Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr 10
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 8 september 2016

Nybegynnere

1 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Bache Ringerike OL 23:44 13:57
2 Kari Kollstrøm Ringerike OL 23:48 +0:04 14:00

H-12

2 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 36:34 18:17
Reidar Kollstrøm Ringerike OL diskvalifisert

C Mellom

3 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Linn Tobiassen Ringerike OL diskvalifisert

D Kort

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiril Reksnes Hadeland OL 30:59 15:29
2 Hege Heiberg Hadeland OL 47:53 +16:54 23:56
3 Anne Kvammen Ringerike OL 51:37 +20:38 25:48
4 Heidi Nyqvist Ringerike OL 51:40 +20:41 25:50

H Kort

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Toralf Opperud Ringerike OL 28:07 14:03
2 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 55:39 +27:32 27:49
3 Oskar Fossaas Ringerike OL 1:04:14 +36:07 32:07
4 Rory Hitchen Hadeland OL 1:10:47 +42:40 35:23
5 Sverre Thune Ringerike OL 1:12:47 +44:40 36:23
Ole Einar Dalen Ringerike OL diskvalifisert

D Mellom

3 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 52:19 13:24
2 Sissel Skovly Ringerike OL 57:18 +4:59 14:41
3 Kari Strande Ringerike OL 1:03:09 +10:50 16:11
4 Karen Langum Ringerike OL 1:34:57 +42:38 24:20
Karianne Kvamme Fossekallen IL diskvalifisert

H Mellom

3 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Graffer Ringerike OL 41:41 10:41
2 Helge Graffer Ringerike OL 48:03 +6:22 12:19
3 Brede Høibak Gundersen Ringerike OL 1:15:07 +33:26 19:15
4 Åsmund Sæther Fossekallen IL 1:24:50 +43:09 21:45
5 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 1:29:49 +48:08 23:01
6 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:29:56 +48:15 23:03
7 Knut Ivar Kollstrøm Ringerike OL 1:34:27 +52:46 24:13

H Lang

5 900 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 46:39 7:54
2 Lars Enerhaugen Modum OL 52:48 +6:09 8:56
3 Sander Arnevik Ringerike OL 54:22 +7:43 9:12
4 Juha Viena Ringerike OL 54:30 +7:51 9:14
5 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 56:52 +10:13 9:38
6 Morten Dåsnes Ringerike OL 57:44 +11:05 9:47
7 Lars Berglund Ringerike OL 1:04:15 +17:36 10:53
8 Anders Beyer Brattli Ringerike OL 1:06:27 +19:48 11:15
9 Stig Melling Ringerike OL 1:08:00 +21:21 11:31
10 Lars D. Fjeldstad Ringerike OL 1:09:21 +22:42 11:45
Frode Løset Ringerike OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor