Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 30 april 2016

N-åpen

1 100 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Hanna Eline Engløkk Haugesund IL Orientering 16:58 15:25
Mathias husebø Haugesund IL Orientering 7:10 6:30
Sebastian Jørgensen Haugesund IL Orientering 4:08 3:45
Helene Kvale Pedersen Haugesund IL Orientering 10:13 9:17
Bjørnar Løvland Haugesund IL Orientering 7:08 6:29
Marie Haga Nesse Haugesund IL Orientering 20:13 18:22
Øyvind Haga Nesse Haugesund IL Orientering 13:38 12:23
Andreas Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 5:31 5:00
Ine H. Olsen Haugesund IL Orientering 6:58 6:19
Marius Rødde Ganddal IL 4:42 4:16
Filip Sveen Haugesund IL Orientering 6:57 6:19
Ingrid Sveen Haugesund IL Orientering 15:54 14:27
Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 11:08 10:07
Eivind Vikingstad Torvastad IL 6:15 5:40
Anne Sigrid Øye Rossebø Sauda Orienteringsklubb 14:57 13:35
Øystein Øye Rossebø Sauda Orienteringsklubb 15:08 13:45

D 11-12

1 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Taksdal Ganddal IL 6:47 6:09
2 Alise Vikeså Solbakken Sauda Orienteringsklubb 6:48 +0:01 6:10
3 Sara Hetland Haugesund IL Orientering 7:25 +0:38 6:44
4 Thea Hovda Olsen Haugesund IL Orientering 8:15 +1:28 7:30
5 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 9:10 +2:23 8:20
6 Hanna Lindtner Haugesund IL Orientering 10:46 +3:59 9:47
7 Vår Bolstad Vikebygd IL 11:27 +4:40 10:24

H 11-12

1 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 6:10 5:36
2 Øyvind Lamark Ganddal IL 6:42 +0:32 6:05
3 Trygve Haga Nesse Haugesund IL Orientering 7:07 +0:57 6:28
4 Järvi Stielstra Sauda Orienteringsklubb 7:34 +1:24 6:52
5 Eskil Stielstra Sauda Orienteringsklubb 9:04 +2:54 8:14
6 Victor Ringdal Haugesund IL Orientering 10:01 +3:51 9:06
7 Oliver Sakkestad Haugesund IL Orientering 10:11 +4:01 9:15
8 Lars Wikstrøm Haugesund IL Orientering 18:48 +12:38 17:05

H 13-16 Finale 2A

2 450 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 20:04 8:11
2 Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering 20:46 +0:42 8:28
3 Aleksander Jørgensen Haugesund IL Orientering 21:55 +1:51 8:56
4 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 36:56 +16:52 15:04

H 13-16 Finale 2B

2 470 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 25:11 10:11
2 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 29:13 +4:02 11:49
3 Eivind Engløkk Haugesund IL Orientering 36:39 +11:28 14:50

D 13-16 Finale 2A

2 450 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 20:49 8:29
2 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 21:46 +0:57 8:53
3 Ingrid Lamark Ganddal IL 23:52 +3:03 9:44

D 13-16 Finale 2B

2 470 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaya Dirksen Sauda Orienteringsklubb 29:19 11:52

H 17- Finale 1A

2 850 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 19:34 6:51
2 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 20:06 +0:32 7:03
3 Per Ivar Stokland Ganddal IL 20:24 +0:50 7:09
4 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 21:33 +1:59 7:33
5 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 21:56 +2:22 7:41
6 Bjørn Egil Rossebø Sauda Orienteringsklubb 22:06 +2:32 7:45
7 Jarle Solbakken Sauda Orienteringsklubb 22:32 +2:58 7:54
Oddvar Taksdal Ganddal IL diskvalifisert
Morten Sundli Ganddal IL diskvalifisert

H 17- Finale 1B

2 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Martinsen Vikebygd IL 21:54 7:33
2 Jan-Einar Øvremo Ålgård OK 24:15 +2:21 8:21
3 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 25:28 +3:34 8:46
4 Otte Omdal Ganddal IL 25:46 +3:52 8:53
5 Karsten Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 27:30 +5:36 9:28
6 Kjetil Fiskå Sveio OL - Orientering 28:28 +6:34 9:48
7 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 31:27 +9:33 10:50
8 Peter Dirksen Sauda Orienteringsklubb 32:37 +10:43 11:14
9 Arild Svihus Ganddal IL 39:39 +17:45 13:40
Jostein Baustad Haugesund IL Orientering diskvalifisert

D 17- Finale 2A

2 450 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 18:33 7:34
2 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 20:30 +1:57 8:22
3 Inger Tone Nygård Egersund OK 23:06 +4:33 9:25
4 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 23:57 +5:24 9:46
5 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 25:05 +6:32 10:14
6 Madli Hjermann Haugesund IL Orientering 25:24 +6:51 10:22
7 Merel Dirksen Sauda Orienteringsklubb 26:40 +8:07 10:53
8 Kari Anne B. Ringdal Haugesund IL Orientering 30:00 +11:27 12:14
Inger K. Haavik Haugesund IL Orientering diskvalifisert

D 17- Finale 2B

2 470 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 23:46 9:37
2 Solfrid H. Thuestad Haugesund IL Orientering 23:51 +0:05 9:39
3 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 24:09 +0:23 9:46
4 Vibeke Lamark Ganddal IL 24:11 +0:25 9:47
5 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 24:32 +0:46 9:55
6 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 28:20 +4:34 11:28
7 Vanessa Venema Sauda Orienteringsklubb 30:56 +7:10 12:31
8 Mari Grønlund Haugesund IL Orientering 32:34 +8:48 13:11
9 Møyfrid Larsen Stavanger Orienteringsklubb 39:40 +15:54 16:03

H 60- Finale 2A

2 450 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Kristian Espedal Stavanger Orienteringsklubb 19:06 7:47
2 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 19:58 +0:52 8:08
3 Kjell Svihus Ganddal IL 25:25 +6:19 10:22
Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

H 60- Finale 2B

2 470 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjarne Gimre Ganddal IL 23:45 9:36
2 Erling Haavik Haugesund IL Orientering 29:35 +5:50 11:58
Knut Bendik Kvala Haugesund IL Orientering diskvalifisert

D 60- Finale 2A

2 450 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 30:04 12:16
2 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 31:51 +1:47 12:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor