Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 1 desember 2015

Fredrikstad SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Rikke Blakkestad IngesenJenter (3)46:12+2:59
Espen BekhusÅpen mellom (10)diskvalifisert
Mia Mathisen BekhusDamer (8)diskvalifisert

Halden SK

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eirik Kamstrup HovindHerrer (19)1:05:49
1Morten Jarvis WestergårdÅpen mellom (10)51:10
1Kine Hallan SteiwerDamer (8)58:31
1Marieluise Schmitt GranJenter (3)43:13
1Anne Julsrud HaugenÅpen kort (8)42:21
2Jarkko HuovilaHerrer (19)1:06:43+0:54
2Niels Christian HellerudGutter (5)56:05+0:30
2Lacho IlievÅpen mellom (10)51:47+0:37
2Eva JurenikovaDamer (8)58:33+0:02
2Karoline AuneJenter (3)43:38+0:25
2Ole Øivind NorstedÅpen kort (8)43:05+0:44
3Håkon Raadal BjørloHerrer (19)1:06:50+1:01
3August Asheim BirkelandGutter (5)58:40+3:05
3Kjetil BjørloÅpen mellom (10)53:54+2:44
4Fredrik EliassonHerrer (19)1:06:52+1:03
4Olav Milian Schmitt GranGutter (5)1:08:48+13:13
4Øyvind StoksethÅpen mellom (10)55:15+4:05
4Idun Kristine Felde OlaussenDamer (8)1:02:20+3:49
5Anders Felde OlaussenHerrer (19)1:06:57+1:08
5Erlend BrendstuenGutter (5)1:18:06+22:31
5Jo ShepherdDamer (8)1:06:20+7:49
5Hanne Lerche RaadalÅpen kort (8)49:10+6:49
6Mats NordbrødenHerrer (19)1:07:41+1:52
6Hanna Haugen NordbrødenDamer (8)1:06:52+8:21
7Jon PedersenHerrer (19)1:08:03+2:14
7Hedda Raadal BjørloDamer (8)1:14:45+16:14
8Emil WingstedtHerrer (19)1:09:42+3:53
9Erik AxelssonHerrer (19)1:09:55+4:06
10Magne DæhliHerrer (19)1:11:23+5:34
11Tore SandvikHerrer (19)1:22:27+16:38
12Øyvind HelgerudHerrer (19)1:22:52+17:03
13Espen FiskumHerrer (19)1:24:29+18:40
14Karl FremstadHerrer (19)1:30:01+24:12
15Trygve Kristoffer LøvliHerrer (19)1:30:03+24:14
Peter NordbrødenHerrer (19)diskvalifisert
Håkon Østraat SævareidHerrer (19)diskvalifisert
Thomas Natvig ÅrstadHerrer (19)diskvalifisert
Pål BackstrømÅpen mellom (10)diskvalifisert
Sarah DunnÅpen kort (8)diskvalifisert
Claus NorstedÅpen kort (8)diskvalifisert
Vegard Jarvis WestergårdHerrer (19)brutt
Alex CarcasHerrer (19)ikke startet
Gina GranstedtDamer (8)ikke startet
Lizzie InghamDamer (8)ikke startet
Helen PalmerDamer (8)ikke startet
Nora TorgersenJenter (3)ikke startet

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Matthieu PuechHerrer (19)diskvalifisert

Indre Østfold OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jørgen VisterGutter (5)55:35
5Sigmund VisterÅpen mellom (10)1:04:48+13:38
6Sture OttesenÅpen mellom (10)1:12:49+21:39
6Bente LineÅpen kort (8)1:02:01+19:40

MAROC

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jon MusgraveÅpen mellom (10)ikke startet

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Maren Jansson HaverstadDamer (8)1:00:07+1:36

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Anne Elisabeth RamtvedtÅpen kort (8)45:00+2:39
4Ingvild Ramtvedt NæssetÅpen kort (8)46:27+4:06
Trygve LeivestadÅpen mellom (10)diskvalifisert
Margrete KrageÅpen kort (8)ikke startet

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Dag BrenåsÅpen mellom (10)1:27:10+36:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor