Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 4
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 12 desember 2015

Herrer

43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thierry Gueorgiou Kalevan rasti 36:20
2 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 39:39 +3:19
3 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 39:58 +3:38
4 Magne Dæhli Halden SK 41:43 +5:23
5 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 41:49 +5:29
6 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 42:57 +6:37
7 Erik Axelsson Halden SK 43:45 +7:25
8 Fredrik Eliasson Halden SK 43:55 +7:35
9 Torgeir Nørbech IL Tyrving 43:58 +7:38
10 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 44:32 +8:12
11 Elias T. Mølnvik Fossum IF 44:33 +8:13
12 Matthew Speake Lillomarka OL 45:12 +8:52
13 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 45:19 +8:59
14 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 47:49 +11:29
15 Karl Fremstad Halden SK 48:38 +12:18
16 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 48:52 +12:32
17 Matthieu Puech IFK Göteborg 49:39 +13:19
18 Tore Sandvik Halden SK 50:16 +13:56
19 Riccardo Scalet Lillomarka OL 50:34 +14:14
20 Anders Felde Olaussen Halden SK 51:44 +15:24
21 Markus Holter Halden SK 52:05 +15:45
22 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 52:33 +16:13
23 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 53:40 +17:20
24 Marius Bjugan Halden SK 53:46 +17:26
25 Øyvind Helgerud Halden SK 53:47 +17:27
26 Per Olaussen Fredrikstad SK 54:17 +17:57
26 Espen Fiskum Halden SK 54:17 +17:57
28 Lacho Iliev Halden SK 55:24 +19:04
29 Thomas Natvig Årstad Halden SK 55:39 +19:19
30 Andreas Sølberg OL Trollelg 56:13 +19:53
31 Peter Nordbrøden Halden SK 56:43 +20:23
32 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 58:22 +22:02
33 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 59:06 +22:46
34 Sigmund Vister Indre Østfold OK 1:04:31 +28:11
35 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 1:10:25 +34:05
36 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 1:15:06 +38:46
37 Alex Carcas Halden SK 1:27:10 +50:50
Øyvind Stokseth Halden SK diskvalifisert
Sander Arntzen Asker Skiklubb diskvalifisert
Jørgen Vister Indre Østfold OK diskvalifisert
Jonas Nordström Halden SK diskvalifisert
Jussi Aumo OK Trian brutt
Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg brutt
Kristian Vad Halden SK ikke startet

Damer

25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 39:06
2 Gina Granstedt Halden SK 42:16 +3:10
3 Kine Hallan Steiwer Halden SK 42:30 +3:24
4 Louise Oram Nydalens SK 43:17 +4:11
5 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 43:52 +4:46
6 Hollie Orr Halden SK 44:55 +5:49
7 Nina Asheim Birkeland Halden SK 45:07 +6:01
8 Gøril Rønning Sund Frol IL 45:12 +6:06
9 Bodil Helgerud Halden SK 45:54 +6:48
10 Gøril Fristad Halden SK 46:13 +7:07
11 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 48:30 +9:24
12 Jo Shepherd Halden SK 49:12 +10:06
13 Lizzie Ingham Halden SK 49:19 +10:13
14 Lone Brochmann Bækkelagets SK 50:14 +11:08
15 Emma Johansson Fredrikstad SK 50:33 +11:27
16 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 51:32 +12:26
17 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 51:52 +12:46
18 Jeannette Aumo OK Trian 55:02 +15:56
19 Lisa Risby Ok Kåre 55:14 +16:08
20 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 57:56 +18:50
21 Heidi Stokseth Halden SK 1:10:41 +31:35
Kine Gulliksen Bækkelagets SK diskvalifisert
Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK diskvalifisert
Margrete Krage Sarpsborg OL diskvalifisert
Marianne Dæhli Halden SK diskvalifisert
Eva Jurenikova Halden SK ikke startet

Gutter

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 August Asheim Birkeland Halden SK 45:03
2 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 54:04 +9:01

Jenter

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karoline Aune Halden SK 39:38
Kristin Brekke Lillomarka OL ikke startet

Åpen mellom

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 44:12
2 Kenneth Buch Nydalens SK 44:14 +0:02
3 Vidar Benjaminsen Lillomarka OL 45:21 +1:09
4 Jon Musgrave MAROC 48:28 +4:16
5 Magnus Nordbrøden Halden SK 49:08 +4:56
6 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 53:04 +8:52
7 Jan Granstedt Halden SK 54:08 +9:56
8 Sture Ottesen Indre Østfold OK 54:18 +10:06
9 Thomas Lie Fredrikstad SK 55:48 +11:36
Kjetil Bjørlo Halden SK diskvalifisert

Åpen kort

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sarah Dunn Halden SK 38:50
2 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 40:49 +1:59
3 Vendula Haldin Halden SK 43:44 +4:54
4 Ole Ingesen Sarpsborg OL 45:08 +6:18
5 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 48:45 +9:55
6 Isabella Aumo OK Trian 1:05:56 +27:06
7 Sabina Aumo OK Trian 1:06:00 +27:10
8 Anne Sørum Ringsaker OK 1:22:49 +43:59
Bente Line Indre Østfold OK diskvalifisert
Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL diskvalifisert
Liv Inger Prangerød Tistedalen FL diskvalifisert
Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor