Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 9
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 april 2016

Herrer

16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mats Haldin Halden SK 1:14:05
2 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1:14:09 +0:04
3 Fredrik Eliasson Halden SK 1:14:13 +0:08
4 Karl Fremstad Halden SK 1:14:34 +0:29
5 Erik Axelsson Halden SK 1:14:44 +0:39
6 Emil Wingstedt Halden SK 1:15:38 +1:33
7 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 1:15:48 +1:43
8 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:23:44 +9:39
9 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:33:44 +19:39
Espen Fiskum Halden SK brutt
Trygve Kristoffer Løvli Halden SK brutt
Vegard Jarvis Westergård Halden SK brutt
Håkon Østraat Sævareid Halden SK brutt
Peter Nordbrøden Halden SK brutt
Øyvind Stokseth Halden SK brutt
Kristian Vad Halden SK brutt
Håkon Raadal Bjørlo Halden SK ikke startet
Alex Carcas Halden SK ikke startet
Markus Holter Halden SK ikke startet
Jarkko Huovila Halden SK ikke startet
Claus Norsted Halden SK ikke startet

Damer

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hollie Orr Halden SK 1:00:10
2 Jo Shepherd Halden SK 1:04:54 +4:44
3 Eva Jurenikova Halden SK 1:05:48 +5:38
4 Anni-Maija Fincke Halden SK 1:08:59 +8:49
5 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:16:52 +16:42
6 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 1:20:19 +20:09
Hedda Raadal Bjørlo Halden SK brutt
Vendula Haldin Halden SK brutt
Lizzie Ingham Halden SK brutt
Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK brutt
Gina Granstedt Halden SK ikke startet

Gutter

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 August Asheim Birkeland Halden SK 58:45
2 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 59:13 +0:28
3 Erlend Brendstuen Halden SK 1:05:30 +6:45
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 1:12:16 +13:31
Jonatan Aune Halden SK ikke startet
Ole Øivind Norsted Halden SK ikke startet
Jørgen Vister Halden SK ikke startet

Åpen mellom

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 1:02:58
2 Bjørn Brække Halden SK 1:05:50 +2:52
Henning Martinsen Fredrikstad SK brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor