Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr. 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr. 7
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: torsdag 18 august 2016

Nybegynnere

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Linnea B Nyhagen Fossekallen IL fullført
Andrea Urnes Fossekallen IL fullført
Kari Kollstrøm Ringerike OL fullført

H-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 20:18
2 Alexander B. Nyhagen Fossekallen IL 24:03 +3:45
3 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 30:07 +9:49
4 Oskar E. Fossaas Ringerike OL 46:07 +25:49

C Mellom

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Reidar Urnes Fossekallen IL 42:36
2 Karianne Kvamme Fossekallen IL 42:52 +0:16
3 Marius Bjørkli Ringerike OL 1:05:02 +22:26
4 Tommy Bjerke Fossekallen IL 1:12:39 +30:03
Sigurd A. Bjørkli Ringerike OL diskvalifisert

D Kort

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karen Langum Ringerike OL 31:14
2 Danielle Nolens Hamok 47:34 +16:20
3 Torill Lund Skaukameratene OL 1:00:47 +29:33

H Kort

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Toralf Opperud Ringerike OL 20:43
2 Anders Roum Ringerike OL 21:13 +0:30
3 Even A. Bjørkli Ringerike OL 21:15 +0:32
4 Ole Einar Dalen Ringerike OL 31:29 +10:46
Kristen Lund Skaukameratene OL diskvalifisert

D Mellom

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sidsel Skovli Ringerike OL 50:01
2 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 51:11 +1:10
3 Kari Strande Ringerike OL 51:20 +1:19
4 Grete S B Hovi Skien OK 51:48 +1:47
5 Kjersti Stræte Ringerike OL 59:56 +9:55
6 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 1:05:02 +15:01
7 Ingrid Løset ÅS NMBU 1:08:33 +18:32
8 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:09:39 +19:38
9 Marion Amundsen Ringerike OL 1:11:00 +20:59

H Mellom

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olav Høgset Fossekallen IL 32:57
2 Helge Revhaug Ringerike OL 43:51 +10:54
3 Helge Graffer Ringerike OL 47:01 +14:04
4 Sverre Graffer Ringerike OL 47:46 +14:49
5 Johan Swärd Hadeland OL 48:44 +15:47
6 Jørgen N. Melling Ringerike OL 49:49 +16:52
7 Stein Aas Stræte Ringerike OL 57:01 +24:04
8 Per Anund Loe Fossekallen IL 59:32 +26:35
9 Mikkel Berglund Ringerike OL 1:01:53 +28:56
10 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:12:34 +39:37
11 Hroar Sanna Ringerike OL 1:13:24 +40:27
12 Brede Høibak Gundersen Ringerike OL 1:30:47 +57:50
13 Dominique Schutjes Hamok 2:17:16 +1:44:19
Magne Kvamme Ringerike OL diskvalifisert

D Lang

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Monica Berglund Ringerike OL 1:14:08

H Lang

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 49:12
2 Knut Aas Ringerike OL 59:42 +10:30
3 Lars Berglund Ringerike OL 1:01:10 +11:58
4 Lars Enerhaugen Modum OL 1:06:22 +17:10
5 Morten Dåsnes Ringerike OL 1:06:33 +17:21
6 Juha Viena Ringerike OL 1:07:22 +18:10
7 Frode Løset Ringerike OL 1:10:46 +21:34
8 Stig Melling Ringerike OL 1:10:52 +21:40
9 Lars Fjeldstad Ringerike OL 1:12:34 +23:22
10 Stefan Schutjes Hamok 1:46:33 +57:21
Sander Arnevik Ringerike OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor