Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sunnfjordorientering 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sunnfjordorientering 2016
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: lørdag 21 mai 2016

N-open

1 620 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Elias Haug Førde IL diskvalifisert
Sigrid Haug Førde IL diskvalifisert
Birk Hauger Førde IL diskvalifisert
Mattis Hauger Førde IL diskvalifisert

D 13-14

2 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anja Hole Førde IL 35:08 16:25

D 15-16

3 540 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Daling Korsøen Førde IL 50:47 14:20

D 50-

3 540 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vigdis Sætren Markane IL 36:23 10:16

D 70-

2 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brita Eilertsen Grønli Førde IL 1:40:35 47:00

H 13-14

2 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegar Hole Førde IL 29:15 13:40

H 15-16

3 540 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Bergset IL Veten 32:16 9:06
2 Trygve Nummedal Os Førde IL 36:58 +4:42 10:26
3 Magnus Eide Fjellhug Vereide IL 39:27 +7:11 11:08

H 50-

3 540 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Hegrenes Førde IL 35:04 9:54
2 Finn Årdal Jølster IL 40:25 +5:21 11:25
3 Harald Hjellbrekke Førde IL 52:35 +17:31 14:51
4 Johan Magerøy Førde IL 1:12:40 +37:36 20:31

H 60-

3 540 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Gytri Førde IL 33:42 9:31
2 Norvald Ospehaug IL Tambarskjelvar 34:49 +1:07 9:50
3 Edvin Helle Askvoll og Holmedal IL 37:17 +3:35 10:31
4 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL 37:19 +3:37 10:32
5 Atle Støyva Breimsbygda IL 38:39 +4:57 10:55
6 Jostein Fedly Førde IL 44:09 +10:27 12:28
7 Kurt Grønli Førde IL 46:36 +12:54 13:09
8 Åsmund Berthelsen IL Tambarskjelvar 55:20 +21:38 15:37

H 80-

2 140 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sveinung Fristad Askvoll og Holmedal IL 36:03 16:50

H 19-

5 480 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Haug Førde IL 46:48 8:32
2 Kjartan Hauger Førde IL 48:31 +1:43 8:51
3 Torbjørn Os Førde IL 48:44 +1:56 8:53
4 Håvard Nummedal Os Førde IL 49:14 +2:26 8:59
5 Anders Bergset IL Veten 50:57 +4:09 9:17
6 Trygve Hernannsen Hurdal OL 51:29 +4:41 9:23
7 Asgeir Årdal Førde IL 53:22 +6:34 9:44
8 Casper Andersen Sogndal IL 56:08 +9:20 10:14
9 Kristian Bråten Førde IL 56:39 +9:51 10:20
10 Sindre Hoff Førde IL 57:28 +10:40 10:29

D 19-

3 540 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Fristad Halden SK 28:56 8:10
2 Julie  Daling Førde IL 50:51 +21:55 14:21
3 Silje Sørbø Førde IL 1:01:42 +32:46 17:25

C-open

1 840 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Therese Kusslid Førde IL 24:28 13:17
2 Anders Os Mallasvik IL Tambarskjelvar 36:06 +11:38 19:37
3 Margunn Gryte Førde IL 42:01 +17:33 22:50

A-open

2 140 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Even Hole Førde IL 27:51 13:00
2 Torgeir Herstad IL Tambarskjelvar 47:36 +19:45 22:14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor