Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 14 august 2016

D 15-16

0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Dina Reitan Freidig ikke startet

D 17-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Malin Sandstad Freidig 1:14:44
2 Line Sølberg Trollelg 1:14:45 +0:01
3 Marte Hoff Hagen NTNUI 1:23:29 +8:45
4 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:25:20 +10:36
5 Mai Iren Almås Leik 2:00:42 +45:58
Mirjam Halvorsrud Melhus IL ikke startet
Vilde Malmei Sandnes IL ikke startet

D 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mona Mølnvik Freidig 1:25:23
2 Anne Kari Stubsjøen Leik 1:26:45 +1:22
3 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:42:16 +16:53
Marit Haavardsholm Sandnes IL ikke startet

H 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vemund Mølnvik Freidig 52:56

H 15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Even Unsgård Leik 1:07:15
2 Lars Sandstad Freidig 1:13:04 +5:49
3 Håkon Holstad Freidig 1:28:09 +20:54
Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL ikke startet
Are Lodgaard Byåsen IL ikke startet

H 17-

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Unsgård Leik 1:35:22
2 Johan Ivarsson Freidig 1:35:53 +0:31
3 Roar Skulbørstad Trollelg 1:36:49 +1:27
4 Thomas Bedin Indre Østfold OK 1:45:14 +9:52
5 Runar Krognes Leik 1:45:24 +10:02
6 Anders Haugskott Trollelg 1:53:05 +17:43
7 Stein Ivar Foss Melhus IL 1:59:06 +23:44
8 Kjell Rune Logan-Halvorsrud Melhus IL 2:07:24 +32:02
9 Jon Holstad Freidig 2:09:22 +34:00
10 Torleif Syrstad Leik 2:13:52 +38:30
Joakim Blix Prestmo Wing OK diskvalifisert
Andreas Sølberg Trollelg diskvalifisert
Per Didrik Nonstad Wing OK ikke startet

H 50-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dag Ove Tinmannsvik Trollelg 1:07:41
2 Knut Hagen Byåsen IL 1:13:10 +5:29
3 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:13:59 +6:18
4 Geir Arnesen Freidig 1:14:52 +7:11
5 Haakon Arnesen Byåsen IL 1:14:56 +7:15
6 Helge Eriksen Byåsen IL 1:14:58 +7:17
7 Rolf Wærnes Orkanger IF 1:19:36 +11:55
8 John Lerli Melhus IL 1:25:17 +17:36
9 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 1:28:37 +20:56
10 Oddbjørn Syrstad Leik 1:58:17 +50:36

H 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjell Sølberg Leik 49:36
2 Anders Lauglo Trollelg 50:50 +1:14
3 Arne Sæterhaug Byåsen IL 1:09:15 +19:39
4 Robert Strøm Wing OK 1:24:23 +34:47

Trim kort

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erik Foss Leik 42:56
2 Geir Paulsen Trollelg 43:38 +0:42
3 Jorid Sunnset Leik 52:53 +9:57
4 Ole Blækkan Leik 54:31 +11:35
5 Sigmund Fredriksen Leik 54:35 +11:39
6 Grete Berge Owren Freidig 55:27 +12:31
7 Asbjørn Bjerkenås Leik 1:03:12 +20:16
8 Ole Gunnar Sølberg Leik 1:06:25 +23:29
9 Cecilie Åmot Leik 1:49:44 +1:06:48
Hilde Forbord Malvik IL ikke startet

Trim lang

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Hage Leik 1:19:40
2 Geir Inge Keiserås Leik 1:23:31 +3:51
3 Tone Almås Leik 1:26:47 +7:07
4 Kai Ove Bjerkenås Leik 1:31:26 +11:46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor