Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr 5
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 19 mai 2016

Nybegynnere

2 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL 36:19 17:17
0 Håkon N. Karlsrud Fossekallen IL 24:48 11:48
0 Linnea Nyhagen Fossekallen IL 23:59 11:25

H-12

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 26:28 12:01
2 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 38:37 +12:09 17:33
3 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 42:58 +16:30 19:31

D Kort

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Grønlund Ringerike OL 24:31 11:08
2 Marte Sofie Skrove Ringerike OL 38:33 +14:02 17:31
3 Ingvild Skovly Fjeldstad Ringerike OL 43:32 +19:01 19:47

H Kort

2 200 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexander B. Nyhagen Fossekallen IL 19:37 8:55
2 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 23:43 +4:06 10:46
3 Anders Roum Ringerike OL 29:47 +10:10 13:32
4 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 32:39 +13:02 14:50
5 Tom Bondehagen Fossekallen IL 38:13 +18:36 17:22
6 Toralf Opperud Ringerike OL 39:10 +19:33 17:48
7 Ole Einar Dalen Ringerike OL 40:41 +21:04 18:29
8 Knut Ivar Kollstrøm Ringerike OL 43:37 +24:00 19:49
9 Sverre Thune Ringerike OL 50:32 +30:55 22:58
10 Oskar Fossås Ringerike OL 54:34 +34:57 24:48
11 Rikard Strand Ringerike OL 54:36 +34:59 24:49

D Mellom

3 700 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torunn økern Jensen Ringerike OL 36:31 9:52
2 Kjersti Stræte Ringerike OL 37:04 +0:33 10:01
3 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 40:18 +3:47 10:53
4 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 42:17 +5:46 11:25
5 Ida Rongved Ringerike OL 47:03 +10:32 12:42
6 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 47:19 +10:48 12:47
7 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 48:28 +11:57 13:05
8 Kari Strande Ringerike OL 49:48 +13:17 13:27
9 Camilla Kjemperud Fossekallen IL 55:10 +18:39 14:54
10 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 57:49 +21:18 15:37
11 Hege Heiberg Hadeland OL 1:09:47 +33:16 18:51
12 Nina Birkeland Fossekallen IL 1:15:17 +38:46 20:20
13 Marion Amundsen Ringerike OL 1:21:42 +45:11 22:04
14 Elin Synnøve Swärd Hadeland OL 1:38:43 +1:02:12 26:40

H Mellom

3 700 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Nyhagen Fossekallen IL 38:24 10:22
2 Mikkel Berglund Ringerike OL 42:32 +4:08 11:29
3 Hroar Sanna Ringerike OL 43:41 +5:17 11:48
4 Geir Dahl Ringerike OL 45:40 +7:16 12:20
4 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 45:40 +7:16 12:20
6 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 47:05 +8:41 12:43
7 Stein Aas Stræte Ringerike OL 47:28 +9:04 12:49
8 Johan Swärd Hadeland OL 51:23 +12:59 13:53
9 Inge Skavhaug Ringkollen SK 54:37 +16:13 14:45
10 Åsmund Sæther Fossekallen IL 55:31 +17:07 15:00
11 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 1:02:25 +24:01 16:52
12 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:02:43 +24:19 16:57
13 Tommy Bjerke Fossekallen IL 2:12:12 +1:33:48 35:43

D Lang

5 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 58:33 10:27
2 Monica Berglund Ringerike OL 1:02:42 +4:09 11:11

H Lang

5 600 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 39:05 6:58
2 Kristian Kihle Ringerike OL 44:26 +5:21 7:56
3 Stig Melling Ringerike OL 46:06 +7:01 8:13
4 Lars Enerhaugen Modum OL 46:14 +7:09 8:15
5 Anders Beyer Brattli Ringerike OL 47:29 +8:24 8:28
6 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 51:49 +12:44 9:15
7 Sander Arnevik Ringerike OL 52:05 +13:00 9:18
8 Lars D. Fjeldstad Ringerike OL 52:31 +13:26 9:22
9 Morten Dåsnes Ringerike OL 55:13 +16:08 9:51
10 Lars Berglund Ringerike OL 55:23 +16:18 9:53
11 Frode Løset Ringerike OL 57:11 +18:06 10:12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor