 17:13
2 Ole Petter Ruud OK Horten 45:56 +10:28 22:17

D17-B

2 060 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Johansson Hedrum OL 33:46 16:23
2 Lillian Berge Sandefjord OK 33:56 +0:10 16:28
3 Elin Slokvik Notodden OL 39:26 +5:40 19:08
4 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 40:08 +6:22 19:28
5 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 40:34 +6:48 19:41
6 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:00:24 +26:38 29:19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor