Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Finndulten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finndulten
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: søndag 12 juni 2016

N-åpen

2 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Trond Seigerud Haugen Lunderseter IL 30:49 14:00
Max Alexander Nybråten IL Tyrving 21:21 9:42
Emre Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL 24:45 11:14
Nova Lill Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL 23:51 10:50
Tindra Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL 24:30 11:08

D -10

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 27:46 12:37
Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 27:57 12:42

D 17-

5 670 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cassie Trewin IL Tyrving 57:44 10:10

D 17-N

2 210 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Simonsen OK Øst 37:36 17:00
2 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 38:42 +1:06 17:30
3 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 38:51 +1:15 17:34

D 40-

4 780 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ann Sofie Nybråten Lunderseter IL 1:02:02 12:58

D 50-

4 470 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unn Hilde Heggedal Kongsberg IL 51:08 11:26
2 Ida Engen Raumar Orientering 1:06:48 +15:40 14:56
3 Mette Solbergseter Austmarka IL 1:27:31 +36:23 19:34

D 60-

3 880 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Billingsø Eidskog OL 46:19 11:56
2 Lis Dæhli Løten o-lag 47:38 +1:19 12:16
3 Mary Falkevik Olsson Västvärmlands OK 57:27 +11:08 14:48

H -10

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Asbjørn Lande Eidskog OL 18:45 8:31
Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 31:39 14:23

H 11-12

2 250 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ragnar Lande Eidskog OL 36:46 16:20

H 11-12N

2 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Kristoffer Engebretsen Raumar Orientering 27:29 12:29

H 17-

7 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Haga Nydalens SK 45:49 6:32
2 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 47:16 +1:27 6:45
3 Lukas Liland Nydalens SK 50:10 +4:21 7:10
4 Björn Beckius Västerås SOK 56:08 +10:19 8:01
5 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 58:27 +12:38 8:21
6 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 1:00:29 +14:40 8:38
7 Eivind Lande Eidskog OL 1:18:13 +32:24 11:10
8 Ole Harald L. Kveseth Grue IL 1:23:50 +38:01 11:58
9 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:26:00 +40:11 12:17
Tobias Beckius OK Tyr diskvalifisert

H 17-A kort

4 780 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:20:57 16:56

H 17-C

2 760 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Egil Digernes Brandval/Kongsvinger OK 31:10 11:17
2 Egil Solbergseter Austmarka IL 39:53 +8:43 14:27
3 Morten Engebretsen Raumar Orientering 42:38 +11:28 15:26

H 17-N

2 210 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Simonsen OK Øst 1:01:02 27:37

H 40-

5 670 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Örjan Beckius OK Tyr 59:45 10:32
2 Agnar Renolen Wing OK 1:01:32 +1:47 10:51

H 50-

4 780 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Erik Søgård Kongsberg IL 39:16 8:12
2 Sigurd Dæhli Løten o-lag 39:37 +0:21 8:17
3 Rune Østli Brandval/Kongsvinger OK 40:11 +0:55 8:24
4 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 43:17 +4:01 9:03
5 Børge Pedersen Nydalens SK 47:46 +8:30 9:59
6 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 48:05 +8:49 10:03
7 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 51:22 +12:06 10:44
8 Knut Engen Raumar Orientering 51:23 +12:07 10:44
9 Petter Gullikstad Røros IL 52:34 +13:18 10:59
10 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 55:36 +16:20 11:37
11 Svein Thorsberg Grue IL 57:00 +17:44 11:55
12 Tor Strand Raumar Orientering 57:57 +18:41 12:07
13 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 1:02:25 +23:09 13:03
14 Stein Magnus Moen Grue IL 1:04:23 +25:07 13:28

H 60-

4 470 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 43:55 9:49
2 Kjell Magne Nordvi Grue IL 48:56 +5:01 10:56
3 Tor Solbergseter Austmarka IL 54:02 +10:07 12:05
4 Lars Olsson Västvärmlands OK 56:31 +12:36 12:38
5 Bengt Svedjeby Skattkärrs SOK 58:50 +14:55 13:09
6 Jan Sveen Raumar Orientering 1:20:17 +36:22 17:57

H 65-

4 470 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Nordvi Elverum OK 53:16 11:54
2 Leif Billingsø Eidskog OL 59:23 +6:07 13:17

H 70-

3 880 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonny Halvorsrud Eidskog OL 47:14 12:10
2 Klaus Engen Eidskog OL 56:20 +9:06 14:31

Damer åpen

3 880 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Finsrud Lande Eidskog OL 1:05:11 16:47

Herrer åpen

3 880 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 53:48 13:51
2 Niklas Stolpe Eidskog OL 1:21:00 +27:12 20:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor