Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr 2
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 14 april 2016

Nybegynnere

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Rand Al Yossef Ringerike OL 16:51
0 Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL 24:33 +7:42
0 Kari Kollstrøm Ringerike OL 17:33 +0:42
0 Karen Langum Ringerike OL 17:38 +0:47
0 Anna Birgitte Melbye Ringerike OL 24:27 +7:36
0 Oda Opseth Ringerike OL 17:28 +0:37
0 Tobias Økern Stavedal Bærums Skiklub 39:14 +22:23

H-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 16:54
2 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 24:32 +7:38
3 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 46:44 +29:50

D Kort

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kari Strande Ringerike OL 19:57
2 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 29:07 +9:10
3 Sigrid Grindberg Ringerike OL 35:18 +15:21
4 Elisa-Mackenzie Dahlen Hadeland OL 35:32 +15:35
5 Gunhild Støa Olsen Ringerike OL 39:57 +20:00

H Kort

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexander Nyhagen Fossekallen IL 17:55
2 Toralf Opperud Ringerike OL 28:59 +11:04
3 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 29:56 +12:01
4 Ole Einar Dalen Ringerike OL 30:35 +12:40
5 Rikard Strande Ringerike OL 36:39 +18:44
6 Oskar E. Fossaas Ringerike OL 36:41 +18:46
7 Sverre Thune Ringerike OL 36:50 +18:55
8 Oddvar Olsen Ringerike OL 39:43 +21:48
9 Knut Ivar Kollstrøm Ringerike OL 46:47 +28:52

D Mellom

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 23:49
2 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 27:34 +3:45
3 Ida Rognved Ringerike OL 27:52 +4:03
4 Sissel Skovly Ringerike OL 28:04 +4:15
5 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 29:15 +5:26
6 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 29:41 +5:52
7 Eirin Disch Mathiesen Ringerike OL 35:11 +11:22
8 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 36:02 +12:13
9 Marion Amundsen Ringerike OL 39:05 +15:16
10 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 39:24 +15:35
11 Hege Heiberg Hadeland OL 41:31 +17:42
12 Maria Bjerke Fossekallen IL 1:04:40 +40:51
13 Nina Birkeland Fossekallen IL 1:04:54 +41:05
Line Arnevik Ringerike OL diskvalifisert

H Mellom

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øyvind Sørlie Hadeland OL 23:55
2 Hroar Sanna Ringerike OL 24:49 +0:54
3 Per Erik Opseth Ringerike OL 25:03 +1:08
4 Sverre Graffer Ringerike OL 25:17 +1:22
5 Ole Nyhagen Fossekallen IL 25:29 +1:34
6 Mikkel Berglund Ringerike OL 25:33 +1:38
7 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 25:36 +1:41
8 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 26:21 +2:26
9 Gunnar Hope Modum O-lag 27:09 +3:14
10 Helge Revhaug Ringerike OL 28:20 +4:25
11 Åsmund Sæther Fossekallen IL 28:55 +5:00
12 Stein Aas Stræte Ringerike OL 30:19 +6:24
13 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 32:51 +8:56
14 Geir Dahlen Ringerike OL 32:55 +9:00
15 Inge Skavhaug Ringerike OL 32:58 +9:03
16 Geir Sverre Svingheim Hadeland OL 33:12 +9:17
17 Ivar Lindseth Ringerike OL 33:29 +9:34
18 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 34:00 +10:05
19 Helge Graffer Ringerike OL 37:34 +13:39
20 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 46:41 +22:46
21 Marius Bull-Tornøe Bjørkli Ringerike OL 55:42 +31:47

D Lang

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Monica Berglund Ringerike OL 40:28
2 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 41:09 +0:41
3 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 43:15 +2:47

H Lang

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 26:01
2 Olav Høgset Fossekallen IL 29:33 +3:32
3 Lars Berglund Ringerike OL 29:48 +3:47
4 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 29:53 +3:52
5 Kristian Kihle Ringerike OL 30:22 +4:21
6 Stig Melling Ringerike OL 32:36 +6:35
7 Knut Aas Ringerike OL 33:06 +7:05
8 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 33:48 +7:47
9 Morten Dåsnes Ringerike OL 34:11 +8:10
10 Juha Viena Ringerike OL 34:35 +8:34
11 Sander Arnevik Ringerike OL 36:48 +10:47
12 Frode Løset Ringerike OL 38:45 +12:44
Svein S Jacobsen IL Tyrving diskvalifisert
Anders Tiltnes IL Tyrving diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor