Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 1 desember 2015

Herrer

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 1:05:49
2 Jarkko Huovila Halden SK 1:06:43 +0:54
3 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:06:50 +1:01
4 Fredrik Eliasson Halden SK 1:06:52 +1:03
5 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:06:57 +1:08
6 Mats Nordbrøden Halden SK 1:07:41 +1:52
7 Jon Pedersen Halden SK 1:08:03 +2:14
8 Emil Wingstedt Halden SK 1:09:42 +3:53
9 Erik Axelsson Halden SK 1:09:55 +4:06
10 Magne Dæhli Halden SK 1:11:23 +5:34
11 Tore Sandvik Halden SK 1:22:27 +16:38
12 Øyvind Helgerud Halden SK 1:22:52 +17:03
13 Espen Fiskum Halden SK 1:24:29 +18:40
14 Karl Fremstad Halden SK 1:30:01 +24:12
15 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:30:03 +24:14
Peter Nordbrøden Halden SK diskvalifisert
Matthieu Puech IFK Göteborg diskvalifisert
Håkon Østraat Sævareid Halden SK diskvalifisert
Thomas Natvig Årstad Halden SK diskvalifisert
Vegard Jarvis Westergård Halden SK brutt
Alex Carcas Halden SK ikke startet

Damer

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kine Hallan Steiwer Halden SK 58:31
2 Eva Jurenikova Halden SK 58:33 +0:02
3 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:00:07 +1:36
4 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:02:20 +3:49
5 Jo Shepherd Halden SK 1:06:20 +7:49
6 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:06:52 +8:21
7 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 1:14:45 +16:14
Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK diskvalifisert
Gina Granstedt Halden SK ikke startet
Lizzie Ingham Halden SK ikke startet
Helen Palmer Halden SK ikke startet

Gutter

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørgen Vister Indre Østfold OK 55:35
2 Niels Christian Hellerud Halden SK 56:05 +0:30
3 August Asheim Birkeland Halden SK 58:40 +3:05
4 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 1:08:48 +13:13
5 Erlend Brendstuen Halden SK 1:18:06 +22:31

Jenter

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 43:13
2 Karoline Aune Halden SK 43:38 +0:25
3 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 46:12 +2:59
Nora Torgersen Halden SK ikke startet

Åpen mellom

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Morten Jarvis Westergård Halden SK 51:10
2 Lacho Iliev Halden SK 51:47 +0:37
3 Kjetil Bjørlo Halden SK 53:54 +2:44
4 Øyvind Stokseth Halden SK 55:15 +4:05
5 Sigmund Vister Indre Østfold OK 1:04:48 +13:38
6 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:12:49 +21:39
7 Dag Brenås Varteig OL 1:27:10 +36:00
Pål Backstrøm Halden SK diskvalifisert
Espen Bekhus Fredrikstad SK diskvalifisert
Trygve Leivestad Sarpsborg OL diskvalifisert
Jon Musgrave MAROC ikke startet

Åpen kort

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne Julsrud Haugen Halden SK 42:21
2 Ole Øivind Norsted Halden SK 43:05 +0:44
3 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 45:00 +2:39
4 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 46:27 +4:06
5 Hanne Lerche Raadal Halden SK 49:10 +6:49
6 Bente Line Indre Østfold OK 1:02:01 +19:40
Sarah Dunn Halden SK diskvalifisert
Claus Norsted Halden SK diskvalifisert
Margrete Krage Sarpsborg OL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor