Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 8
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 1 mars 2016

Herrer

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:33:54
2 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 1:35:52
3 Fredrik Eliasson Halden SK 1:36:54
4 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 1:53:00
5 Øyvind Helgerud Halden SK 1:54:26
6 Tore Sandvik Halden SK 2:06:06
7 Benjamin Anciaux Hamok 2:08:20
Thomas Natvig Årstad Halden SK aktiv
Espen Fiskum Halden SK diskvalifisert
Jeremy Genar Trol diskvalifisert
Olav Lundanes Halden SK diskvalifisert
Anders Felde Olaussen Halden SK diskvalifisert
Jon Pedersen Halden SK diskvalifisert
Markus Holter Halden SK ikke startet

Damer

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eva Jurenikova Halden SK 1:02:11
2 Jo Shepherd Halden SK 1:08:14
3 Lizzie Ingham Halden SK 1:08:46
4 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:14:51
Mia Bekhus Fredrikstad SK diskvalifisert
Gina Granstedt Halden SK diskvalifisert

Gutter

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 54:22
2 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1:00:40
3 Niels Christian Hellerud Halden SK 1:02:27
4 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:07:43
5 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 1:11:17
6 Erlend Brendstuen Halden SK 1:12:23
Jørgen Vister Halden SK ikke startet

Jenter

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karoline Aune Halden SK 38:22
2 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 46:00
3 Lisa Jenssen Halden SK 54:19

Åpen mellom

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Peter Nordbrøden Halden SK 59:16
2 Kjetil Bjørlo Halden SK 1:00:51
3 Jon Musgrave Halden SK 1:06:09
4 Jan Granstedt Halden SK 1:12:35
5 Kristian Vad Halden SK 1:13:34
6 Espen Bekhus Fredrikstad SK 1:27:16
Morten Jarvis Westergård Halden SK diskvalifisert

Åpen kort

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sarah Dunn Halden SK 40:47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor