Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen løp 1 vår

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 1 vår
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 10 mai 2016

N-Åpen

1 700 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nov Bar-Nathan Lillomarka 16:13 9:32
2 Ruben Fredriksen Østmarka 20:56 12:18
3 Jakob Gilljam Østmarka 21:13 12:28
4 Audun Eriksen Østmarka 21:16 12:30
5 Vegard Eriksen Østmarka 21:17 12:31
6 Gina Brevik Østmarka 25:40 15:05
7 Tuva Arnevik SSOK 28:16 16:37
8 Andreas Sandernes Østmarka 33:50 19:54
9 Emil Huuse Østmarka 33:55 19:57
10 Kristoffer Nomeland Østmarka 34:27 20:15
Erlend Otterlei Østmarka diskvalifisert

D10

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martine Haug Østmarka 43:43 18:12
2 Malin Magnussen Østmarka 43:58 18:19
3 Bertine Mjøster Østmarka 44:13 18:25
4 Regine Røisland Østmarka 56:54 23:42
Pernille Nor-Woll Østmarka diskvalifisert
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka diskvalifisert

H10

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Linløkken Østmarka 38:39 16:06

D11-12

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Nermoen Østmarka 23:32 9:48
2 Ada von Simson Østmarka 56:53 +33:21 23:42

D13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Emilie Herredsvela Østmarka 23:41 9:52

H13-16C

2 400 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Magnus Grøstad Østmarka 21:27 8:56
2 Henrik Gudim Østmarka 28:12 +6:45 11:45
3 Magnus Jystad Østmarka 37:58 +16:31 15:49
4 Martin Jystad Østmarka 40:19 +18:52 16:47
5 Ole Martin Nomeland Østmarka 44:03 +22:36 18:21

D13-14

3 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka 50:01 15:09
2 Janna Sofie Tellesbø Østmarka 59:11 +9:10 17:56
3 Inga Cathrin Winsvold Østmarka 59:19 +9:18 17:58

H13-14

3 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Haugum Østmarka fullført
2 John Otterlei Østmarka 45:53 +24:26 13:54
3 Henrik Linløkken Østmarka 1:06:46 +45:19 20:13

D15-20B

3 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Monica Brevik Østmarka 52:43 15:58
2 Matilde Holen Østmarka 1:06:36 +13:53 20:10

D15-20A

3 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Cecilie Linløkken Østmarka 1:01:51 15:51

H15-20A

3 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Ramberg Østmarka 52:51 13:33

N-Mosjon

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Grøstad Østmarka 29:24 9:29
2 Kristin Stubban Hygen Østmarka 58:26 +29:02 18:50

C-Åpen

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Line Bar-Nathan Lillomarka 26:11 10:54
2 Øyvind Eriksen OK Øst 29:58 +3:47 12:29
3 Line Mjøster Østmarka 43:58 +17:47 18:19
4 Tor Simonsen OK Øst 47:31 +21:20 19:47

B-Åpen

3 300 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ove Hildrum Lillomarka 39:58 12:06
2 Kjetil Jacobsen Hamar OK 47:54 +7:56 14:30
3 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt 48:53 +8:55 14:48
4 Jartrud Steinsli Østmarka 54:33 +14:35 16:31
5 Assaf Bar-Nathan Lillomarka 57:55 +17:57 17:33
6 Joachim Reitan FFI 59:06 +19:08 17:54
7 Eliska Tellesbø Østmarka 1:00:32 +20:34 18:20
8 Magne Musli LØRENSKOG KOMMUNE 1:01:05 +21:07 18:30
9 Erik Haugros LØRENSKOG KOMMUNE 1:05:14 +25:16 19:46
10 Kjell Teigland Østmarka 1:22:07 +42:09 24:53
Karl Gustavsen Østmarka diskvalifisert

A-Åpen

3 900 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Mjøster Østmarka 49:01 12:34
2 Petter Næss Oppsahl 50:26 +1:25 12:55
3 Linda Hanssen Østmarka 52:36 +3:35 13:29
4 Kjell Hobøl Østmarka 55:56 +6:55 14:20
5 John Thomas Petersen Nittedal O-lag 59:27 +10:26 15:14
6 Dag Haugland Østmarka 1:08:34 +19:33 17:34
7 Magne Osmundsen NRS 1:20:10 +31:09 20:33
8 Per Kåre Herredsvela Østmarka 1:22:27 +33:26 21:08
9 John Brænden Østmarka 1:26:33 +37:32 22:11
10 Katrine Holen Østmarka 1:54:47 +1:05:46 29:25
Per Arne Karlsen Østmarka OK diskvalifisert

A-Lang

5 100 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Nipen Nydalen 45:31 8:55
2 Leiv Terje Arnevik SSOK 48:13 +2:42 9:27
3 Helge Bakkehøi Østmarka 50:31 +5:00 9:54
4 Erik Næss Østmarka 55:39 +10:08 10:54
5 Magnus Ramberg Østmarka 57:03 +11:32 11:11
6 Rune Teigland Østmarka 57:11 +11:40 11:12
7 Bjørn Christensen Østmarka 1:04:03 +18:32 12:33
8 Øystein Kildahl Østmarka 1:04:54 +19:23 12:43
9 Gunnar Rustad FFI 1:05:15 +19:44 12:47
10 Håvar Brevik Østmarka 1:05:17 +19:46 12:48
11 Inge Ramberg Østmarka 1:05:56 +20:25 12:55
12 Per Stedje Østmarka 1:12:06 +26:35 14:08
13 Svein Otterlei Østmarka 1:16:06 +30:35 14:55
14 Kjetil Sverdrup-Thygeson NGI 1:25:17 +39:46 16:43
15 Kai Halvorsen Årekol Siemens 1:38:30 +52:59 19:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor