Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold 2-dagers Dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold 2-dagers Dag 2
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 10 april 2016

N-åpen

1 720 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Niclas Gunnerød Stokke IL 16:54 9:49
0 Ole Magnus Storemyr IL Hauken 25:26 +4:47 14:47
0 Ingrid Aarhus Kinn Porsgrunn OL 51:26 +30:47 29:54
0 Peder Mollerud Larvik OK 10:25 6:03
0 Håkon Aarhus Kinn Porsgrunn OL 51:57 +31:18 30:12
0 Vigdis Sigurdsdotter Stokke IL 27:26 +6:47 15:56
0 Sturla Sigurdsson Stokke IL 27:32 +6:53 16:00
0 Ida Pérez Rønnild Hedrum OL 31:47 +11:08 18:28
0 Linn Strøm Sandefjord OK 14:46 8:35
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 13:26 7:48
0 Malin Johansson Henden Hedrum OL 19:24 11:16
0 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 21:21 +0:42 12:24
0 Ingvild Ringheim Larvik OK 15:11 8:49
0 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 20:39 12:00
0 Astrid Reusch Heming Orientering 23:06 +2:27 13:25
0 Maren Sofie Fremstad Larvik OK 14:04 8:10
0 Marte Eger Kongsberg OL 15:11 8:49
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 15:55 9:15
0 Eirik Lesteberg Kongsberg OL 31:08 +10:29 18:06
0 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 14:00 8:08
0 Sindre Furland Sandefjord OK 15:53 9:14
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 13:23 7:46

D -10

1 920 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 40:33 +16:39 21:07
0 Ragne Klavenes Sandefjord OK 23:07 12:02
0 Elise Nilsen Berg Fossum IF 23:54 12:26
0 Annika van Raaij Hedrum OL 23:12 12:05
0 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 33:55 +10:01 17:39

D 11-12

2 390 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 16:18 6:49
2 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 24:44 +8:26 10:20
3 Ylva Klausen Sturla, IF 26:41 +10:23 11:09
4 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 29:58 +13:40 12:32

D 11-12N

1 920 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 15:23 8:00
2 Karoline Fjære Hedrum OL 23:10 +7:47 12:03
3 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 24:27 +9:04 12:44
4 Ane Kristine Eid Asker Skiklubb 27:37 +12:14 14:23

D 13-14

3 180 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 25:35 8:02
2 Mina Schjerven Lardal OL 26:14 +0:39 8:14
3 Malene Nysæter Skien OK 28:12 +2:37 8:52
4 Iselin Sørensen Sturla, IF 29:05 +3:30 9:08
5 Ingrid Arentz Sturla, IF 30:40 +5:05 9:38
6 Malene Instanes Sturla, IF 31:52 +6:17 10:01
7 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 35:01 +9:26 11:00
8 Maren Bruserud OL Trollo 41:37 +16:02 13:05
9 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 46:22 +20:47 14:34
10 Lise Strøm Sandefjord OK 49:43 +24:08 15:38
11 Oda Isnes Tyse Eiker OL 1:27:21 +1:01:46 27:28

D 13-16C

3 250 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eline Schjerven Lardal OL 32:30 10:00
2 Ida Therese Guttormsen Sørum Skien OK 35:00 +2:30 10:46
3 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 42:35 +10:05 13:06
4 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 47:55 +15:25 14:44
5 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 52:50 +20:20 16:15
6 Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL 56:00 +23:30 17:13
7 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 57:21 +24:51 17:38
8 Tessa Verinder Sturla, IF 57:41 +25:11 17:44
9 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 1:08:45 +36:15 21:09
10 Emilie Kleppan Stampe Sandefjord OK 1:21:22 +48:52 25:02
11 Maria Skeide Sturla, IF 1:34:59 +1:02:29 29:13

D 13-16N

2 570 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Åsta Firing Simonsen Andebu IL 32:32 12:39
2 Mona Lolland Sandefjord OK 37:45 +5:13 14:41
Ingvild Johnsen Hedrum OL diskvalifisert
Alexandra. T.Rognlidalen Sandefjord OK brutt

D 15-16

5 060 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helene Eger Kongsberg OL 38:01 7:30
2 Anna Meen Porsgrunn OL 47:40 +9:39 9:25
3 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 47:41 +9:40 9:25
4 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 47:48 +9:47 9:26
5 Hanna Nysæter Skien OK 49:21 +11:20 9:45
6 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 49:34 +11:33 9:47
7 Elise Ausen Porsgrunn OL 52:22 +14:21 10:20
8 Sarah Wøllo Kongsberg OL 56:18 +18:17 11:07
9 Andrea Vanebo Kongsberg OL 56:19 +18:18 11:07
10 Mina Jørgensen IL Tyrving 1:01:56 +23:55 12:14
11 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 1:06:52 +28:51 13:12
12 Solveig Letmolie Eiker OL 1:07:10 +29:09 13:16
Elisabeth Hesselberg Larvik OK diskvalifisert
Hanne Vassend Porsgrunn OL diskvalifisert

D 17-A kort

4 080 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anna Isnes Tyse Eiker OL 42:10 10:20
2 Pernille Nauf Hedrum OL 46:50 +4:40 11:28
3 Katrine Gjestrum Hedrum OL 48:22 +6:12 11:51
4 Benedikte Bøen Porsgrunn OL 50:10 +8:00 12:17
5 Victoria Myklebust Strøm Hedrum OL 50:43 +8:33 12:25
6 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 51:23 +9:13 12:35
7 Ingrid Letmolie Eiker OL 53:57 +11:47 13:13

D 17-C

3 250 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Janne Larsen Porsgrunn OL 34:12 10:31
2 Kjersti Gullord Gjø-Vard OL 36:43 +2:31 11:17
3 Rita Raastad Skien OK 37:54 +3:42 11:39
4 May-Britt Reppesgård Hedrum OL 40:24 +6:12 12:25
5 Kristin Johansson Hedrum OL 41:27 +7:15 12:45
6 Nina Klausen Sturla, IF 41:42 +7:30 12:49
7 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 42:16 +8:04 13:00
8 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 42:28 +8:16 13:04
9 Lise Eide Porsgrunn OL 46:27 +12:15 14:17
10 May Nordkvelde Hedrum OL 49:25 +15:13 15:12
11 Marianne Granum Helsvig Konnerud IL 53:30 +19:18 16:27
12 Sissel Bentsen Hedrum OL 1:04:16 +30:04 19:46
13 Heidi Eriksen Larvik OK 1:05:04 +30:52 20:01
14 Lill Birkelund Porsgrunn OL 1:54:02 +1:19:50 35:05

D 17-18

5 240 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 42:07 8:02
2 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 42:16 +0:09 8:03
3 Maria Prestbøen Sandefjord OK 43:35 +1:28 8:19
4 Emilie Westin Porsgrunn OL 47:03 +4:56 8:58
5 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 59:14 +17:07 11:18
Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF diskvalifisert

D 19

5 240 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 36:08 6:53
2 Bodil Helgerud Halden SK 36:57 +0:49 7:03
3 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 38:08 +2:00 7:16
4 Malin Sørensen Nydalens SK 39:35 +3:27 7:33
5 Dorte Narum Hamar OK 40:56 +4:48 7:48
6 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 42:58 +6:50 8:11
7 Sigrid Bjørgen Hamar OK 43:24 +7:16 8:16
8 Jenny Andreassen Moe Oppsal Orientering 46:44 +10:36 8:55
9 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 48:34 +12:26 9:16
10 Ingrid Disch Løset Ås-NMBU Orientering 48:39 +12:31 9:17
11 Sølvi Fossøy Eiker OL 51:18 +15:10 9:47
12 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 51:24 +15:16 9:48
13 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 54:48 +18:40 10:27
14 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 1:04:48 +28:40 12:21
Siri Eidnes Oslostudentenes IK diskvalifisert
Louise Oram Bækkelagets SK brutt

D 40-

4 080 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 36:12 8:52
2 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 36:16 +0:04 8:53
3 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 37:44 +1:32 9:14
4 Ingvild Eckdahl OK Horten 40:41 +4:29 9:58
5 Sara Mathisen Porsgrunn OL 46:25 +10:13 11:22
6 Tanja Instanes Sturla, IF 46:43 +10:31 11:27
7 Åse Nysæter Skien OK 48:39 +12:27 11:55
8 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 51:17 +15:05 12:34
9 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 53:01 +16:49 12:59
10 Anette Firing Andebu IL 55:07 +18:55 13:30
11 Linda Fredh Måren OK 1:09:30 +33:18 17:02

D 45-

4 080 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 38:45 9:29
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 39:33 +0:48 9:41
3 Kristin Bruserud OL Trollo 40:36 +1:51 9:57
4 Stine Arntzen Sandefjord OK 43:51 +5:06 10:44
5 Kristin Sørensen Sturla, IF 45:04 +6:19 11:02
6 Tone Skram Røyken OL 46:42 +7:57 11:26
7 Lenka Westin Porsgrunn OL 47:17 +8:32 11:35
8 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 48:19 +9:34 11:50
9 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 49:00 +10:15 12:00
10 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 55:33 +16:48 13:36
11 Marianne Reusch Heming Orientering 58:56 +20:11 14:26
12 Katrine van Raaij Hedrum OL 1:14:10 +35:25 18:10

D 50-

3 950 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 37:10 9:24
2 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 39:38 +2:28 10:02
3 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 40:28 +3:18 10:14
4 Tove Heimdal Konnerud IL 40:45 +3:35 10:18
5 Tiri Rebård Sandefjord OK 43:53 +6:43 11:06
6 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 43:55 +6:45 11:07
7 Tone Stokland Sandefjord OK 45:42 +8:32 11:34
8 Veslemøy Solberg Konnerud IL 47:27 +10:17 12:00
9 Anniken Ausen Porsgrunn OL 48:07 +10:57 12:10
10 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 50:47 +13:37 12:51
11 Maria Persson Asker Skiklubb 52:13 +15:03 13:13
12 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 52:22 +15:12 13:15
13 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 56:46 +19:36 14:22
14 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 58:08 +20:58 14:43
15 Jane Rødder Kongsberg OL 1:29:30 +52:20 22:39
Hilde Kløvstad Sandefjord OK diskvalifisert

D 55-

3 950 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Grete Hovi Skien OK 37:11 9:24
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 42:47 +5:36 10:49
3 Kjersti Skantze IL Tyrving 42:52 +5:41 10:51
4 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 45:27 +8:16 11:30
5 Kirsti Aas Olsen Eiker OL 46:34 +9:23 11:47
6 Elisabeth Meum Johansen OK Moss 47:04 +9:53 11:54
7 Turid Vongraven Skien OK 1:02:38 +25:27 15:51
8 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:16:39 +39:28 19:24

D 60-

3 190 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sirpa Lilja Modum OL 30:54 9:41
2 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 38:04 +7:10 11:55
3 Randi Hansen Stokke IL 42:02 +11:08 13:10
4 Aud Kjemperud Eiker OL 42:59 +12:05 13:28
5 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1:02:59 +32:05 19:44
6 Vigdis Andersen Eiker OL 1:14:28 +43:34 23:20
Elisabeth Rød Andebu IL brutt

D 65-

3 190 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kari Strande Ringerike OL 38:29 12:03
2 Margareta Brynhildsen Stokke IL 48:36 +10:07 15:14
3 Anne Karin Stigemo IL Imås 49:11 +10:42 15:25
4 Karin Kittilsen Stokke IL 58:10 +19:41 18:14
5 Grethe Lill Ryeng Sturla, IF 1:03:45 +25:16 19:59
6 Marit Odden Drangedal OL 1:15:54 +37:25 23:47

D 70-

2 920 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 37:36 12:52
2 May Helene Hansen Sandefjord OK 42:20 +4:44 14:29
3 Hanne Bræck Kongsberg OL 42:56 +5:20 14:42
4 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 53:05 +15:29 18:10
5 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 1:18:23 +40:47 26:50
6 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 1:26:31 +48:55 29:37
Hjørdis Øvreås Botne SK diskvalifisert

D 75-

2 920 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Drage Haugerud IF 36:04 12:21
2 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 50:10 +14:06 17:10
3 Tirill Liby Seip OK Skeidi 58:27 +22:23 20:01
Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL brutt

H -10

1 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Gaute Nysæter Skien OK 14:11 7:23

H 11-12

2 390 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Theodor Bjørk Sandefjord OK 16:57 7:05
2 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 19:25 +2:28 8:07
3 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 19:53 +2:56 8:19
4 Børge Nilsen Berg Fossum IF 21:44 +4:47 9:05
5 Eivind Arenth Sturla, IF 22:52 +5:55 9:34
6 Anders Klavenes Sandefjord OK 24:41 +7:44 10:19
7 Brage Eikås Sandefjord OK 25:34 +8:37 10:41
8 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 25:37 +8:40 10:43
9 Adrian Hagen Porsgrunn OL 30:10 +13:13 12:37
10 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 40:48 +23:51 17:04
Henrik Storemyr IL Hauken diskvalifisert

H 11-12N

1 920 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Eckdahl OK Horten 17:03 8:52
2 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 25:08 +8:05 13:05

H 13-14

3 310 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 22:07 6:40
2 Iver Ringheim Larvik OK 23:26 +1:19 7:04
3 Viljan van Raaij Hedrum OL 24:22 +2:15 7:21
4 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 24:55 +2:48 7:31
5 Jonas Eikås Sandefjord OK 26:37 +4:30 8:02
6 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 27:02 +4:55 8:10
7 Johan Eger Kongsberg OL 27:43 +5:36 8:22
8 Lukas Klausen Sturla, IF 29:39 +7:32 8:57
9 Kristoffer Fjære Hedrum OL 31:12 +9:05 9:25
10 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 32:16 +10:09 9:44
11 Martin Ausen Porsgrunn OL 39:51 +17:44 12:02
Kristian Strøm Nydalens SK diskvalifisert

H 13-16C

3 250 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Brynjel Heggernes Hedrum OL 39:31 12:09
2 Håvard Røgeberg Magelssen OL Tønsberg og omegn 53:59 +14:28 16:36

H 15-16

5 240 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 36:45 7:00
2 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 37:36 +0:51 7:10
3 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 40:10 +3:25 7:39
4 Skjalg Nysæter Skien OK 41:04 +4:19 7:50
5 Sølve Drage Kongsberg OL 41:19 +4:34 7:53
6 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 41:59 +5:14 8:00
7 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 42:10 +5:25 8:02
8 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 44:05 +7:20 8:24
9 Even Gravningen Stokke IL 46:25 +9:40 8:51
Per Anders Eckdahl OK Horten diskvalifisert

H 17-A kort

5 060 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Tangen Måren OK 43:23 8:34
2 Ola Lesteberg Kongsberg OL 44:48 +1:25 8:51
3 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 46:08 +2:45 9:07
4 Robin Thorkildsen Hedrum OL 1:01:09 +17:46 12:05
5 Roger Hagen Sandefjord OK 1:02:56 +19:33 12:26
6 Erlend Gjestrum Hedrum OL 1:25:00 +41:37 16:47

H 17-C

3 250 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ludvig Johnsen Hedrum OL 27:46 8:32
2 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 30:49 +3:03 9:28
3 Jørn Langerud Porsgrunn OL 35:24 +7:38 10:53
4 Thor Magne Malmquist Hedrum OL 47:12 +19:26 14:31
5 Arnfinn Sørum Skien OK 1:00:55 +33:09 18:44
Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn brutt

H 17-18

5 850 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sindre R Holt Hedrum OL 39:35 6:45
2 Sturla Frydenlund Sturla, IF 40:40 +1:05 6:57
3 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 41:43 +2:08 7:07
4 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 43:04 +3:29 7:21
5 Håkon Lund Kongsberg OL 43:32 +3:57 7:26
6 Ole Flaatten OK Skeidi 44:30 +4:55 7:36
7 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 44:51 +5:16 7:40
8 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 55:52 +16:17 9:32
9 Simon Nysæter Skien OK 56:02 +16:27 9:34
Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

H 19

5 850 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Audun Heimdal Konnerud IL 33:27 5:43
2 Øystein Sørensen Nydalens SK 34:06 +0:39 5:49
3 Kristoffer Fiane Pedersen Oppsal Orientering 36:20 +2:53 6:12
4 Øyvind Helgerud Halden SK 36:37 +3:10 6:15
5 Thomas Nipen Nydalens SK 38:56 +5:29 6:39
6 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 39:24 +5:57 6:44
7 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 39:43 +6:16 6:47
8 Thore Kornmo Porsgrunn OL 41:47 +8:20 7:08
9 David Løver Modum OL 42:15 +8:48 7:13
10 Raphael Ferrand Bækkelagets SK 42:28 +9:01 7:15
11 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 44:47 +11:20 7:39
12 Harald Hovi Skien OK 51:58 +18:31 8:52
13 Robert Fredriksen Notodden OL 53:29 +20:02 9:08
14 Helge Bakkehøi Østmarka OK 54:47 +21:20 9:21
15 Hans-Petter Eikedalen Porsgrunn OL 54:49 +21:22 9:22
16 Eirik Ravnan OL Toten-Troll 1:03:24 +29:57 10:50
Fredrik Raastad Skien OK diskvalifisert

H 40-

5 240 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Espen Røste Kongsberg OL 36:53 7:02
2 Sturle Furland Sandefjord OK 40:24 +3:31 7:42
3 Jørgen Fjære Hedrum OL 42:17 +5:24 8:04
4 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 44:37 +7:44 8:30
5 Kjetil Eckdahl OK Horten 47:02 +10:09 8:58
6 Atle Borgersen Hedrum OL 55:58 +19:05 10:40
7 Eelco van Raaij Hedrum OL 59:02 +22:09 11:15

H 45-

5 060 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Frode Nysæter Skien OK 33:21 6:35
2 Øyvind Flaatten OK Skeidi 35:55 +2:34 7:05
3 Dag Ausen Porsgrunn OL 37:38 +4:17 7:26
4 Anders Kristian Holt Hedrum OL 37:57 +4:36 7:30
5 Per Øivind Eger Kongsberg OL 39:36 +6:15 7:49
6 Bjørn Polland OK Skeidi 40:56 +7:35 8:05
7 Morten Hamre IL Hauken 41:31 +8:10 8:12
8 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 42:08 +8:47 8:19
9 Lars Erik Gjein Fossum IF 45:16 +11:55 8:56
10 Anders Gustafsson Sturla, IF 46:01 +12:40 9:05
11 Atle Strøm Hedrum OL 48:16 +14:55 9:32
12 Per Erik Larsen Sandefjord OK 49:17 +15:56 9:44
13 Christian Reusch Heming Orientering 49:59 +16:38 9:52
14 Espen Johnsen Hedrum OL 52:02 +18:41 10:16
15 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 52:10 +18:49 10:18
16 Atle Wøllo Kongsberg OL 52:52 +19:31 10:26
17 Rune Sørensen Sturla, IF 54:24 +21:03 10:45
18 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 55:03 +21:42 10:52
19 Jørn Myrland Notodden OL 1:06:32 +33:11 13:08
Trond Foss Sandefjord OK diskvalifisert
Eirik Jørgensen IL Tyrving diskvalifisert
Jo Børre Eikås Sandefjord OK diskvalifisert

H 50-

5 060 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 35:34 7:01
2 Gjermund Røren Eiker OL 36:44 +1:10 7:15
3 Øyvind Drage Kongsberg OL 38:25 +2:51 7:35
4 Kjell Westin Porsgrunn OL 38:59 +3:25 7:42
5 Roger Lysnes Hedrum OL 41:37 +6:03 8:13
6 Tom Gretteberg Botne SK 45:59 +10:25 9:05
7 Harald Berge Løten o-lag 46:34 +11:00 9:12
8 Tom Aasrum Hedrum OL 46:58 +11:24 9:16
9 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 51:38 +16:04 10:12
10 Sven Ohrvik Konnerud IL 52:53 +17:19 10:27
11 Rune Røed Stokke IL 1:09:32 +33:58 13:44
12 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:13:03 +37:29 14:26
13 Per Einar Strøm Hedrum OL 1:13:45 +38:11 14:34
Roar Nilsen Sandefjord OK diskvalifisert
Torgeir Brandal Kongsberg OL diskvalifisert

H 55-

4 080 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Espen Raastad Skien OK 37:39 9:13
2 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 38:21 +0:42 9:23
3 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 40:02 +2:23 9:48
4 Morten Johansen OK Moss 43:13 +5:34 10:35
5 Jan Glittum OK Skeidi 43:43 +6:04 10:42
6 Roy Gjerding OK Moss 48:08 +10:29 11:47
7 Donald Skantze IL Tyrving 48:09 +10:30 11:48
Onno Verberne OL Toten-Troll diskvalifisert

H 60-

3 950 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arve Glittum OK Skeidi 28:10 7:07
2 Rune Laurantsen Skien OK 32:17 +4:07 8:10
3 Per Furuheim Skien OK 34:55 +6:45 8:50
4 Morten Dåsnes Ringerike OL 35:07 +6:57 8:53
5 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 36:44 +8:34 9:17
6 Dag Kristensen OK Skeidi 36:46 +8:36 9:18
7 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 38:59 +10:49 9:52
8 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 40:20 +12:10 10:12
9 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 41:09 +12:59 10:25
10 Per Chr. Hagen Bø OL 44:21 +16:11 11:13
11 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 47:49 +19:39 12:06
12 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 48:35 +20:25 12:17
13 Øystein Andersen Eiker OL 49:59 +21:49 12:39
14 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 56:48 +28:38 14:22
Morten Aaltvedt Porsgrunn OL diskvalifisert
Rolf Lunde Eiker OL diskvalifisert

H 65-

3 950 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Atle Remme Porsgrunn OL 39:25 9:58
2 Ole Johansson Porsgrunn OL 39:47 +0:22 10:04
3 Runar Kittilsen Stokke IL 41:45 +2:20 10:34
4 Hans Roar Bakken Eiker OL 42:04 +2:39 10:38
5 Dag Rønning Jensen OL Trollo 42:05 +2:40 10:39
6 Elling Aakre Andebu IL 42:33 +3:08 10:46
7 Paul Skjaker Hadeland OL 43:14 +3:49 10:56
8 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 44:13 +4:48 11:11
9 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 47:04 +7:39 11:54
10 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 47:19 +7:54 11:58
11 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 49:33 +10:08 12:32
12 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 51:17 +11:52 12:58
13 Kjell Dolva Skien OK 51:25 +12:00 13:01
14 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 58:46 +19:21 14:52
15 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 1:00:30 +21:05 15:18
16 Martin Nauf Hedrum OL 1:05:34 +26:09 16:35
17 Trond Ceeberg Andebu IL 1:11:08 +31:43 18:00

H 70-

3 190 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Fossheim Hedrum OL 30:15 9:28
2 Helge Revhaug Ringerike OL 30:22 +0:07 9:31
3 Widar Taxth Løland Hisøy OK 32:46 +2:31 10:16
4 Kjell Meen Porsgrunn OL 33:35 +3:20 10:31
5 Ragnar Hillestad Lardal OL 33:54 +3:39 10:37
6 Thorolf Trolsrud Botne SK 37:38 +7:23 11:47
7 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 37:44 +7:29 11:49
8 Lars Martin Gjein Stokke IL 38:25 +8:10 12:02
9 Ronald Bjerva Drangedal OL 39:09 +8:54 12:16
10 Tormod Fjære Hedrum OL 43:42 +13:27 13:41
11 Magnar Øvreås Botne SK 44:04 +13:49 13:48
12 Svein Thorsen Sandefjord TIF 46:30 +16:15 14:34
13 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 1:01:58 +31:43 19:25
Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK diskvalifisert
Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK diskvalifisert
Carl Ove Berg OK Skeidi diskvalifisert

H 75-

3 190 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 41:51 13:07
2 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 42:00 +0:09 13:09
3 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 44:11 +2:20 13:51
4 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 44:28 +2:37 13:56
5 Erling Tidemann Lommedalens IL 44:31 +2:40 13:57
6 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 45:53 +4:02 14:23
7 Per Meiland Lommedalens IL 53:41 +11:50 16:49
8 Odd Gunbjørnsen Konnerud IL 1:09:07 +27:16 21:40
9 Egil Ronæss Porsgrunn OL 1:09:59 +28:08 21:56
Steinar Ruud Konnerud IL diskvalifisert
Anton Lomme Hedrum OL diskvalifisert
Kåre Nilsen Sandefjord TIF diskvalifisert

H 80-

2 920 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Drage Haugerud IF 37:08 12:43
2 Egil Rygh OL Tønsberg og omegn 46:10 +9:02 15:48

Direkte A

5 060 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Brynjar Fredheim Lillomarka OL 40:38 8:01
2 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 41:02 +0:24 8:06 Last ned GPS-spor i gpx-format
3 Johan T Westly Asker Skiklubb 41:48 +1:10 8:15
4 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 48:56 +8:18 9:40

Direkte B

3 310 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Einar Klavenes Sandefjord OK 25:56 7:50
2 Monica Melum Johansen OK Moss 30:44 +4:48 9:17
3 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 31:14 +5:18 9:26
4 Martin Lauransen Skien OK 31:26 +5:30 9:29
5 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 35:56 +10:00 10:51
6 Torbjørn Bogen Sturla, IF 40:03 +14:07 12:05
7 Jorun Trømborg Kongsberg OL 40:31 +14:35 12:14
8 Haakon Pettersen NOTEAM 40:51 +14:55 12:20
9 Lillian Berge NOTEAM 43:46 +17:50 13:13
10 Wenche Eikås Sandefjord OK 49:14 +23:18 14:52
Snorre Frydenlund Sturla, IF brutt

Direkte C

3 280 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 34:09 10:24
2 Hanne Fredheim Lillomarka OL 35:07 +0:58 10:42
3 Harald Skurdal Hamar OK 37:21 +3:12 11:23
4 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 46:17 +12:08 14:06
5 Tine Vister NOTEAM 47:07 +12:58 14:21
6 Knut Bjerknes Røyken OL 54:31 +20:22 16:37
7 Ellen Ruud Eiker OL 1:23:34 +49:25 25:28
Rigmor Nordal NOTEAM brutt

H17B

3 310 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tom André Alstadsæther Eiker OL 31:51 9:37
2 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 35:05 +3:14 10:35
Morten Andresen OK Skeidi diskvalifisert

D17B

3 180 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 29:27 9:15
2 Christine Blix Ås-NMBU Orientering 35:34 +6:07 11:11
3 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 47:18 +17:51 14:52
4 Susanne Strøm Hedrum OL 53:26 +23:59 16:48
5 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 1:04:51 +35:24 20:23

H15-16B

3 310 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 53:38 16:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor