Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Namsos OK
Dato: lørdag 28 mai 2016

N-åpen

1 320 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Julian Fei Benum Luong Steinkjer OK 20:56 15:51
Xin Adian Benum Luong Steinkjer OK 20:55 15:50
Laura Hegstad OK Skøynar 27:40 20:57
Mateo Henderson Steinkjer OK 20:57 15:52
Noelle Henderson Steinkjer OK 24:11 18:19
Leo Benjamin Morgan Malvik IL 17:30 13:15
Lily Alexandra Morgan Malvik IL 25:24 19:14
Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar 27:34 20:53

D -10

1 750 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Linnea Solum Bakken Overhalla IL - orientering 43:23 24:47
Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 22:50 13:02

D 11-12

1 750 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rebekka Veie OK Skøynar 23:59 13:42
2 Guro Hegstad OK Skøynar 25:39 +1:40 14:39
3 Hannah Fossheim Namsos OK 27:37 +3:38 15:46

D 13-14

2 180 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 June Munkeby Frol IL 24:33 11:15
2 Trude Markhus Verdal OK 31:17 +6:44 14:21
3 Hege Hallan OK Skøynar 36:51 +12:18 16:54
Elise Solum Bakken Overhalla IL - orientering brutt

D 15-16

2 770 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 30:48 11:07
2 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 39:15 +8:27 14:10
3 Ragne Munkeby Frol IL 47:58 +17:10 17:18
4 Sofie Hallem Verdal OK 49:57 +19:09 18:01

D 17-

3 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sunniva Morgan Malvik IL 45:36 12:19
2 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 45:58 +0:22 12:25
3 Marie Dale Steinkjer OK 55:24 +9:48 14:58

D 40-

3 580 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Grindberg Steinkjer OK 46:36 13:01
2 Mari Ann Landsem Melhus Steinkjer OK 49:34 +2:58 13:50
3 Tanja Henderson Steinkjer OK 1:04:14 +17:38 17:56
4 Margrete Trebostad Namsos OK 1:37:57 +51:21 27:21
Hege Hegstad OK Skøynar brutt

D 50-

2 770 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Bredesen Verdal OK 37:39 13:35
2 Randi Jensen Frol IL 43:45 +6:06 15:47

H -10

1 750 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Håkon Hallan OK Skøynar 18:30 10:34

H 11-12

1 750 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Alstad Frol IL 18:37 10:38
2 Sigurd Vatn Frol IL 30:52 +12:15 17:38

H 11-12N

1 320 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Skorstad Grong IL 14:09 10:43

H 13-14

2 180 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 15:32 7:07
2 Simen Hegstad OK Skøynar 17:30 +1:58 8:01
3 Håvard Veie OK Skøynar 21:03 +5:31 9:39
4 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 23:30 +7:58 10:46
5 Petter Lynum Frol IL 25:36 +10:04 11:44
6 Hallvar Hallan OK Skøynar 30:22 +14:50 13:55
7 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 35:39 +20:07 16:21
8 Vegard Jermstad Steinkjer OK 43:44 +28:12 20:03

H 15-16

3 580 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 34:44 9:42
2 Marius Møller Steinkjer OK 38:47 +4:03 10:50
3 Vemund Trebostad Viken Namsos OK 40:44 +6:00 11:22
4 Tobias Bergslid Namsos OK 41:33 +6:49 11:36
Tore Markhus Verdal OK diskvalifisert

H 17-

3 580 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 38:02 10:37
2 Atle Dengerud Steinkjer OK 44:28 +6:26 12:25
3 Jon Sivertsen Verdal OK 44:55 +6:53 12:32
4 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 1:00:52 +22:50 17:00
5 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 1:02:27 +24:25 17:26
6 Lars Eric Sæther Steinkjer OK 1:22:12 +44:10 22:57
Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK diskvalifisert

H 40-

3 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Vatn Frol IL 35:40 9:38
2 Roar Brøndbo Namsos OK 36:34 +0:54 9:52
3 Ole Leirvik Namsos OK 37:24 +1:44 10:06
4 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 53:21 +17:41 14:25
5 Lars Børre Lien Namsos OK 1:01:00 +25:20 16:29

H 50-

3 580 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Okkenhaug Verdal OK 36:54 10:18
2 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 40:43 +3:49 11:22
3 Stein Markhus Verdal OK 42:29 +5:35 11:52
4 Arve Lægran Steinkjer OK 44:47 +7:53 12:30
5 Tor Ove Hallem Verdal OK 47:26 +10:32 13:14
6 Pål Wærum Steinkjer OK 52:22 +15:28 14:37

H 60-

2 770 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Egil Eriksen Grong IL 32:49 11:50
2 Karl Arne Melbye Verdal OK 47:18 +14:29 17:04

H 70-

2 770 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rolf Karset Steinkjer OK 43:30 15:42
2 Kristian Midthjell Verdal OK 57:47 +14:17 20:51
3 Kåre Hallager Grong IL 59:58 +16:28 21:38
4 Johannes Sollid Verdal OK 1:01:50 +18:20 22:19

Herrer direktepåmelding

3 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Noah Henderson Steinkjer OK 1:03:46 17:14

Direkte C

1 750 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lise Tuset Gustad OK Skøynar 29:42 16:58

Direkte B

2 180 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Lilleslett Grong IL 58:36 26:52
2 Anna Skorstad Grong IL 1:01:58 +3:22 28:25
Mona Lund Veie OK Skøynar diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor