Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr 4
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: onsdag 11 mai 2016

Nybegynnere

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Rand Al Yossef Ringerike OL 20:53
0 Ingeborg Borge Fossekallen IL 50:42 +29:49
0 Karsten Fossås Ringerike OL 19:59
0 Sara Fossås Ringerike OL 19:19
0 Eskil Hansen Ringerike OL 30:21 +9:28
0 Marthe Hansen Ringerike OL 30:21 +9:28
0 Marit Helene Kjemperud Fossekallen IL 50:45 +29:52
0 Sofie Kjemperud Fossekallen IL 50:40 +29:47
0 Veronica Kjemperud Fossekallen IL 50:38 +29:45
0 Kari Kollstrøm Ringerike OL 28:15 +7:22
0 Knut Ivar Kolstrøm Ringerike OL 28:23 +7:30
0 Eline Loe Fossekallen IL 51:22 +30:29
0 Linnea B Nyhagen Fossekallen IL 20:01
0 Nora Opdal Ringerike OL 12:22
0 Oda Opseth Ringerike OL 21:06 +0:13
0 Andrea Paulsen Fossekallen IL 16:51
0 Maresa Strand Ringerike OL 22:37 +1:44
0 Richard Strand Ringerike OL 12:15

H-12

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexander B. Nyhagen Fossekallen IL 18:12
2 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 19:11 +0:59
3 Reidar Kollstrøm Ringerike OL 24:44 +6:32
4 Jo Randar Holmøy Hadeland OL 31:39 +13:27

C Mellom

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linn G. Tobiasen Ringerike OL 49:37

D Kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Liv Anett Bolge Fossekallen IL 18:44
2 Eirin Mathiesen Ringerike OL 21:47 +3:03
3 Karen Backe Langum Ringerike OL 24:56 +6:12
4 Sigrid Grindberg Ringerike OL 25:52 +7:08
5 Ingvild Skovly Fjeldstad Ringerike OL 29:07 +10:23
6 Torill Lund Skaukameratene OL 49:16 +30:32

H Kort

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Stein Stræte Aas Ringerike OL 11:00
2 Toralf Opperud Ringerike OL 16:39 +5:39
3 Magnus Paulsen Fossekallen IL 22:34 +11:34
4 Tom Bondehagen Fossekallen IL 22:57 +11:57
5 Even Amundsen Bjørkli Privat 25:23 +14:23
6 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 25:56 +14:56
7 Ole Einar Dalen Ringerike OL 26:18 +15:18
8 Oskar Fossås Ringerike OL 33:42 +22:42
9 Sverre Thune Ringerike OL 43:25 +32:25

D Mellom

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjersti Stræte Ringerike OL 31:16
2 Ida Rongved Ringerike OL 31:30 +0:14
3 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 34:25 +3:09
4 Trine Opseth Ringerike OL 35:08 +3:52
5 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 35:28 +4:12
6 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 40:20 +9:04
7 Live Ytrehus Ringerike OL 47:42 +16:26
8 Ida Bolette Enerhaugen Ringerike OL 50:44 +19:28
9 Hege Heiberg Hadeland OL 54:56 +23:40
10 Marion Amundsen Ringerike OL 1:01:36 +30:20
11 Andrea Kvamme Urnes Fossekallen IL 1:02:53 +31:37
12 Karianne Kvamme Fossekallen IL 1:02:55 +31:39
13 Nina Birkeland Fossekallen IL 1:33:10 +1:01:54
14 Maria Bjerke Fossekallen IL 1:33:14 +1:01:58
Sissel Skovly Ringerike OL diskvalifisert

H Mellom

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oskar Arnevik Ringerike OL 25:54
2 Einar Jensen Nydalens SK 29:53 +3:59
3 Jan Rune Paulsen Fossekallen IL 30:52 +4:58
4 Ole Nyhagen Fossekallen IL 34:53 +8:59
5 Sverre Graffer Ringerike OL 35:13 +9:19
6 Helge Revhaug Ringerike OL 36:19 +10:25
7 Jon Erland Fossaas Ringerike OL 36:29 +10:35
8 Mikkel Berglund Ringerike OL 37:51 +11:57
9 Åsmund Sæther Fossekallen IL 39:35 +13:41
10 Geir Dahl Ringerike OL 39:39 +13:45
11 Johan Swärd Hadeland OL 39:55 +14:01
12 Brede Høibak Gundersen Ringerike OL 41:42 +15:48
13 Helge Graffer Ringerike OL 42:38 +16:44
14 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 48:00 +22:06
15 Ivar Lindseth Ringerike OL 48:55 +23:01
16 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 53:38 +27:44
17 John Hofoss Hadeland OL 53:50 +27:56
18 Eskild Sæther Fossekallen IL 54:25 +28:31
19 Reidar Kvamme Urnes Fossekallen IL 1:02:56 +37:02
Kristen Lund Skaukameratene OL diskvalifisert
Øyvind Sørlie Hadeland OL diskvalifisert

D Lang

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 47:56
2 Monica Berglund Ringerike OL 53:40 +5:44

H Lang

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 29:20
2 Anders Beyer Brattli Ringerike OL 37:27 +8:07
3 Lars Berglund Ringerike OL 38:27 +9:07
4 Sander Arnevik Ringerike OL 39:09 +9:49
5 Stig Melling Ringerike OL 40:27 +11:07
6 Bjørn Berge Hadeland OL 41:37 +12:17
7 Juha Viena Ringerike OL 42:30 +13:10
8 Frode Løset Ringerike OL 43:44 +14:24
9 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 44:44 +15:24
10 Hroar Sanna Ringerike OL 45:00 +15:40
11 Lars D. Fjeldstad Ringerike OL 45:17 +15:57
12 Per Erik Opseth Ringerike OL 47:58 +18:38
13 Per Anund Loe Fossekallen IL 50:18 +20:58
14 Torbjørn Nørbech Ringerike OL 1:04:51 +35:31
15 Tommy Bjerke Fossekallen IL 1:35:01 +1:05:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor