Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr 9
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 1 september 2016

Nybegynnere

1 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Kari Kollstrøm Ringerike OL 20:00 14:17
0 Karen Langum Ringerike OL 20:00 14:17
0 Rikard Strand Ringerike OL 20:00 14:17

H-12

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 24:22 12:11
2 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 28:34 +4:12 14:17
3 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 31:13 +6:51 15:36

C Mellom

3 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Daniel Roum Ringerike OL 43:18 13:31
2 Reidar Kvamme Urnes Fossekallen IL 59:04 +15:46 18:27
3 Tommy Bjerke Fossekallen IL 1:02:50 +19:32 19:38
4 Maria Bjerke Fossekallen IL 1:03:26 +20:08 19:49

D Kort

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Swärd Hadeland OL 32:24 16:12
2 Siril Reksnes Hadeland OL 33:21 +0:57 16:40
3 Linn  Tobiassen Ringerike OL 47:10 +14:46 23:35

H Kort

2 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Roum Ringerike OL 25:47 12:53
2 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 27:15 +1:28 13:37
3 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 27:25 +1:38 13:42
4 Toralf Opperud Ringerike OL 28:43 +2:56 14:21
5 Knut Ivar Kollstrøm Ringerike OL 30:03 +4:16 15:01
6 Ole Einar Dalen Ringerike OL 39:54 +14:07 19:57
7 Oskar Fossaas Ringerike OL 48:03 +22:16 24:01

D Mellom

3 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete S B Hovi Skien OK 39:14 10:36
2 Eirin Mathiesen Ringerike OL 43:08 +3:54 11:39
3 Marion Amundsen Ringerike OL 1:00:55 +21:41 16:27

H Mellom

3 700 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 29:43 8:01
2 Helge Revhaug Ringerike OL 33:45 +4:02 9:07
3 Hroar Sanna Ringerike OL 37:06 +7:23 10:01
4 Per Anund Loe Fossekallen IL 37:50 +8:07 10:13
5 Johan Swärd Hadeland OL 37:59 +8:16 10:15
6 Ivar Lindseth Ringerike OL 44:56 +15:13 12:08
7 Inge Skavhaug Ringkollen SK 45:23 +15:40 12:15
8 Sverre Graffer Ringerike OL 46:15 +16:32 12:30
9 Magnar Frengstad Ringerike OL 47:54 +18:11 12:56
Jon Erland Fossaas Ringerike OL brutt

D Lang

5 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 44:19 8:21
2 Monica Berglund Ringerike OL 44:26 +0:07 8:23
3 Ida Hope Oslostudentenes IK 47:03 +2:44 8:52

H Lang

5 300 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Høgset Fossekallen IL 36:10 6:49
2 Lars Berglund Ringerike OL 37:05 +0:55 6:59
3 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 37:22 +1:12 7:03
4 Sander Arnevik Ringerike OL 38:08 +1:58 7:11
5 Stig Melling Ringerike OL 38:19 +2:09 7:13
6 Anders Beyer Brattli Ringerike OL 39:38 +3:28 7:28
7 Juha Viena Ringerike OL 43:13 +7:03 8:09
8 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 44:15 +8:05 8:20
9 Lars D. Fjeldstad Ringerike OL 44:28 +8:18 8:23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor