Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 29 mai 2016

N-åpen

1 480 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Arne Gunnar Barflo Løten o-lag 40:34 27:24
Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 30:14 20:25
Karsten Ellevold Odal OL - Orientering 16:35 11:12
Ole Jacob Ellevold Odal OL - Orientering 13:44 9:16
 Vilje Linnea Falch Eidskog OL 21:04 14:14
Trond Seigerud Haugen Lunderseter IL 31:12 21:04
Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 21:37 14:36
Alette Snapa Grue IL 18:44 12:39
Kasper Snapa Grue IL 18:04 12:12
Synne Sørli Eidskog OL 32:04 21:40
Astrid Vanebo Grue IL 18:42 12:38

D -10

1 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 30:16 20:27

D 11-12N

1 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ruth Malin Dal Grue IL 17:41 11:56

D 17-A kort

4 420 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lisbeth Gråv Vang OL 51:37 11:40
2 Linda Engen Raumar Orientering 1:00:03 +8:26 13:35
2 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 1:00:03 +8:26 13:35

D 17-B

3 590 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mona Hauger Brandval/Kongsvinger OK 46:08 12:51
2 Mette Solbergseter Austmarka IL 56:20 +10:12 15:41
3 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 57:19 +11:11 15:57

D 17-C

3 090 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Gotteberg Hamar OK 36:30 11:48
2 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 1:11:59 +35:29 23:17
3 Berit Dalheim Lunderseter IL 1:44:54 +1:08:24 33:56

D 17-N

2 310 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 31:52 13:47
2 Liv Simonsen OK Øst 32:53 +1:01 14:14
Tina Bjørnstad Raumar Orientering diskvalifisert

D 17-20

6 020 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Heidi Therese Wiest Vang OL 58:46 9:45

D 40-

6 020 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Yngvild Malmo Vang OL 1:10:23 11:41
2 Grethe Bergersen Eidskog OL 1:19:00 +8:37 13:07

D 50-

5 240 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ida Engen Raumar Orientering 1:05:00 12:24
2 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 1:09:41 +4:41 13:17
3 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 1:17:31 +12:31 14:47
4 Randi Fallbakken Berge Løten o-lag 1:26:32 +21:32 16:30
5 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:47:40 +42:40 20:32

D 60-

4 420 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mary Falkevik Olsson Västvärmlands OK 1:04:27 14:34
2 Solveig Billingsø Eidskog OL 1:17:46 +13:19 17:35
3 Helle Jørstad Hamar OK 1:19:07 +14:40 17:53

D 70-

3 370 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Åse Karin Thorsberg Brandval/Kongsvinger OK 1:00:58 18:05

H -10

1 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
Asbjørn Lande Eidskog OL 16:07 10:53
Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 40:43 27:30

H 11-12

2 190 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnar Lande Eidskog OL 32:36 14:53

H 11-12N

1 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 17:12 11:37

H 13-16N

2 310 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 35:48 15:29

H 15-16

6 020 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 1:05:33 10:53
2 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 1:06:27 +0:54 11:02

H 17-A kort

5 240 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Henning Jordheim Vang OL 59:46 11:24
2 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:09:08 +9:22 13:11
Stig Wiest Vang OL brutt

H 17-B

3 590 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 38:57 10:50 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Svein Haugom Brandval/Kongsvinger OK 39:15 +0:18 10:55
3 Erik Haugen Ringsaker OK 39:59 +1:02 11:08
4 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 40:11 +1:14 11:11
5 Arne Sørli Eidskog OL 40:26 +1:29 11:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
6 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 47:56 +8:59 13:21
7 Håkon Halvorsen Elverum OK 50:17 +11:20 14:00
8 Odd Hauger Brandval/Kongsvinger OK 53:04 +14:07 14:46
9 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 53:18 +14:21 14:50
10 Knut Fjæstad Hamar OK 54:31 +15:34 15:11
11 Odd Rise Ringsaker OK 55:23 +16:26 15:25
12 Erlend Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 59:17 +20:20 16:30

H 17-C

3 090 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 John Tangen Hamar OK 28:29 9:13
2 Tor Sætaberget Lunderseter IL 39:32 +11:03 12:47
3 Kåre Martin Ellevold Odal OL - Orientering 40:01 +11:32 12:57
4 Egil Solbergseter Austmarka IL 44:50 +16:21 14:30
5 Trond Egil Digernes Brandval/Kongsvinger OK 1:08:23 +39:54 22:07
6 Niklas Stolpe Eidskog OL 1:15:05 +46:36 24:17

H 17-N

2 310 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tor Simonsen OK Øst 46:29 20:07

H 21-

8 780 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:00:20 6:52
2 Kenneth Bilstad Vang OL 1:00:37 +0:17 6:54
3 Yngve Volden Løten o-lag 1:02:32 +2:12 7:07
4 Peder Gjølstad Røhnebæk Ås-NMBU Orientering 1:07:32 +7:12 7:41
5 Eivind Lande Eidskog OL 1:07:43 +7:23 7:42
6 Geir Myhr Øien Ringsaker OK 1:11:53 +11:33 8:11
7 Anders Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 1:13:11 +12:51 8:20
8 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:18:55 +18:35 8:59
9 Kyrre Gran Fet OL 1:27:46 +27:26 9:59
10 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:36:32 +36:12 10:59

H 40-

6 460 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Karelius Noer Brandval/Kongsvinger OK 53:53 8:20
2 Stian Myrvang Lunderseter IL 55:06 +1:13 8:31
3 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 1:04:07 +10:14 9:55

H 50-

6 020 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Trond Olsen Løten o-lag 48:54 8:07
2 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 49:31 +0:37 8:13
3 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 49:52 +0:58 8:17
4 Stein Arne Negård Vang OL 58:35 +9:41 9:43
5 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 59:33 +10:39 9:53
6 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:00:30 +11:36 10:02
7 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 1:10:54 +22:00 11:46
8 Harald Berge Løten o-lag 1:11:40 +22:46 11:54
9 Tor Strand Raumar Orientering 1:20:02 +31:08 13:17

H 60-

5 240 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 44:23 8:28
2 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 46:41 +2:18 8:54
3 Leif Billingsø Eidskog OL 50:37 +6:14 9:39
4 Jarle Busterud Elverum OK 50:44 +6:21 9:40
5 Knut Skjeset Vang OL 51:44 +7:21 9:52
6 Tor Solbergseter Austmarka IL 54:29 +10:06 10:23
7 Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 55:58 +11:35 10:40
8 Per Osen Vestre Akers SK 56:09 +11:46 10:42
9 Ole Lien Løten o-lag 58:07 +13:44 11:05
10 Arve Smestad Løten o-lag 58:47 +14:24 11:13
11 Terje Malm Hamar OK 59:27 +15:04 11:20
12 Knut Malmo Ringsaker OK 1:00:58 +16:35 11:38
13 Lars Olsson Västvärmlands OK 1:04:01 +19:38 12:13
14 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 1:08:20 +23:57 13:02
15 Jan Sveen Raumar Orientering 1:15:42 +31:19 14:26
Karl Petter Opsahl Løten o-lag brutt
Roar Sætaberget Lunderseter IL brutt
Bengt Svedjeby Skattkärrs SOK brutt

H 70-

3 840 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Trond Feiring Hamar OK 39:37 10:19
2 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 40:56 +1:19 10:39
3 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 41:26 +1:49 10:47
4 Olav Høiås Vang OL 41:46 +2:09 10:52
5 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 48:10 +8:33 12:32
6 Magne Smeland Vang OL 50:05 +10:28 13:02
7 Per Vold Vang OL 51:40 +12:03 13:27
8 Stein Erik Edvardsen Elverum OK 51:41 +12:04 13:27
9 Harald Haugen Ringsaker OK 53:16 +13:39 13:52
10 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 1:02:24 +22:47 16:15
11 Lennart Karlsson Trollhättens OK 1:05:11 +25:34 16:58
12 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:08:40 +29:03 17:52
13 Oddvar Dalby Vang OL 1:28:56 +49:19 23:09
Ottar Evensen Elverum OK brutt
Klaus Engen Eidskog OL brutt

H 80-

3 370 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hans Ruud Hamar OK 51:08 15:10
2 Nils Jansson Skattkärrs SOK 57:34 +6:26 17:04
3 John Fallbakken OL Vallset/Stange 1:16:07 +24:59 22:35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor