Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint løp 3
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: tirsdag 26 april 2016

D 11-12

1 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 18:15 12:19
2 Guro Hegstad OK Skøynar 19:12 +0:57 12:58

D 13-14

1 990 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Louise Ronglan OK Skøynar 14:06 7:05
2 Linnea Munkeby Frol IL 16:03 +1:57 8:03
3 Trude Markhus Verdal OK 16:18 +2:12 8:11
4 Hege Hallan OK Skøynar 17:03 +2:57 8:34
5 Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 18:06 +4:00 9:05
6 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 18:12 +4:06 9:08
7 Emma Strømsvik Stjørdals-Blink Orientering 23:26 +9:20 11:46

D 15-16

1 990 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 12:06 6:04
2 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 12:57 +0:51 6:30
3 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 13:32 +1:26 6:48
4 Ane Marte Vatn Frol IL 14:19 +2:13 7:11
5 Sofie Hallem Verdal OK 15:29 +3:23 7:46

H 11-12

1 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Alstad Frol IL 11:40 7:52
2 Sigurd Vatn Frol IL 12:50 +1:10 8:40
3 Oliver Andreas Gjærum Stjørdals-Blink Orientering 18:26 +6:46 12:27

H 13-14

1 990 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 10:05 5:04
2 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 11:10 +1:05 5:36
3 Håvard Veie OK Skøynar 12:13 +2:08 6:08
4 Hallvar Hallan OK Skøynar 13:23 +3:18 6:43
Fredrik Møller Steinkjer OK diskvalifisert
Martin Vehus Skjerve Verdal OK diskvalifisert

H 15-16

1 990 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 10:04 5:03
2 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 10:38 +0:34 5:20
3 Øystein Vidarson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 10:53 +0:49 5:28
4 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 10:57 +0:53 5:30
5 Marius Møller Steinkjer OK 11:13 +1:09 5:38
6 Tore Markhus Verdal OK 11:16 +1:12 5:39
7 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 11:35 +1:31 5:49
8 Andreas Ronglan OK Skøynar 12:09 +2:05 6:06
9 Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering 12:16 +2:12 6:09
10 Kristian Veie OK Skøynar 12:39 +2:35 6:21
11 Kristoffer Jullum Fiskvik Stjørdals-Blink Orientering 17:18 +7:14 8:41

Åpen 1.5 km

1 480 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håkon Hallan OK Skøynar 13:00 8:47
2 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 18:02 +5:02 12:11
3 Karita Møller Steinkjer OK 18:25 +5:25 12:26
4 Jonas Alstad Frol IL 20:15 +7:15 13:40
5 Rebekka Veie OK Skøynar 20:33 +7:33 13:53
6 Nikoline Munkeby Frol IL 21:41 +8:41 14:39
7 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 21:43 +8:43 14:40
8 Martin Klevberg Lerfall Stjørdals-Blink Orientering 21:50 +8:50 14:45
9 Ida Dullum Stjørdals-Blink Orientering 22:30 +9:30 15:12
10 Hanna Sorte Vollan Stjørdals-Blink Orientering 25:05 +12:05 16:56
11 Linnea Sorte Vollan Stjørdals-Blink Orientering 26:14 +13:14 17:43
12 Hermann Helland Stjørdals-Blink Orientering 27:26 +14:26 18:32
13 Idun Aaen Stjørdals-Blink Orientering 27:39 +14:39 18:40
14 Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 29:08 +16:08 19:41
15 Sigurd Sævik Stjørdals-Blink Orientering 31:45 +18:45 21:27
16 Laura Hegstad OK Skøynar 33:40 +20:40 22:44

Åpen 2.0 km

1 990 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Noah Henderson Steinkjer OK 13:11 6:37
2 Eirin Benum Luong Steinkjer OK 14:51 +1:40 7:27
3 Tanja Henderson Steinkjer OK 15:57 +2:46 8:00
4 Lena Lyngsaunet Alstad Frol IL 22:58 +9:47 11:32
5 Tore Stubbe Nord-Østerdal OK 26:12 +13:01 13:09

Åpen 2.5 km

2 540 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 11:41 4:35
2 Atle Dengerud Steinkjer OK 14:02 +2:21 5:31
3 Ole Wanvik Haugen Freidig 14:15 +2:34 5:36
4 Håkon Grande Verdal OK 14:26 +2:45 5:40
5 Per Grande Verdal OK 15:05 +3:24 5:56
6 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 15:24 +3:43 6:03
7 Lars Eric Sæther Steinkjer OK 15:26 +3:45 6:04
8 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 15:40 +3:59 6:10
9 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 16:07 +4:26 6:20
10 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 16:09 +4:28 6:21
11 Arne Grevskott Frol IL 16:18 +4:37 6:25
12 Vidar Skjerve Verdal OK 16:19 +4:38 6:25
13 Marie Dale Steinkjer OK 16:31 +4:50 6:30
14 Lars Strøm OK Skøynar 16:55 +5:14 6:39
15 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 17:14 +5:33 6:47
16 Maren Grande Frol IL 17:17 +5:36 6:48
17 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 17:22 +5:41 6:50
18 John-Ola Hovdal OK Skøynar 17:27 +5:46 6:52
19 Inge Hafstad Verdal OK 17:32 +5:51 6:54
20 Marius Enes Verdal OK 17:56 +6:15 7:03
21 Tor Ove Hallem Verdal OK 18:39 +6:58 7:20
22 Pål Wærum Steinkjer OK 18:46 +7:05 7:23
23 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 18:56 +7:15 7:27
24 Norunn Kvistad Dengerud NTNUI 19:26 +7:45 7:39
25 Rolf Karset Steinkjer OK 22:41 +11:00 8:55
26 Roar Forbord Malvik IL 24:56 +13:15 9:48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor