Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM test mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM test mellom
Arrangørorganisasjon: Norges Orienteringsforbund
Dato: fredag 15 juli 2016

D 19

4 530 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 35:56 7:55
2 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 36:47 +0:51 8:07
3 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 38:48 +2:52 8:33
4 Marianne Andersen Kristiansand OK 39:32 +3:36 8:43
5 Mari Fasting Halden SK 39:45 +3:49 8:46
6 Emma Johansson Fredrikstad SK 40:03 +4:07 8:50
7 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 41:47 +5:51 9:13
8 Ingjerd Myhre Järla Orientering 41:49 +5:53 9:13
9 Kine Hallan Steiwer Halden SK 42:16 +6:20 9:19
10 Marie Olaussen Fredrikstad SK 43:21 +7:25 9:34
11 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 43:45 +7:49 9:39
12 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 43:47 +7:51 9:39
13 Synnøve Bråten Vegårshei IL 43:55 +7:59 9:41
14 Kristine Berglia Eiker OL 44:16 +8:20 9:46
15 Evely Kaasiku OK JOKA 44:23 +8:27 9:47
16 Lone Brochmann Bækkelagets SK 44:31 +8:35 9:49
16 Maren Jansson Haverstad NTNUI 44:31 +8:35 9:49
18 Iliana Ilieva Halden SK 44:36 +8:40 9:50
19 Susen Lösch Ärla IF 45:00 +9:04 9:56
19 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 45:00 +9:04 9:56
21 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 45:18 +9:22 10:00
22 Lizzie Ingham Halden SK 46:25 +10:29 10:14
23 Sigrid Alexandersen Fossum IF 47:51 +11:55 10:33
24 Helen Palmer Halden SK 48:03 +12:07 10:36
25 Sabine Rothaug Halden SK 48:22 +12:26 10:40
26 Khrystsina Yakubkina Lillomarka OL 49:35 +13:39 10:56
27 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 50:06 +14:10 11:03
28 Gøril Rønning Sund Frol IL 50:21 +14:25 11:06
29 Jolanta Kolosinska OK Skogsfalken 51:24 +15:28 11:20
30 Hanna Wisniewska OK Orion 52:01 +16:05 11:28
31 Frida Sæther Freidig 52:03 +16:07 11:29
32 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 52:42 +16:46 11:38
33 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 52:47 +16:51 11:39
34 Nina Asheim Birkeland Halden SK 53:35 +17:39 11:49
35 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 54:28 +18:32 12:01
36 Gry Granstedt NTNUI 58:13 +22:17 12:51
37 Kerstin Uiboupin OK Võru 1:00:29 +24:33 13:21
38 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:06:49 +30:53 14:44
Lene Godager Kaas Bækkelagets SK diskvalifisert

D 19 gjest

4 530 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helena Jansson OK Ravinen 38:54 8:35
2 Emma Johansson Domnarvets GoIF 39:20 +0:26 8:40
3 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 41:36 +2:42 9:10
4 Karolin Ohlsson Järla Orientering 42:11 +3:17 9:18
5 Maria Magnusson Sävedalens AIK 43:12 +4:18 9:32
6 Louise Oram Bækkelagets SK 48:09 +9:15 10:37
7 Anja Arbter Østerrike 48:20 +9:26 10:40
8 Ursula Kadan Østerrike 51:29 +12:35 11:21
9 Ona Rafols Perramon Spanish Team 57:07 +18:13 12:36
10 Anna Nilsson Simkovics Østerrike 57:10 +18:16 12:37
11 Violeta Feliciano Sanjuan Spanish Team 1:09:47 +30:53 15:24

H 19

5 800 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Lundanes Halden SK 37:27 6:27
2 Anders Nordberg Nydalens SK 37:50 +0:23 6:31
3 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 37:57 +0:30 6:32
4 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 38:22 +0:55 6:36
5 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 38:34 +1:07 6:38
6 Magne Dæhli Halden SK 39:13 +1:46 6:45
7 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 39:30 +2:03 6:48
8 Thomas Natvig Årstad Halden SK 39:34 +2:07 6:49
9 Yngve Skogstad Frol IL 39:37 +2:10 6:49
10 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 39:41 +2:14 6:50
11 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn Orientering 41:00 +3:33 7:04
12 Jo Forseth Indgaard Frol IL 41:02 +3:35 7:04
13 Torgeir Nørbech IL Tyrving 41:03 +3:36 7:04
14 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 41:04 +3:37 7:04
15 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 41:20 +3:53 7:07
16 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 41:27 +4:00 7:08
17 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 41:39 +4:12 7:10
18 Matthew Speake Lillomarka OL 41:54 +4:27 7:13
19 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 42:18 +4:51 7:17
20 Håvard Haga Nydalens SK 42:22 +4:55 7:18
21 Espen Jakobsen IL Tyrving 42:55 +5:28 7:23
22 Emil Ahlbäck Fossum IF 43:07 +5:40 7:26
23 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 43:26 +5:59 7:29
24 Andreas Sølberg OL Trollelg 44:16 +6:49 7:37
25 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 44:22 +6:55 7:38
26 Fredrik Eliasson Halden SK 44:34 +7:07 7:41
27 Mats Nordbrøden Halden SK 44:48 +7:21 7:43
28 Markus Holter Halden SK 44:50 +7:23 7:43
29 Martin Vister Frol IL 44:56 +7:29 7:44
30 Borger Melsom Fossum IF 45:08 +7:41 7:46
31 Gaute Friestad Kristiansand OK 45:27 +8:00 7:50
32 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 45:48 +8:21 7:53
33 Vegard Danielsen Kristiansand OK 45:50 +8:23 7:54
34 Vegard Ruttenborg NTNUI 46:18 +8:51 7:58
35 Bjørn Lundanes NTNUI 46:46 +9:19 8:03
36 Dzianis Monich OK Rodhen 47:38 +10:11 8:12
37 Bjarne Friedrichs Team Germany 47:41 +10:14 8:13
38 Magnus Svingheim Raumar Orientering 48:28 +11:01 8:21
39 Espen Fiskum Halden SK 48:35 +11:08 8:22
40 Miko¿aj Dutkowski UKS ARKADY Raszków 49:27 +12:00 8:31
41 Anders Felde Olaussen Halden SK 50:11 +12:44 8:39
42 Anders Vister Nydalens SK 50:32 +13:05 8:42
43 Marius Øie Løten o-lag 50:38 +13:11 8:43
44 Sindre Sandven Fossum IF 51:23 +13:56 8:51
44 Espen Hultgreen Weltzien Järla Orientering 51:23 +13:56 8:51
46 Christian F Schive Halden SK 51:31 +14:04 8:52
47 Anders Bjergaard NTNUI 53:06 +15:39 9:09
48 Tim Robertson Fossum IF 55:09 +17:42 9:30
49 Simen Aamodt NTNUI 55:26 +17:59 9:33
50 Max Röhnert Team Germany 1:01:56 +24:29 10:40
51 Immanuel Berger Gundelfinger TS 1:02:31 +25:04 10:46
52 Andreas Lückmann Team Germany 1:03:48 +26:21 11:00
53 Simen Smestad Bækkelagets SK 1:03:56 +26:29 11:01
54 Felix Späth Team Germany 1:12:13 +34:46 12:27
Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK diskvalifisert
Hirokazu Osaki tortoise diskvalifisert

H 19 gjest

5 800 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 William Lind Malungs OK 39:32 6:48
2 Albin Ridefelt OK Linné 39:45 +0:13 6:51
3 Gustav Bergman OK Ravinen 40:26 +0:54 6:58
4 Fredrik Bakkman IFK Lidingö SOK 42:20 +2:48 7:17
5 Robert Merl Østerrike 42:25 +2:53 7:18
6 Peter Öberg OK Hällen 43:33 +4:01 7:30
7 Andreu Blanes Reig Spanish Team 44:55 +5:23 7:44
8 Luis Nogueira de la Muela Spanish Team 45:38 +6:06 7:52
9 Antonio Martínez Pérez Spanish Team 47:14 +7:42 8:08
10 Gernot Kerschbaumer Østerrike 47:16 +7:44 8:08
11 Matthias Gröll Østerrike 49:37 +10:05 8:33
12 Martin Regborn Hagaby GoIF 52:25 +12:53 9:02
13 Matthias Reiner Østerrike 54:10 +14:38 9:20
14 Helmut Gremmel Østerrike 56:07 +16:35 9:40
15 Raúl Ferra Spanish Team 58:12 +18:40 10:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
Oskar Sjöberg OK Linné diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor