Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr 6
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 26 mai 2016

Nybegynnere

2 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL 31:37 15:48
0 Oda Opseth Ringerike OL 37:46 +6:09 18:53
0 Richard Strand Ringerike OL 20:20 10:10
0 William Kjemperud Strand Fossekallen IL 33:57 +2:20 16:58
0 Monica Støa Ringerike OL 51:53 +20:16 25:56
0 Renate Støa Ringerike OL 35:57 +4:20 17:58
0 Vidar Støa Ringerike OL 36:20 +4:43 18:10

H-12

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 24:57 12:28
2 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 29:21 +4:24 14:40
3 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 46:32 +21:35 23:16

C Mellom

3 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gard Laeskogen Ringerike OL 33:36 10:30
2 Linn G. Tobiasen Ringerike OL 1:20:18 +46:42 25:05

D Kort

2 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 30:42 15:21
2 Sigrid Grindberg Ringerike OL 37:00 +6:18 18:30
3 Ingvild Skovly Fjeldstad Ringerike OL 38:13 +7:31 19:06
4 Karen Backe Langum Ringerike OL 47:18 +16:36 23:39
5 Kristin Swärd Hadeland OL 1:31:12 +1:00:30 45:36

H Kort

2 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 24:51 12:25
2 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 24:54 +0:03 12:27
3 Gunnar Støa Ringerike OL 47:35 +22:44 23:47
4 Oskar Fossås Ringerike OL 49:44 +24:53 24:52
5 Sverre Thune Ringerike OL 59:11 +34:20 29:35

D Mellom

3 500 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 33:11 9:28
2 Ingrid Løset Ringerike OL 35:43 +2:32 10:12
3 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 36:40 +3:29 10:28
4 Sissel Skovly Ringerike OL 36:58 +3:47 10:33
5 Ida Rongved Ringerike OL 39:04 +5:53 11:09
6 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 46:22 +13:11 13:14
7 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 47:07 +13:56 13:27
8 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 48:54 +15:43 13:58
9 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 49:19 +16:08 14:05
10 Ellen Grønlund Ringerike OL 55:29 +22:18 15:51
11 Marion Amundsen Ringerike OL 1:03:48 +30:37 18:13
12 Hege Heiberg Hadeland OL 1:04:17 +31:06 18:22
13 Nina Birkeland Fossekallen IL 1:07:37 +34:26 19:19
14 Maria Bjerke Fossekallen IL 1:07:49 +34:38 19:22

H Mellom

3 500 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Sørlie Hadeland OL 31:10 8:54
2 Tommy Støa Fossekallen IL 32:14 +1:04 9:12
3 Gunnar Hope Modum O-lag 32:54 +1:44 9:24
4 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 36:34 +5:24 10:26
5 Hroar Sanna Ringerike OL 37:53 +6:43 10:49
6 Sverre Graffer Ringerike OL 39:09 +7:59 11:11
7 Helge Revhaug Ringerike OL 41:20 +10:10 11:48
8 Johan Swärd Hadeland OL 42:37 +11:27 12:10
9 Inge Skavhaug Ringkollen SK 42:47 +11:37 12:13
10 Ole Nyhagen Fossekallen IL 43:04 +11:54 12:18
11 Geir Dahl Ringerike OL 43:52 +12:42 12:32
12 Stein Aas Stræte Ringerike OL 44:19 +13:09 12:39
13 Åsmund Sæther Fossekallen IL 45:20 +14:10 12:57
14 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 46:25 +15:15 13:15
15 Helge Graffer Ringerike OL 50:25 +19:15 14:24
16 Ivar Lindseth Ringerike OL 51:41 +20:31 14:46
17 Eskild Sæther Fossekallen IL 57:06 +25:56 16:18
18 Tommy Bjerke Fossekallen IL 1:11:16 +40:06 20:21
19 Marius Bull-Tornøe Bjørkli Ringerike OL 1:27:48 +56:38 25:05

D Lang

6 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Monica Berglund Ringerike OL 51:24 8:34
2 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 51:42 +0:18 8:37
3 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 54:23 +2:59 9:03
4 Ida Hope Oslostudentenes IK 1:03:09 +11:45 10:31

H Lang

6 000 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Berglund Ringerike OL 41:58 6:59
2 Anders Beyer Brattli Ringerike OL 42:08 +0:10 7:01
3 Stig Melling Ringerike OL 42:13 +0:15 7:02
4 Morten Dåsnes Ringerike OL 43:06 +1:08 7:11
5 Kristian Kihle Ringerike OL 45:25 +3:27 7:34
6 Lars Enerhaugen Modum OL 46:42 +4:44 7:47
7 Juha Viena Ringerike OL 48:21 +6:23 8:03
8 Anton Plaian Asker Skiklubb 49:55 +7:57 8:19
9 Magnus Barth Gustavsen Oslostudentenes IK 50:07 +8:09 8:21
10 Lars D. Fjeldstad Ringerike OL 52:45 +10:47 8:47
11 Sander Arnevik Ringerike OL 54:17 +12:19 9:02
12 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 1:21:13 +39:15 13:32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor