Offisiell resultatliste for Nattløp Vaulen Badeplass

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Vaulen Badeplass
Arrangørorganisasjon: Vaulen Orienteringsklubb
Dato: onsdag 2 desember 2015

H X-lang

4 400 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 25:44 5:50
2 Ola Magnus Laugaland Ålgård Orientering 28:50 +3:06 6:33
3 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 34:06 +8:22 7:45
4 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 34:32 +8:48 7:50
5 Sigurd Oftedal Ålgård Orientering 35:18 +9:34 8:01
6 Per Ivar Stokland Ganddal IL 35:57 +10:13 8:10
7 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 36:33 +10:49 8:18
8 Arild Aasheim Ganddal IL 39:35 +13:51 8:59
9 Geir Sand Ålgård Orientering 39:52 +14:08 9:03
10 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 41:38 +15:54 9:27
11 Trond Lamark Ganddal IL 42:39 +16:55 9:41
12 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 42:48 +17:04 9:43
13 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 44:02 +18:18 10:00
14 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 44:07 +18:23 10:01
15 Jakob Karlsen Ganddal IL 56:23 +30:39 12:48
Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert
Øyvind Rummelhoff Vaulen Orienteringsklubb diskvalifisert

H Lang

3 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristan Haarr Ganddal IL 25:44 7:47
2 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 30:31 +4:47 9:14
3 Inge Løland NOTEAM 30:46 +5:02 9:19
4 Per Ingar Hadland Ganddal IL 35:16 +9:32 10:41
5 Per Olav Espegren Aarhus 1900 Orientering 37:27 +11:43 11:20
6 Rune Hatle Avinor Sola BIL 39:27 +13:43 11:57
7 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 41:11 +15:27 12:28
Per Olav Haarr Ganddal IL diskvalifisert
Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

H Mellom

2 900 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Petter Haukås NOTEAM 26:11 9:01
2 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 26:50 +0:39 9:15
3 Arne Hetlelid NOTEAM 27:53 +1:42 9:36
4 Nils John Vestøl NOTEAM 30:25 +4:14 10:29
5 Finn-Morten Årstad Vaulen Orienteringsklubb 31:41 +5:30 10:55
6 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 31:58 +5:47 11:01
7 Tor Sverre Skåra Egersund OK 32:57 +6:46 11:21
8 Anders Noraberg NOTEAM 36:32 +10:21 12:35
9 Paul Andreas Paulsen Stavanger kommune BIL 39:07 +12:56 13:29
10 Alexander Khorunzhiy Capgemini BIL 39:35 +13:24 13:38
11 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 44:16 +18:05 15:15
12 Sverre Nordal Sandnes IL (Rogaland) 47:33 +21:22 16:23
Bjørn Bjelland Ganddal IL diskvalifisert
Gudmund Gausel NOTEAM diskvalifisert
Bjarne Gimre Ganddal IL diskvalifisert
Øystein Nilsen Vaulen Orienteringsklubb diskvalifisert
Arild Svihus Ganddal IL diskvalifisert

H Kort

2 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Lamark Ganddal IL 20:52 9:56
2 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 28:15 +7:23 13:27
3 Paul R. Carr Capgemini BIL 29:31 +8:39 14:03
4 Elias Eidsvåg Ganddal IL 31:35 +10:43 15:02
5 Sverre Vareberg Stavanger Orienteringsklubb 41:24 +20:32 19:42
6 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 44:38 +23:46 21:15

D X-lang

4 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 38:26 8:44
2 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 43:13 +4:47 9:49
Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

D Lang

3 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vibeke Lamark Ganddal IL 40:02 12:07
2 Brit Nilsen Vaulen Orienteringsklubb 40:03 +0:01 12:08
3 Gunn Grefstad ABB BIL 41:05 +1:03 12:26
4 Anne Marie Gausel Ganddal IL 41:21 +1:19 12:31
5 Heidi Langeland Stavanger kommune BIL 42:46 +2:44 12:57
6 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 43:07 +3:05 13:03

D Mellom

2 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 33:44 11:37
2 Kristin Skadsem Ganddal IL 35:39 +1:55 12:17
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 36:15 +2:31 12:30
4 Randi Ladstein NOTEAM 42:32 +8:48 14:40
5 Kristin Bakke Sandnes IL (Rogaland) 42:48 +9:04 14:45
5 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 42:48 +9:04 14:45
7 Berit Bakken Ganddal IL 46:56 +13:12 16:11
8 Eli Frafjord Ganddal IL 46:57 +13:13 16:11
9 Sarah Denieul JWC BIL 47:33 +13:49 16:23
10 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 52:49 +19:05 18:12
11 Ingrid O. Foss Stavanger kommune BIL 53:42 +19:58 18:31
12 Inger Skretting Opstad Egersund OK 54:56 +21:12 18:56
13 Gro Mariero Totland NOTEAM 58:16 +24:32 20:05

D Kort

2 100 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 18:42 8:54
2 Mette Langeland Stavanger kommune BIL 27:42 +9:00 13:11
3 Rowena Naile JWC BIL 32:29 +13:47 15:28
4 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 44:49 +26:07 21:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor