Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold 2 dagers

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold 2 dagers
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 9 april 2016

N-åpen

1 850 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Daniella Gjone Sandefjord OK 18:49 10:10
0 Andrey Terekhov Sandefjord OK 13:47 7:27
0 Anabel Aunmo Kjellevold Modum OL 16:17 8:48
0 Marie Skeide Sturla, IF 19:20 10:27
0 Henrik Storemyr IL Hauken 16:10 8:44
0 Rigmor Nordal NOTEAM 32:42 +12:05 17:40
0 Gard Viljugren Sandefjord OK 1:00:25 +39:48 32:39
0 Linn Strøm Sandefjord OK 21:39 +1:02 11:42
0 Sondre Kornmo Porsgrunn OL 16:11 8:44
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 12:30 6:45
0 Tiril Heggernes Hedrum OL 18:34 10:02
0 Jon Strand Kongsberg OL 13:36 7:21
0 Marte Eger Kongsberg OL 20:37 11:08
0 Niclas Gunnerød Stokke IL 23:58 +3:21 12:57
0 Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 25:17 +4:40 13:40
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 16:55 9:08
0 Benjamin Horntvedt Sandefjord OK 20:59 +0:22 11:20
0 Kristian Kaupang Lye Larvik OK 18:59 10:15
0 Ida Pérez Rønnild Hedrum OL 27:57 +7:20 15:06
0 Astrid Reusch Heming Orientering 26:44 +6:07 14:27
0 Sindre Furland Sandefjord OK 16:56 9:09
0 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 14:50 8:01
0 Eirik Lesteberg Kongsberg OL 27:48 +7:11 15:01

D-10

2 080 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 22:55 11:01
0 Anita Langeggen Kongsberg OL 16:23 7:52
0 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 28:18 +5:23 13:36

D11-12

2 830 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Serine Dirdal Larvik OK 26:51 9:29
2 Ada Othilie Dahl Borkamo Notodden OL 32:58 +6:07 11:38
3 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 33:31 +6:40 11:50
4 Iril Ringheim Larvik OK 33:36 +6:45 11:52

D11-12N

2 080 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 15:50 7:36
2 Karoline Fjære Hedrum OL 25:48 +9:58 12:24
3 Isabel Aaltvedt Ramirez Porsgrunn OL 28:15 +12:25 13:34
4 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 29:43 +13:53 14:17

D13-16C

2 950 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eline Schjerven Lardal OL 33:05 11:12
2 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 35:53 +2:48 12:09
3 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 38:28 +5:23 13:02
4 Lise Strøm Sandefjord OK 41:28 +8:23 14:03
5 Ingvild Johnsen Hedrum OL 45:45 +12:40 15:30
6 Emilie Støren Bø OL 46:34 +13:29 15:47
7 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 46:59 +13:54 15:55
8 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 50:23 +17:18 17:04
9 Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL 1:12:39 +39:34 24:37

D13-16N

2 870 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emilie Kleppan Stampe Sandefjord OK 37:28 13:03
2 Silje Horntvedt Sandefjord OK 41:35 +4:07 14:29
3 Mona Lolland Sandefjord OK 42:06 +4:38 14:40
4 Alexandra. T.Rognlidalen Sandefjord OK 44:57 +7:29 15:39

D17AK

5 370 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Therese Haare Konnerud IL 47:55 8:55
2 Marita Lilja Grønhovd Modum OL 1:14:54 +26:59 13:56
3 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:21:32 +33:37 15:10
4 Solveig Bergan Nydalens SK 1:22:40 +34:45 15:23
5 Kari Rød Aakre Andebu IL 1:25:58 +38:03 16:00
6 Ingvill Løverton Modum OL 1:27:54 +39:59 16:22
7 Ingrid Letmolie Eiker OL 1:38:28 +50:33 18:20
Katrine Gjestrum Hedrum OL diskvalifisert

D17C

2 950 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Aaltvedt Porsgrunn OL 35:55 12:10
2 Monica Tveit Tjentland Lardal OL 41:03 +5:08 13:54
3 May-Britt Reppesgård Hedrum OL 43:17 +7:22 14:40
4 Marianne Granum Helsvig Konnerud IL 44:21 +8:26 15:02
5 Inger Anne Heggernes Hedrum OL 46:27 +10:32 15:44
6 May Nordkvelde Hedrum OL 47:46 +11:51 16:11
7 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 49:38 +13:43 16:49
8 Janne Larsen Porsgrunn OL 50:35 +14:40 17:08
9 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 51:18 +15:23 17:23
10 Lise Eide Porsgrunn OL 52:34 +16:39 17:49
11 Kristin Johansson Hedrum OL 1:01:41 +25:46 20:54
12 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 1:04:08 +28:13 21:44
13 Mona Dalegård Løken Kongsberg OL 1:12:46 +36:51 24:40
14 Sissel Bentsen Hedrum OL 1:14:00 +38:05 25:05
15 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:23:07 +47:12 28:10
Lene Meen Porsgrunn OL diskvalifisert
Lill Birkelund Porsgrunn OL diskvalifisert

D17N

2 870 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cathrine Næss Holtermann Porsgrunn OL 25:14 8:47
2 Terese Pérez Rønnild Hedrum OL 39:19 +14:05 13:41

D17-18

5 720 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ane Dyrkorn Eiker OL 50:06 8:45
2 Thea Dyrkorn Eiker OL 50:46 +0:40 8:52
3 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 52:43 +2:37 9:12
4 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 57:10 +7:04 9:59
5 Åse Bergan Nydalens SK 59:05 +8:59 10:19
6 Aurora Moholth Kongsberg OL 1:02:27 +12:21 10:55
7 Emilie Westin Porsgrunn OL 1:03:08 +13:02 11:02
8 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:15:57 +25:51 13:16
9 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 1:23:05 +32:59 14:31
10 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 1:25:55 +35:49 15:01
11 Andrea Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:34:49 +44:43 16:34

D40

5 370 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 59:21 11:03
2 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:06:31 +7:10 12:23
3 Kristin Eger Kongsberg OL 1:10:58 +11:37 13:12
4 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 1:12:37 +13:16 13:31
5 Åse Nysæter Skien OK 1:21:22 +22:01 15:09
6 Tanja Instanes Sturla, IF 1:27:30 +28:09 16:17

D45

5 370 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Løver Thon Modum OL 54:46 10:11
2 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 1:00:18 +5:32 11:13
3 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:02:23 +7:37 11:37
4 Marit Egner Asker Skiklubb 1:04:30 +9:44 12:00
5 Ida Vår Dirdal Larvik OK 1:05:39 +10:53 12:13
6 Kristin Kornmo Porsgrunn OL 1:06:16 +11:30 12:20
7 Lenka Westin Porsgrunn OL 1:10:41 +15:55 13:09
8 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:16:19 +21:33 14:12
9 Kristin Sørensen Sturla, IF 1:17:12 +22:26 14:22
10 Marianne Reusch Heming Orientering 1:40:18 +45:32 18:40
11 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:40:57 +46:11 18:47
12 Merete Undeland Sturla, IF 1:59:38 +1:04:52 22:16
13 Charlotte Skourup Sturla, IF 2:02:57 +1:08:11 22:53

D50

4 380 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 42:28 9:41
2 Sissel Skovly Ringerike OL 43:05 +0:37 9:50
3 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 44:37 +2:09 10:11
4 Marianne Njåstein IL Tyrving 45:00 +2:32 10:16
5 Heidi Schatvet Notodden OL 47:47 +5:19 10:54
6 Hilde Storløkken Kongsberg OL 52:05 +9:37 11:53
7 Tove Heimdal Konnerud IL 54:01 +11:33 12:19
8 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 54:19 +11:51 12:24
9 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 54:59 +12:31 12:33
10 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 55:48 +13:20 12:44
11 Eirin Mathiesen Ringerike OL 1:00:17 +17:49 13:45
12 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:10:13 +27:45 16:01
13 Hilde Moholth Kongsberg OL 1:12:45 +30:17 16:36
14 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:13:53 +31:25 16:52
15 Jane Rødder Kongsberg OL 1:37:03 +54:35 22:09

D55

4 380 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Grete Hovi Skien OK 47:43 10:53
2 Kjersti Skantze IL Tyrving 52:10 +4:27 11:54
3 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 52:21 +4:38 11:57
4 Kirsti Aas Olsen Eiker OL 1:00:16 +12:33 13:45
5 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:01:04 +13:21 13:56
Eli Tufte Hanssen Eiker OL diskvalifisert

D60

2 970 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sirpa Lilja Modum OL 28:35 9:37
2 Randi Kristin Nærum Larvik OK 39:15 +10:40 13:12
3 Aud Kjemperud Eiker OL 53:31 +24:56 18:01
4 Randi Hansen Stokke IL 57:38 +29:03 19:24
5 Elisabeth Rød Andebu IL 1:16:10 +47:35 25:38

D65

2 970 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 37:51 12:44
2 Kari Strande Ringerike OL 39:26 +1:35 13:16
3 Anne Karin Stigemo IL Imås 48:35 +10:44 16:21
4 Margareta Brynhildsen Stokke IL 51:28 +13:37 17:19
5 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 53:45 +15:54 18:05
6 Berit Grosvold Eiker OL 59:00 +21:09 19:51
7 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:05:07 +27:16 21:55
8 Anne Marie Ceeberg Hedrum OL 1:17:47 +39:56 26:11

D70

2 420 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 32:13 13:18
2 Sidsel Sandelien Heming Orientering 42:05 +9:52 17:23
3 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 58:16 +26:03 24:04
4 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 58:42 +26:29 24:15
5 Hjørdis Øvreås Botne SK 59:06 +26:53 24:25
6 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 1:00:31 +28:18 25:00

D75

2 420 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Drage Haugerud IF 41:27 17:07
Anne-Lise Blomhof Ronæs Porsgrunn OL diskvalifisert

H-10

2 080 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Gaute Nysæter Skien OK 14:29 6:57
0 Rasmus Engehult Notodden OL 17:24 8:21
0 Tollef Tjentland Lardal OL 25:50 +2:54 12:25
0 Sondre Dahl Borkamo Notodden OL 22:56 11:01

H11-12

2 830 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Halvor Løken Kongsberg OL 19:54 7:01
2 Anders Klavenes Sandefjord OK 20:44 +0:50 7:19
3 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 20:45 +0:51 7:19
4 Theodor Bjørk Sandefjord OK 21:32 +1:38 7:36
5 Hallvard Tjentland Lardal OL 23:57 +4:03 8:27
6 Brage Eikås Sandefjord OK 26:04 +6:10 9:12
7 Oskar Baklid Konnerud IL 26:07 +6:13 9:13
8 Benjamin Gjone Sandefjord OK 27:12 +7:18 9:36
9 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 32:11 +12:17 11:22
10 Gabriel Gjone Sandefjord OK 34:52 +14:58 12:19
Adrian Hagen Porsgrunn OL diskvalifisert

H13-16C

2 950 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Brynjel Heggernes Hedrum OL 32:50 11:07
2 Håvard Røgeberg Magelssen OL Tønsberg og omegn 33:32 +0:42 11:22

H13-16N

2 870 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Fredrik Berg-Nielsen Sandefjord OK 38:40 13:28

H17AK

6 310 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 48:58 7:45
2 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 50:41 +1:43 8:01
3 Ola Lesteberg Kongsberg OL 53:50 +4:52 8:31
4 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 1:10:53 +21:55 11:14
5 Robin Thorkildsen Hedrum OL 1:27:56 +38:58 13:56
6 Erlend Gjestrum Hedrum OL 1:46:54 +57:56 16:56

H17C

2 950 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Einar Strøm Hedrum OL 29:04 9:51
2 Jørn Langerud Porsgrunn OL 31:14 +2:10 10:35
3 Ludvig Johnsen Hedrum OL 34:39 +5:35 11:44
4 Torbjørn Barikmo Kongsberg OL 42:24 +13:20 14:22
5 Harald Skurdal Hamar OK 42:56 +13:52 14:33
6 Thor Magne Malmquist Hedrum OL 54:04 +25:00 18:19

H17-18

7 250 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tord Strand Kongsberg OL 57:15 7:53
2 Sindre R Holt Hedrum OL 57:43 +0:28 7:57
3 Tobias Kristensen Larvik OK 57:56 +0:41 7:59
4 Sturla Frydenlund Sturla, IF 58:58 +1:43 8:08
5 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 1:06:34 +9:19 9:10
6 Simon Nysæter Skien OK 1:10:09 +12:54 9:40
7 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 1:11:04 +13:49 9:48
8 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 1:11:21 +14:06 9:50
9 Henrik Haug Kongsberg OL 1:21:06 +23:51 11:11
Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF diskvalifisert
Håkon Lund Kongsberg OL diskvalifisert
Jens Didrik Berg Larvik OK diskvalifisert
Simen Åmodt Amundsen Lardal OL diskvalifisert

H40

7 250 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørgen Fjære Hedrum OL 1:05:15 9:00
2 Espen Røste Kongsberg OL 1:05:50 +0:35 9:04
3 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:17:36 +12:21 10:42
4 Atle Borgersen Hedrum OL 1:47:11 +41:56 14:47

H45

6 310 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Odd Strand Kongsberg OL 48:59 7:45
2 Frode Nysæter Skien OK 49:48 +0:49 7:53
3 Dag Ausen Porsgrunn OL 50:51 +1:52 8:03
4 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 54:24 +5:25 8:37
5 Per Øivind Eger Kongsberg OL 55:07 +6:08 8:44
5 Lars Baklid Konnerud IL 55:07 +6:08 8:44
7 Rune Engehult Notodden OL 58:04 +9:05 9:12
8 Anders Kristian Holt Hedrum OL 58:30 +9:31 9:16
9 Jørn Myrland Notodden OL 58:58 +9:59 9:20
10 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 59:05 +10:06 9:21
11 Lars Erik Gjein Fossum IF 1:01:20 +12:21 9:43
12 Jens Tjentland Lardal OL 1:02:38 +13:39 9:55
13 Svein Granerud Asker Skiklubb 1:04:56 +15:57 10:17
14 Tom Kristensen Larvik OK 1:06:26 +17:27 10:31
15 Øyvind Støren Bø OL 1:07:49 +18:50 10:44
16 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 1:08:21 +19:22 10:49
17 Atle Strøm Hedrum OL 1:10:04 +21:05 11:06
18 Espen Johnsen Hedrum OL 1:15:00 +26:01 11:53
19 Ingar Aasestad Hedrum OL 1:17:10 +28:11 12:13
20 Rune Sørensen Sturla, IF 1:18:05 +29:06 12:22
21 Atle Wøllo Kongsberg OL 1:23:16 +34:17 13:11
Jostein Mehammer Porsgrunn OL diskvalifisert
Hans Otto Øverby Kongsberg OL diskvalifisert

H50

6 310 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arne Bujordet Kristiansand OK 47:34 7:32
2 Helge Gisholt OK Skeidi 49:22 +1:48 7:49
3 Kristian Kihle Ringerike OL 50:33 +2:59 8:00
4 Øyvind Drage Kongsberg OL 50:45 +3:11 8:02
5 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 52:09 +4:35 8:15
6 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 55:13 +7:39 8:45
7 Jan Gatevold Porsgrunn OL 57:10 +9:36 9:03
8 Lars D. Fjeldstad Ringerike OL 1:01:21 +13:47 9:43
9 Njål Svingheim Konnerud IL 1:07:21 +19:47 10:40
10 Tom Gretteberg Botne SK 1:09:00 +21:26 10:56
11 Harald Berge Løten o-lag 1:09:06 +21:32 10:57
12 Geir Frøytlog Egersund OK 1:13:01 +25:27 11:34
13 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 1:15:01 +27:27 11:53
13 Nils Bergan Nydalens SK 1:15:01 +27:27 11:53
15 Snorre Frydenlund Sturla, IF 1:20:18 +32:44 12:43
16 Torgeir Brandal Kongsberg OL 1:40:35 +53:01 15:56
17 Kolbjørn Kasin Kongsberg OL 1:42:15 +54:41 16:12

H55

5 370 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Frode Løset Ringerike OL 50:53 9:28
2 Onno Verberne OL Toten-Troll 51:05 +0:12 9:30
3 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 51:18 +0:25 9:33
4 Ole Johnny Petersen Eiker OL 55:06 +4:13 10:15
5 Rune Kittelsen Kristiansand OK 56:37 +5:44 10:32
6 Roar Tønnessen Kongsberg OL 1:18:09 +27:16 14:33
Donald Skantze IL Tyrving diskvalifisert

H60

4 380 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arve Glittum OK Skeidi 33:34 7:39
2 Morten Dåsnes Ringerike OL 37:49 +4:15 8:38
3 Terje Ludvigsen Larvik OK 41:07 +7:33 9:23
4 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 42:23 +8:49 9:40
5 Morten Aaltvedt Porsgrunn OL 43:18 +9:44 9:53
6 Per Furuheim Skien OK 44:10 +10:36 10:05
7 Erik Lindström Modum OL 44:35 +11:01 10:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
8 Per Chr. Hagen Bø OL 45:58 +12:24 10:29
9 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 46:47 +13:13 10:40
10 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 49:20 +15:46 11:15
11 Rolf Lunde Eiker OL 53:00 +19:26 12:06
12 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:00:07 +26:33 13:43
13 Even Tore Steinsholt Lardal OL 1:00:20 +26:46 13:46
14 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 1:01:51 +28:17 14:07
15 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 1:02:46 +29:12 14:19
16 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 1:03:25 +29:51 14:28
17 Dag Kristensen OK Skeidi 1:23:45 +50:11 19:07

H65

4 380 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Atle Remme Porsgrunn OL 47:49 10:55
2 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 47:56 +0:07 10:56
3 Runar Kittilsen Stokke IL 49:17 +1:28 11:15
4 Hans Roar Bakken Eiker OL 50:02 +2:13 11:25
5 Dag Rønning Jensen OL Trollo 50:43 +2:54 11:34
6 Elling Aakre Andebu IL 51:03 +3:14 11:39
7 Nils-Petter Wiik Driv IL 51:05 +3:16 11:39
8 Paul Skjaker Hadeland OL 51:50 +4:01 11:50
9 Sveinung Rekaa Notodden OL 53:21 +5:32 12:10
10 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 57:54 +10:05 13:13
11 Martin Nauf Hedrum OL 1:01:04 +13:15 13:56
12 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 1:03:39 +15:50 14:31
13 Hans Lyder Haare Konnerud IL 1:06:17 +18:28 15:07
14 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:08:23 +20:34 15:36
15 Ole Johansson Porsgrunn OL 1:16:08 +28:19 17:22
16 Terje Strøm NOTEAM 1:18:33 +30:44 17:56
17 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 1:18:35 +30:46 17:56
18 Trond Ceeberg Andebu IL 1:30:35 +42:46 20:40

H70

2 970 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Revhaug Ringerike OL 31:08 10:28
2 Carl Ove Berg OK Skeidi 34:00 +2:52 11:26
3 Kjell Meen Porsgrunn OL 35:32 +4:24 11:57
4 Widar Taxth Løland Hisøy OK 35:58 +4:50 12:06
5 Helge Fossheim Hedrum OL 36:38 +5:30 12:20
6 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 37:53 +6:45 12:45
7 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 37:58 +6:50 12:47
8 Rolf Gjølberg Larvik OK 40:06 +8:58 13:30
9 Bjørn Sandelien Heming Orientering 40:16 +9:08 13:33
10 Magnar Øvreås Botne SK 43:25 +12:17 14:37
11 John Ivar Kjellevold Modum OL 46:53 +15:45 15:47
12 Thorolf Trolsrud Botne SK 47:05 +15:57 15:51
13 Lasse Vråle Sturla, IF 51:09 +20:01 17:13
14 Arne Lande Bø OL 52:19 +21:11 17:36
15 Svein Thorsen Sandefjord TIF 53:42 +22:34 18:04
Lars Martin Gjein Stokke IL diskvalifisert
Ragnar Hillestad Lardal OL diskvalifisert
Henning Gaarder Konnerud IL diskvalifisert
Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF diskvalifisert

H75

2 970 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 39:53 13:25
2 Per Øystein Andersen Larvik OK 40:02 +0:09 13:28
3 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 48:48 +8:55 16:25
4 Anton Lomme Hedrum OL 49:35 +9:42 16:41
5 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 49:38 +9:45 16:42
6 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 49:49 +9:56 16:46
7 Ronald Malcolm Larvik OK 51:19 +11:26 17:16
8 Knut Kjemhus Kongsberg OL 53:26 +13:33 17:59
9 Steinar Ruud Konnerud IL 54:39 +14:46 18:24
10 Magnar Reppesgård Hedrum OL 55:24 +15:31 18:39
11 Egil Ronæss Porsgrunn OL 1:13:38 +33:45 24:47
12 Helge Halvorsen Larvik OK 1:23:03 +43:10 27:57

H80

2 420 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Finn Åge Østern Kongsberg OL 30:01 12:24
2 Tor Drage Haugerud IF 37:19 +7:18 15:25
3 Leiv Hope Kongsberg OL 39:56 +9:55 16:30
4 Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF 44:28 +14:27 18:22
Egil Rygh OL Tønsberg og omegn diskvalifisert
Arne Lie Stokke IL diskvalifisert

H85

2 420 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Tvedten Larvik OK 38:37 15:57

D13-14

3 830 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 39:11 10:13
2 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 45:05 +5:54 11:46
3 Kristin M. Jacobsen Lardal OL 50:38 +11:27 13:13
4 Åsne Haavengen Kongsberg OL 56:25 +17:14 14:43
5 Mina Schjerven Lardal OL 58:41 +19:30 15:19
6 Iselin Sørensen Sturla, IF 1:08:59 +29:48 18:00
7 Malene Instanes Sturla, IF 1:15:30 +36:19 19:42
8 Une Holtermann Porsgrunn OL 1:16:13 +37:02 19:53
9 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 1:19:18 +40:07 20:42
10 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 1:20:46 +41:35 21:05
11 Emma Engehult Notodden OL 1:21:32 +42:21 21:17
12 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 1:22:29 +43:18 21:32
13 Mari Øverby Kongsberg OL 2:07:49 +1:28:38 33:22
Nora Småge Hilsen Konnerud IL diskvalifisert
Konstanse Moholth Kongsberg OL diskvalifisert

D15-16

5 370 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 45:29 8:28
2 Helene Eger Kongsberg OL 47:33 +2:04 8:51
3 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 52:08 +6:39 9:42
4 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 53:56 +8:27 10:02
5 Hanna Nysæter Skien OK 1:02:29 +17:00 11:38
6 Anna Meen Porsgrunn OL 1:05:13 +19:44 12:08
7 Andrea Vanebo Kongsberg OL 1:20:11 +34:42 14:55
8 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 1:20:38 +35:09 15:00
9 Elise Støren Bø OL 1:30:07 +44:38 16:46
10 Sarah Wøllo Kongsberg OL 1:40:26 +54:57 18:42
Elise Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert
Solveig Letmolie Eiker OL diskvalifisert

D19

7 250 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 55:17 7:37
2 Ingjerd Myhre Järla Orientering 57:35 +2:18 7:56
3 Bodil Helgerud Halden SK 1:00:19 +5:02 8:19
4 Malin Sørensen Nydalens SK 1:01:11 +5:54 8:26
5 Dorte Narum Hamar OK 1:07:23 +12:06 9:17
6 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 1:12:31 +17:14 10:00
7 Sigrid Bjørgen Hamar OK 1:16:47 +21:30 10:35
8 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1:21:00 +25:43 11:10
9 Siri Moholth Kongsberg OL 1:26:08 +30:51 11:52
10 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 1:27:28 +32:11 12:03
11 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 1:27:29 +32:12 12:04
12 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 1:32:07 +36:50 12:42

H13-14

4 230 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 39:01 9:13
2 Iver Ringheim Larvik OK 41:28 +2:27 9:48
3 Johan Eger Kongsberg OL 43:53 +4:52 10:22
4 Jonas Eikås Sandefjord OK 46:01 +7:00 10:52
5 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 49:35 +10:34 11:43
6 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 51:35 +12:34 12:11
7 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 1:08:26 +29:25 16:10
8 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 1:10:24 +31:23 16:38
9 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 1:11:52 +32:51 16:59
10 Kristoffer Fjære Hedrum OL 1:17:37 +38:36 18:20
Henrik R Holt Hedrum OL diskvalifisert
Vetle Drage Kongsberg OL diskvalifisert

H15-16

5 720 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 44:26 7:46
2 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 47:58 +3:32 8:23
3 Skjalg Nysæter Skien OK 49:35 +5:09 8:40
4 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 52:36 +8:10 9:11
5 Audun M. Jacobsen Lardal OL 53:19 +8:53 9:19
6 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 56:07 +11:41 9:48
7 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 56:51 +12:25 9:56
8 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 57:44 +13:18 10:05
9 Even Gravningen Stokke IL 1:00:35 +16:09 10:35
10 Sølve Drage Kongsberg OL 1:09:36 +25:10 12:10
11 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:18:13 +33:47 13:40
Sivert Åmodt Amundsen Lardal OL diskvalifisert

H19

8 960 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Heimdal Konnerud IL 1:00:45 6:46
2 Øyvind Helgerud Halden SK 1:06:15 +5:30 7:23
3 Thore Kornmo Porsgrunn OL 1:09:24 +8:39 7:44
4 Jørn Sundby Larvik OK 1:09:43 +8:58 7:46
5 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:10:47 +10:02 7:53
6 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 1:11:29 +10:44 7:58
7 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:12:56 +12:11 8:08
8 Erik Feyling Haare Konnerud IL 1:16:32 +15:47 8:32
9 Steinar Lande Bø OL 1:20:24 +19:39 8:58
10 Øyvind Hylleseth Skien OK 1:20:30 +19:45 8:59
11 Eirik Ravnan OL Toten-Troll 1:27:26 +26:41 9:45
12 Harald Kvisli Notodden OL 1:32:05 +31:20 10:16
13 Robert Fredriksen Notodden OL 1:42:19 +41:34 11:25
14 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 1:57:21 +56:36 13:05
Øystein Sørensen Nydalens SK diskvalifisert

Direkte A

6 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Hovi Skien OK 54:31 8:39
2 Lars Fremstad Larvik OK 58:36 +4:05 9:18
3 Pål Martin Eid Asker Skiklubb 1:03:15 +8:44 10:02
4 Steinar Øvreås Botne SK 1:09:15 +14:44 10:59
5 Sindre Eia Holtung OL Trollo 1:19:59 +25:28 12:41

Direkte B

4 300 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Fredheim Lillomarka OL 52:56 12:18
2 Kari Holt Hedrum OL 1:05:07 +12:11 15:08
3 Lillian Berge NOTEAM 1:07:41 +14:45 15:44
4 Haakon Pettersen NOTEAM 1:29:46 +36:50 20:52

Direkte C

2 980 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 44:43 15:00
2 Cora Ebner Kongsberg OL 44:58 +0:15 15:05
3 Mia Engehult Notodden OL 58:59 +14:16 19:47
4 Ellen Ruud Eiker OL 1:04:40 +19:57 21:42
5 Else Resaland Wiik Driv IL 1:15:13 +30:30 25:14

D17B

3 830 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Myhre Kongsberg OL 51:18 13:23
2 Celine Vik Olsen Larvik OK 55:20 +4:02 14:26
3 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 55:59 +4:41 14:37
4 Victoria Myklebust Strøm Hedrum OL 56:42 +5:24 14:48
5 Kristin Hjortland Larvik OK 1:01:52 +10:34 16:09
6 Christine Blix Ås-NMBU Orientering 1:13:23 +22:05 19:09
7 Susanne Strøm Hedrum OL 1:20:04 +28:46 20:54
8 Nina Marie Undeland Sturla, IF 1:21:52 +30:34 21:22
9 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 1:31:18 +40:00 23:50

H15-16B

4 230 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torbjørn Bogen Sturla, IF 1:24:24 19:57
2 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 1:24:59 +0:35 20:05

H17B

4 230 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Andresen OK Skeidi 55:45 13:10
2 Kjetil Jacobsen Hamar OK 58:22 +2:37 13:47
3 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 58:23 +2:38 13:48
4 Anders Frøytlog Widerøe Bedrift 1:00:00 +4:15 14:11
5 Tommy Sæter Kongsberg OL 1:01:28 +5:43 14:31
6 Kjell Petter Småge Konnerud IL 1:03:56 +8:11 15:06
7 Anne Carine Dahl Borkamo Notodden OL 1:49:43 +53:58 25:56
8 Karl Anton Undeland Sturla, IF 1:50:29 +54:44 26:07
Erling Dahl Borkamo Notodden OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor