Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint finale
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: tirsdag 10 mai 2016

D11-12

1 440 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guro Hegstad OK Skøynar 10:46 7:28

H11-12

1 440 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Alstad Frol IL 8:56 6:12
2 Sigurd Vatn Frol IL 9:16 +0:20 6:26
3 Oliver Andreas Gjærum Stjørdals-Blink Orientering 16:51 +7:55 11:42

D13-14

2 020 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Louise Ronglan OK Skøynar 13:28 6:40
2 Trude Markhus Verdal OK 18:05 +4:37 8:57
3 Linnea Sandvik Frol IL 18:06 +4:38 8:57
4 Linnea Munkeby Frol IL 19:29 +6:01 9:38
5 Hege Hallan OK Skøynar 20:14 +6:46 10:00
Ingvild Reinaas Bjørshol Frol IL brutt
Iselina Myhr Imsland Frol IL ikke startet

H13-14

2 020 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 11:44 5:48
2 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 11:49 +0:05 5:50
3 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 14:52 +3:08 7:21
4 Håvard Veie OK Skøynar 15:19 +3:35 7:34
5 Hallvar Hallan OK Skøynar 15:41 +3:57 7:45
6 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 16:19 +4:35 8:04
7 Aksel Veske OK Skøynar 16:21 +4:37 8:05

D15-16

2 020 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 14:30 7:10
2 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 14:34 +0:04 7:12
3 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 14:50 +0:20 7:20
4 Ragne Munkeby Frol IL 17:26 +2:56 8:37
5 Sofie Hallem Verdal OK 18:40 +4:10 9:14
6 Kristel Haltbrekken Steinkjer OK 18:42 +4:12 9:15
7 Ane Marte Vatn Frol IL 20:35 +6:05 10:11
8 Liva-Mari Løvstad Verdal OK 22:59 +8:29 11:22

H15-16

2 020 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 12:06 5:59
2 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 13:27 +1:21 6:39
3 Tore Markhus Verdal OK 13:30 +1:24 6:40
4 Marius Møller Steinkjer OK 13:40 +1:34 6:45
5 Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering 13:57 +1:51 6:54
6 Andreas Ronglan OK Skøynar 15:03 +2:57 7:27
7 Kristian Veie OK Skøynar 15:12 +3:06 7:31
8 Kristoffer Jullum Fiskvik Stjørdals-Blink Orientering 19:32 +7:26 9:40
9 Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering 22:58 +10:52 11:22
Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK diskvalifisert

Åpen 1,5

1 440 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 10:16 7:07
2 Ole Andreas Veske OK Skøynar 10:58 +0:42 7:36
3 Nikoline Munkeby Frol IL 11:05 +0:49 7:41
4 Jonas Alstad Frol IL 11:14 +0:58 7:48
5 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 11:16 +1:00 7:49
6 Karita Møller Steinkjer OK 12:02 +1:46 8:21
7 Rebekka Veie OK Skøynar 13:12 +2:56 9:10
8 Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar 16:16 +6:00 11:17
9 Noelle Henderson Steinkjer OK 16:27 +6:11 11:25
10 Mateo Henderson Steinkjer OK 16:32 +6:16 11:28
11 Idun Aaen Stjørdals-Blink Orientering 19:21 +9:05 13:26
12 Laura Hegstad OK Skøynar 21:50 +11:34 15:09
Håkon Hallan OK Skøynar diskvalifisert
Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK ikke startet

Åpen 2

2 020 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tanja Henderson Steinkjer OK 18:48 9:18
2 Martin Wold Stavrum Frol IL 18:51 +0:03 9:19
3 Rolf Karset Steinkjer OK 19:38 +0:50 9:43
4 Sverre Kristoffersen Verdal OK 23:35 +4:47 11:40
5 Lars Stavran Inderøy IL 24:34 +5:46 12:09
6 Ingvild Geving Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 25:34 +6:46 12:39
Kristian Midthjell Verdal OK diskvalifisert

Åpen 2.5

2 430 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oscar Lyngen Frol IL 14:30 5:58
2 Håkon Grande Verdal OK 15:58 +1:28 6:34
3 Jon Sivertsen Verdal OK 17:03 +2:33 7:00
4 Atle Dengerud Steinkjer OK 17:17 +2:47 7:06
5 Per Grande Verdal OK 18:10 +3:40 7:28
6 Noah Henderson Steinkjer OK 18:22 +3:52 7:33
7 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 18:31 +4:01 7:37
8 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 18:59 +4:29 7:48
9 Tor Ove Hallem Verdal OK 19:57 +5:27 8:12
10 Maren Grande Frol IL 20:21 +5:51 8:22
11 Inge Hafstad Verdal OK 20:28 +5:58 8:25
12 Arne Grevskott Frol IL 21:10 +6:40 8:42
13 Marius Enes Verdal OK 21:56 +7:26 9:01
14 Pål Wærum Steinkjer OK 24:31 +10:01 10:05
15 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering 24:32 +10:02 10:05
16 Cathrine Berglund Frol IL 27:43 +13:13 11:24
17 Maj-Lisbet Rønning Freidig 32:47 +18:17 13:29
Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering ikke startet
Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor