Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 7
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 6 februar 2016

Herrer

11 820 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1:11:51 6:04
2 Olav Lundanes Halden SK 1:13:05 +1:14 6:10
3 Magne Dæhli Halden SK 1:14:30 +2:39 6:18
4 Thomas Natvig Årstad Halden SK 1:15:20 +3:29 6:22
5 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:15:41 +3:50 6:24
6 Miika Suominen Rajamaen Rykmentti 1:17:10 +5:19 6:31
7 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 1:17:15 +5:24 6:32
8 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 1:17:19 +5:28 6:32
9 Andreas Rüedlinger Halden SK 1:18:01 +6:10 6:36
10 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:18:19 +6:28 6:37
11 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1:19:01 +7:10 6:41
12 Markus Holter Halden SK 1:20:03 +8:12 6:46
13 Fredrik Eliasson Halden SK 1:21:35 +9:44 6:54
14 Øyvind Helgerud Halden SK 1:26:17 +14:26 7:17
15 Jonas Nordström Halden SK 1:26:49 +14:58 7:20
16 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:27:43 +15:52 7:25
17 Halvor Eid Nielsen Nydalen SK 1:30:04 +18:13 7:37
18 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:36:19 +24:28 8:08
Kristian Vad Halden SK brutt

Damer

8 290 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:06:39 8:02
2 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 1:07:06 +0:27 8:05
3 Lisa Risby Ok Kåre 1:10:45 +4:06 8:32
4 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1:10:54 +4:15 8:33
5 Anna Närhi IFK Göteborg 1:14:24 +7:45 8:58
6 Bodil Helgerud Halden SK 1:15:31 +8:52 9:06
7 Kirsi Nurmi IFK Göteborg 1:16:23 +9:44 9:12
8 Jo Shepherd Halden SK 1:18:48 +12:09 9:30
9 Gina Granstedt Halden SK 1:21:02 +14:23 9:46
10 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:24:16 +17:37 10:09
11 Nina Asheim Birkeland Halden SK 1:25:05 +18:26 10:15
12 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:29:57 +23:18 10:51
Helen Palmer Halden SK diskvalifisert
Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK diskvalifisert
Miri Thrane Ødum IFK Göteborg diskvalifisert

Gutter

8 290 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 August Asheim Birkeland Halden SK 1:05:01 7:50
2 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:06:57 +1:56 8:04
3 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 1:07:12 +2:11 8:06
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 1:10:52 +5:51 8:32
5 Erlend Brendstuen Halden SK 1:16:14 +11:13 9:11
6 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1:16:58 +11:57 9:17
7 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 1:49:29 +44:28 13:12
Jørgen Vister Halden SK diskvalifisert

Jenter

4 210 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karoline Aune Halden SK 45:21 10:46

Åpen mellom

8 290 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Sandvik Halden SK 59:29 7:10
2 Espen Jakobsen IL Tyrving 1:00:08 +0:39 7:15
3 Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät 1:00:57 +1:28 7:21
4 Emil Jönsson IL Tyrving 1:05:01 +5:32 7:50
5 Per Olaussen Fredrikstad SK 1:05:31 +6:02 7:54
6 Jon Musgrave Halden SK 1:10:30 +11:01 8:30
7 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:25:16 +25:47 10:17
8 Espen Bekhus Fredrikstad SK 1:33:37 +34:08 11:17
9 Rune Blågestad Indre Østfold OK 1:35:32 +36:03 11:31
Thomas Lie Fredrikstad SK diskvalifisert
Simo Martomaa Kalevan rasti diskvalifisert
Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL diskvalifisert
Øyvind Stokseth Halden SK diskvalifisert
Kjell Arild Karlsen Fredrikstad SK brutt
Vegard Jarvis Westergård Halden SK brutt

Åpen kort

4 210 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hollie Orr Halden SK 34:39 8:13
2 Rahel Friederich Leksands OK 36:22 +1:43 8:38
3 Vendula Haldin Halden SK 37:54 +3:15 9:00
4 Sarah Dunn Halden SK 43:47 +9:08 10:23
5 David Hirst NOTEAM 54:23 +19:44 12:55
6 Randi Brevik Aune Halden SK 57:30 +22:51 13:39
7 Anne Sørum Ringsaker OK 58:07 +23:28 13:48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor