Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 6
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 23 januar 2016

Herrer

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olav Lundanes Halden SK 57:37
2 Magne Dæhli Halden SK 58:29
3 Jarkko Huovila Halden SK 59:39
4 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 59:42
5 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 1:01:25
6 Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg 1:02:58
7 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1:03:20
8 Karl Fremstad Halden SK 1:03:34
9 Erik Axelsson Halden SK 1:05:58
10 Espen Fiskum Halden SK 1:08:22
11 Thomas Natvig Årstad Halden SK 1:10:45
12 Peter Nordbrøden Halden SK 1:13:22
13 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:16:48
14 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:17:53
15 Kristian Vad Halden SK 1:25:34
Håkon Raadal Bjørlo Halden SK aktiv
Fredrik Eliasson Halden SK aktiv
Andreas Sølberg OL Trollelg aktiv
Vegard Jarvis Westergård Halden SK aktiv
Alex Carcas Halden SK diskvalifisert
Håkon Østraat Sævareid Halden SK diskvalifisert

Damer

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 47:01
2 Miri Thrane Ødum IFK Göteborg 48:41
3 Marte Narum Nydalens SK 49:05
4 Jo Shepherd Halden SK 51:16
5 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 51:20
6 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 51:38
7 Elin Pettersson IFK Göteborg 51:58
8 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 53:10
9 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 53:22
10 Bodil Helgerud Halden SK 54:08
11 Isia Basset IFK Göteborg 55:07
12 Louise Oram Bækkelagets SK 55:45
13 Siri Ulvestad Nydalens SK 56:13
14 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 1:05:47
Vendula Haldin Halden SK diskvalifisert
Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb diskvalifisert
Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL diskvalifisert
Nina Asheim Birkeland Halden SK ikke startet
Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK ikke startet
Anni-Maija Fincke Halden SK ikke startet
Helen Palmer Halden SK ikke startet

Gutter

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 48:14
2 Sander Arntzen Asker Skiklubb 48:44
3 August Asheim Birkeland Halden SK 49:10
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 53:10
5 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 55:06
6 Erlend Brendstuen Halden SK 1:02:42

Jenter

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karoline Aune Halden SK 53:14

Åpen mellom

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:07:21
2 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:08:48
3 Stig Hultgreen Karlsen OK Moss 1:19:13
Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL diskvalifisert
Kjetil Karlsen OK Moss diskvalifisert
Jon Musgrave Halden SK diskvalifisert

Åpen kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sarah Dunn Halden SK 49:36
2 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 1:10:15
Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor