Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 31

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 31
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 5 desember 2015

Lang 5,5 km

5 500 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 37:57 6:54
2 Jørn Sundby Larvik OK 42:17 +4:20 7:41
3 Kyongsa Ri Nydalens SK 44:04 +6:07 8:00
4 Jan Fredrik Helgaker DNV 45:20 +7:23 8:14
5 Knut Erling Øen Nordea Bank Norge 47:10 +9:13 8:34
6 Egil Reidar Osnes Privat 47:20 +9:23 8:36
7 Espen Wigaard Oppsal IF 47:33 +9:36 8:38
8 Christian Reusch Heming Orientering 48:15 +10:18 8:46
9 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 48:30 +10:33 8:49
10 Per Martin  Rørvik FBI 48:33 +10:36 8:49
11 Stefan Kernstock DNV 49:23 +11:26 8:58
12 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 50:00 +12:03 9:05
13 Jan Tore Henriksen Norges Bank BIL 50:03 +12:06 9:06
14 Eivind Ruth DNV 50:42 +12:45 9:13
15 Øystein Rodem Nydalens SK 51:08 +13:11 9:17
16 Morten Tangen Måren OK 51:11 +13:14 9:18
17 Harald Iwe IL GeoForm 51:58 +14:01 9:26
18 Are Eriksen OSI 53:05 +15:08 9:39
19 Svenja Kernstock DNV 54:24 +16:27 9:53
20 Tore Kjølseth Lundin 54:46 +16:49 9:57
21 Ivar Refsland UiO 54:50 +16:53 9:58
22 Cristina Luis Nydalens SK 55:20 +17:23 10:03
23 Rolv Anders Systad Lyn 55:31 +17:34 10:05
24 Ove Martinsen Hauketo IF 56:04 +18:07 10:11
25 Håkon Berg Stokke IL 56:06 +18:09 10:12
26 Gunn Camilla Stang OSI 58:00 +20:03 10:32
27 Undis Ellevog OSI 58:03 +20:06 10:33
28 Ivar-Kristian Waarum IL GeoForm 58:50 +20:53 10:41
29 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 59:01 +21:04 10:43
30 Sven Ohrvik Konnerud IF 59:11 +21:14 10:45
31 Selma Næss-Ulseth Nydalens SK 1:00:54 +22:57 11:04
32 Frida Næss Ulseth Nydalens SK 1:00:59 +23:02 11:05
33 Bjørn Erik Reinseth HSK-RIFF 1:02:55 +24:58 11:26
34 Per Osen Vestre Akers SK 1:05:10 +27:13 11:50
35 Mariken Homleid IL GeoForm 1:05:26 +27:29 11:53
36 Trude Fixdal IL Koll 1:06:48 +28:51 12:08
37 Veslemøy Solberg Konnerud IF 1:06:56 +28:59 12:10
Per Fosser Indre Østfold OK ikke godkjent
Aleidis Løken Heming Orientering ikke godkjent
Anette Wigaard Oppsal IF ikke godkjent
Mathias Benjaminsen Lillomarka OL ikke godkjent

Mellom 3,7 km

3 700 m, 55 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein Blomseth Vålerenga 34:56 9:26
2 Helene Lund-Johansen Tyrving 35:08 +0:12 9:29
3 Vidar Berteig Fossum IF 35:33 +0:37 9:36
4 Brita Sauar Statoil 36:34 +1:38 9:52
5 Ingrid Tronshaug Stokke IL 37:47 +2:51 10:12
6 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 38:01 +3:05 10:16
7 Per Arne Arnesen Esso 38:15 +3:19 10:20
8 Ove Kristian Jødal Bækkelagets SK 38:23 +3:27 10:22
9 Svein  Jacobsen Tyrving 39:09 +4:13 10:34
10 Johan Mattson Lillomarka OL 40:17 +5:21 10:53
10 Henrik Reusch Heming Orientering 40:17 +5:21 10:53
12 Hallstein Brøtan Årvoll IL 40:32 +5:36 10:57
13 Ferdinand Fremming Heming Orientering 41:15 +6:19 11:08
14 Per Kaarby Fossum IF 41:23 +6:27 11:11
15 Rune Hultgreen Opsahl 41:57 +7:01 11:20
16 Per Jogeir Karlsbakk DNV 42:13 +7:17 11:24
17 Uno Hanslien Bilpost BIL 42:36 +7:40 11:30
18 Ola Peter Gjessing Heming Orientering 43:18 +8:22 11:42
19 Sharon Broadwell Folkehelseinstituttet 43:30 +8:34 11:45
20 Andre Rø GeoForm 43:38 +8:42 11:47
21 Helge Revhaug Ringerike OL 43:51 +8:55 11:51
22 Johannes Lia Privat 44:00 +9:04 11:53
23 Jone Rø Privat 44:07 +9:11 11:55
24 August Syrdal Øen Heming Orientering 44:24 +9:28 12:00
25 Marie Saugestad Nydalens SK 45:52 +10:56 12:23
26 Fredrik Saugestad Nydalens SK 45:58 +11:02 12:25
27 Pål W. Hanssen BDO BIL 46:22 +11:26 12:31
28 Berit Danielsen IL Tyrving 46:40 +11:44 12:36
29 Roar Bjordal Oppsal IF 47:40 +12:44 12:52
30 Axel Boix Escolan Oslostudentenes IK 48:37 +13:41 13:08
31 Knut Tore Solheim Nydalens SK 50:27 +15:31 13:38
32 Kjersti Tho Stabæk IF 52:13 +17:17 14:06
33 Christin Vangen OSI 52:17 +17:21 14:07
34 Trine Råen Kongsberg OL 52:42 +17:46 14:14
35 Bjørn Egner Heming Orientering 52:52 +17:56 14:17
36 Nora Ursin Fossum IF 54:20 +19:24 14:41
37 Linda Fredh Måren OK 54:52 +19:56 14:49
38 Bendik Rø Privat 55:40 +20:44 15:02
39 Liv Paltiel Folkehelseinstituttet 55:41 +20:45 15:02
40 Tormod Hegdal Heming Orientering 57:21 +22:25 15:30
41 Bjørn Gunnerød IL GeoForm 1:02:06 +27:10 16:47
42 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:02:15 +27:19 16:49
43 Unni Drage Aker Solutions 1:02:19 +27:23 16:50
44 Eyvind Aas IL GeoForm 1:06:35 +31:39 17:59
45 Pål Benjaminsen Kamp/Vestheim IF 1:07:16 +32:20 18:10
46 Tor Drage Aker Solutions 1:11:07 +36:11 19:13
47 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1:58:47 +1:23:51 32:06
Richard Blom FBI ikke godkjent
Tom Edvardsen Koll ikke godkjent
Lars Christensen DNV ikke godkjent
Anne Danielsen Lyn ikke godkjent
Knut Hangeraas IL GeoForm ikke godkjent
Einar Hem Lillomarka OL ikke godkjent
Per Ongstad Privat ikke godkjent
Petter Næss Oppsal IF ikke godkjent

Kort 2,6 km

2 600 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Madsen Haugerud IL 31:22 12:03
2 Gunhild Nordgård Hermstad Privat 32:00 +0:38 12:18
3 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 35:08 +3:46 13:30
4 Runar Engen Privat 35:12 +3:50 13:32
5 Olav Kjetsaa Otra IL 38:31 +7:09 14:48
6 Gro Brækken Privat 39:01 +7:39 15:00
7 Sturle Hånes IL GeoForm 39:22 +8:00 15:08
8 Dagfinn Føllesdal OSI 45:04 +13:42 17:20
9 Oddny Feragen IL GeoForm 48:04 +16:42 18:29
10 Per  Gjermo Asker SK 48:32 +17:10 18:40
11 Ingvald Sevaldson IL GeoForm 48:48 +17:26 18:46
12 Inger Lise Bjordal Oppsal IF 53:55 +22:33 20:44
13 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 56:47 +25:25 21:50
14 Aage Mella Østmarka OK 1:05:08 +33:46 25:03
15 Astrid Reusch Heming Orientering 1:11:12 +39:50 27:23
Eilen Arctander Vik Koll ikke godkjent
Steinar Ruud Konnerud IF ikke godkjent
Jan Storsæter Folkehelseinstituttet ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor