Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 10
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 20 mars 2016

Herrer

9 200 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Dæhli Halden SK 1:04:15 6:59
2 Marcus Millegård Sävedalens AIK 1:04:23 +0:08 6:59
3 Olav Lundanes Halden SK 1:06:25 +2:10 7:13
4 Markus Holter Halden SK 1:08:43 +4:28 7:28
5 Fredrik Eliasson Halden SK 1:08:59 +4:44 7:29
6 Andreas Rüedlinger Halden SK 1:11:45 +7:30 7:47
7 Sergej Fedatsenka Sävedalens AIK 1:14:56 +10:41 8:08
8 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:16:05 +11:50 8:16
9 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 1:16:19 +12:04 8:17
10 Karl Fremstad Halden SK 1:16:28 +12:13 8:18
11 Mats Nordbrøden Halden SK 1:16:50 +12:35 8:21
12 Espen Fiskum Halden SK 1:17:56 +13:41 8:28
13 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:17:59 +13:44 8:28
14 Ilya Belianka Sävedalens AIK 1:18:19 +14:04 8:30
15 Øyvind Helgerud Halden SK 1:21:12 +16:57 8:49
16 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:22:57 +18:42 9:00
17 Magnus Carlstedt Sävedalens AIK 1:23:34 +19:19 9:05
18 Peter Nordbrøden Halden SK 1:24:23 +20:08 9:10
19 Simon Larsson Sävedalens AIK 1:28:14 +23:59 9:35
Daniel Bogren IF Hagen ikke godkjent
Matthieu Puech IFK Göteborg ikke godkjent
Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK ikke startet
Jonas Palm Sävedalens AIK ikke startet

Damer

6 200 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
6 Sabine Hauswirth Halden SK 54:20 +8:55 8:45
7 Hollie Orr Halden SK 54:44 +9:19 8:49
9 Amilia Björklund Sävedalens AIK 56:41 +11:16 9:08
10 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 56:44 +11:19 9:09
11 Anastasia Denisova Sävedalens AIK 58:03 +12:38 9:21
12 Kine Hallan Steiwer Halden SK 58:14 +12:49 9:23
13 Eva Jurenikova Halden SK 59:46 +14:21 9:38
14 Gina Granstedt Halden SK 1:01:17 +15:52 9:53
15 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:01:21 +15:56 9:53
16 Jennie Andersson Göteborg-Majorna OK 1:01:23 +15:58 9:54
17 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:01:25 +16:00 9:54
18 Pernilla Nilsson Sävedalens AIK 1:03:39 +18:14 10:15
19 Lovisa Nilsson Sävedalens AIK 1:06:38 +21:13 10:44
20 Siri Kollerud Lillomarka OL 1:08:36 +23:11 11:03
21 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:09:37 +24:12 11:13
22 Maria Klamfelt Sävedalens AIK 1:11:23 +25:58 11:30
23 Emma Andersson Sävedalens AIK 1:16:40 +31:15 12:21
24 Mats Lindqvist Sävedalens AIK 1:17:16 +31:51 12:27
26 Jo Shepherd Halden SK 1:31:13 +45:48 14:42
Karoline Aune Halden SK ikke godkjent
Marianne Dæhli Halden SK ikke godkjent
Emma Eithun Paulsen Lillomarka OL ikke godkjent
Maria Gustafsson Sävedalens AIK ikke godkjent
Erika Lindqvist Sävedalens AIK ikke godkjent
Ida-Maria Svensson Sävedalens AIK ikke godkjent
Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL ikke godkjent
Mark Ubbink Sävedalens AIK ikke godkjent
Charlotte Wikström Sävedalens AIK ikke godkjent
Stina Berg Sävedalens AIK ikke startet
Amanda Claesson Sävedalens AIK ikke startet
Anni-Maija Fincke Halden SK ikke startet
Ingvild Fleisje Lillomarka OL ikke startet
Bodil Helgerud Halden SK ikke startet
Lizzie Ingham Halden SK ikke startet
Ingjerd Myhre Järla Orientering ikke startet
Lisa Palm Sävedalens AIK ikke startet
Helen Palmer Halden SK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor