Offisiell resultatliste for EM testløp sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: EM testløp sprint
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 22 april 2016

H19-E

4 020 m, 69 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 13:48 3:25
2 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 13:59 +0:11 3:28
3 Thomas Natvig Årstad Halden SK 14:10 +0:22 3:31
4 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 14:15 +0:27 3:32
5 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 14:17 +0:29 3:33
6 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 14:19 +0:31 3:33
7 Tim Robertson Fossum IF 14:27 +0:39 3:35
7 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 14:27 +0:39 3:35
9 Andreas Høye Fredrikstad SK 14:39 +0:51 3:38
10 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 14:40 +0:52 3:38
11 Emil Ahlbäck Fossum IF 14:41 +0:53 3:39
12 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 14:43 +0:55 3:39
13 Paul Sirum Frol IL 14:52 +1:04 3:41
14 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 14:53 +1:05 3:42
15 Riccardo Scalet Lillomarka OL 14:54 +1:06 3:42
16 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 14:55 +1:07 3:42
17 Martin Vister Frol IL 14:59 +1:11 3:43
18 Bjørn Lundanes NTNUI 15:00 +1:12 3:43
18 Carl Petter Lyngen Frol IL 15:00 +1:12 3:43
20 Audun Heimdal Konnerud IL 15:02 +1:14 3:44
21 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 15:04 +1:16 3:44
22 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 15:05 +1:17 3:45
23 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 15:08 +1:20 3:45
23 Karl Fremstad Halden SK 15:08 +1:20 3:45
25 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 15:09 +1:21 3:46
25 Borger Melsom Fossum IF 15:09 +1:21 3:46
27 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 15:15 +1:27 3:47
28 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 15:17 +1:29 3:48
29 Sindre Johannessen Freidig 15:18 +1:30 3:48
30 Bojan Blumenstein Nydalens SK 15:22 +1:34 3:49
30 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 15:22 +1:34 3:49
32 Mikkel Sørensen NTNUI 15:27 +1:39 3:50
33 Håvard Haga Nydalens SK 15:29 +1:41 3:51
34 Øyvind Wiggen Byåsen IL 15:32 +1:44 3:51
35 Vegard Ruttenborg NTNUI 15:33 +1:45 3:52
36 Sindre Sandven Fossum IF 15:36 +1:48 3:52
37 Elias T. Mølnvik Fossum IF 15:44 +1:56 3:54
37 Jonas Klausen Espedal NTNUI 15:44 +1:56 3:54
39 Stian Sundsvik Frol IL 15:45 +1:57 3:55
40 Terje Maroni Byåsen IL 15:46 +1:58 3:55
41 Christian Bøen Kristiansand OK 15:48 +2:00 3:55
42 Oskar Størmer Fossum IF 15:49 +2:01 3:56
42 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 15:49 +2:01 3:56
44 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 15:51 +2:03 3:56
45 Eivind Høydal NTNUI 15:54 +2:06 3:57
46 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 15:56 +2:08 3:57
47 Sverre Turter Sandvold NTNUI 15:57 +2:09 3:58
47 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 15:57 +2:09 3:58
49 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 16:06 +2:18 4:00
50 Thomas Nipen Nydalens SK 16:22 +2:34 4:04
51 Mathias Nipen IL Tyrving 16:25 +2:37 4:05
52 Andreas Sølberg OL Trollelg 16:27 +2:39 4:05
53 Steinar Kollerud Lillomarka OL 16:31 +2:43 4:06
54 Oskar Røen Varegg Fleridrett 16:34 +2:46 4:07
55 Espen Fiskum Halden SK 16:36 +2:48 4:07
56 Dag Lofthus NTNUI 16:37 +2:49 4:08
57 Øyvind Watterdal Hadeland OL 16:55 +3:07 4:12
58 Halvor Eid Nielsen Ärla IF 16:58 +3:10 4:13
59 Erik Gustafsson NTNUI 17:08 +3:20 4:15
60 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 17:37 +3:49 4:22
61 Kyongsa Ri Nydalens SK 18:18 +4:30 4:33
62 Henning Spjelkavik IL Tyrving 19:12 +5:24 4:46
63 Jiri Martan Slavia Liberec 19:52 +6:04 4:56
64 Andreas Alvem NTNUI 20:14 +6:26 5:01
65 Ola Singsdal NTNUI 20:56 +7:08 5:12
Lok Hin Ma Varegg Fleridrett diskvalifisert
Ulf Forseth Indgaard Frol IL diskvalifisert
Isak Bergset NTNUI diskvalifisert
Anders Vister Nydalens SK diskvalifisert

D19-E

3 430 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 13:23 3:54
2 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 13:58 +0:35 4:04
3 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 14:07 +0:44 4:06
4 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 14:11 +0:48 4:08
5 Lone Brochmann Bækkelagets SK 14:19 +0:56 4:10
5 Ingjerd Myhre Järla Orientering 14:19 +0:56 4:10
7 Marianne Andersen Kristiansand OK 14:27 +1:04 4:12
8 Kine Hallan Steiwer Halden SK 14:38 +1:15 4:15
9 Sigrid Alexandersen Fossum IF 14:42 +1:19 4:17
10 Hollie Orr Halden SK 14:46 +1:23 4:18
11 Ina Westerlund Nydalens SK 14:48 +1:25 4:18
12 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 14:49 +1:26 4:19
12 Emma Johansson Fredrikstad SK 14:49 +1:26 4:19
14 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 14:50 +1:27 4:19
15 Ingeborg Eide Byåsen IL 14:52 +1:29 4:20
16 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 14:56 +1:33 4:21
17 Kristine Fjellanger NTNUI 14:58 +1:35 4:21
18 Ingrid Lundanes Emblem IL 15:01 +1:38 4:22
19 Linn Hokholt NTNUI 15:05 +1:42 4:23
20 Marion Huber Nydalens SK 15:14 +1:51 4:26
20 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 15:14 +1:51 4:26
22 Anna Ulvensøen NTNUI 15:25 +2:02 4:29
23 Runa Fremstad Larvik OK 15:30 +2:07 4:31
24 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 15:31 +2:08 4:31
25 Siri Ulvestad Nydalens SK 15:32 +2:09 4:31
26 Frida Sæther Freidig 15:34 +2:11 4:32
27 Lone Malmgren Gjø-Vard OL 15:35 +2:12 4:32
28 Tonje Vassend Fossum IF 15:38 +2:15 4:33
29 Karen Oline Kolstad Freidig 15:40 +2:17 4:34
30 Jo Shepherd Halden SK 15:44 +2:21 4:35
31 Siri Kollerud Lillomarka OL 15:50 +2:27 4:36
31 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 15:50 +2:27 4:36
33 Khrystsina Yakubkina Lillomarka OL 15:51 +2:28 4:37
34 Kristine Fjeldbo NTNUI 15:59 +2:36 4:39
34 Julie Størmer NTNUI 15:59 +2:36 4:39
36 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 16:10 +2:47 4:42
37 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 16:15 +2:52 4:44
38 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 16:30 +3:07 4:48
39 Marta Ulvensøen NTNUI 16:40 +3:17 4:51
40 Kristin Antonsen NTNUI 16:43 +3:20 4:52
41 Åshild Kolstad Freidig 16:44 +3:21 4:52
42 Cristina Luis Nydalens SK 16:48 +3:25 4:53
43 Gry Granstedt NTNUI 17:05 +3:42 4:58
44 Sabine Rothaug Halden SK 17:21 +3:58 5:03
45 Camilla Öhman NTNUI 17:22 +3:59 5:03
46 Eline Drage Kongsberg OL 17:29 +4:06 5:05
47 Maren Grande Frol IL 17:37 +4:14 5:08
48 Karoline Dahl Fosby NTNUI 19:05 +5:42 5:33
49 Maria Dahl Fosby NTNUI 24:05 +10:42 7:01
Lizzie Ingham Halden SK diskvalifisert
Mariann Ulvestad Bækkelagets SK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor