Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM ski-o mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM ski-o mellom
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 6 februar 2016

H17 NM

5 840 m, 38 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Hol Moholdt Wing OK 24:41 4:13
2 Øyvind Watterdal Hadeland OL 25:59 +1:18 4:26
3 Ove Sætra Hadeland OL 27:06 +2:25 4:38
4 Jørgen Madslien NTNUI 27:15 +2:34 4:39
5 Audun Heimdal Konnerud IL 27:37 +2:56 4:43
6 Sindre Jansson Haverstad NTNUI 28:03 +3:22 4:48
7 Eivind Tonna Lillomarka OL 28:34 +3:53 4:53
8 Aksel Madslien Nydalens SK 29:31 +4:50 5:03
9 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 30:33 +5:52 5:13
10 Anders Hauge Asker Skiklubb 30:58 +6:17 5:18
11 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 31:02 +6:21 5:18
12 Eivind Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 31:30 +6:49 5:23
13 Elias Jonsson Nydalens SK 31:40 +6:59 5:25
14 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 31:57 +7:16 5:28
15 Øyvind Wiggen Byåsen IL 32:30 +7:49 5:33
16 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 33:29 +8:48 5:44
17 Jørgen Baklid Konnerud IL 33:41 +9:00 5:46
18 Joar Oldernes Lillomarka OL 34:04 +9:23 5:50
19 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 34:09 +9:28 5:50
20 Jørgen Wulfsberg Nydalens SK 34:27 +9:46 5:53
21 Bjørnar Kvåle Hadeland OL 35:06 +10:25 6:00
22 Kasper Fosser Heming Orientering 35:09 +10:28 6:01
23 Christian Hohl Wing OK 35:38 +10:57 6:06
24 Lars Lystad Nydalens SK 35:56 +11:15 6:09
25 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 36:10 +11:29 6:11
26 Bjørnar Tollefsen OK Øst 37:02 +12:21 6:20
27 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 37:51 +13:10 6:28
28 Erling Hjermstad Fossum IF 38:04 +13:23 6:31
29 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 38:17 +13:36 6:33
30 Einar Lund Kongsberg OL 40:09 +15:28 6:52
31 Axel Hoveid Asker Skiklubb 44:04 +19:23 7:32
32 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 46:13 +21:32 7:54
33 Håkon Lund Kongsberg OL 49:41 +25:00 8:30
34 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 53:10 +28:29 9:06
35 Henrik Haug Kongsberg OL 1:01:49 +37:08 10:35
36 Joar Gjerdahl Konnerud IL 1:09:53 +45:12 11:57
Syver Røhnebæk Kongsrud Modum OL diskvalifisert
Vegard Myklemyr Eiker OL diskvalifisert

D17 NM

4 900 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 24:32 5:00
2 Marta Ulvensøen NTNUI 26:27 +1:55 5:23
3 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 28:52 +4:20 5:53
4 Synne Strand Asker Skiklubb 29:35 +5:03 6:02
5 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 29:57 +5:25 6:06
6 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 30:17 +5:45 6:10
7 Zsuzsa Fey Asker Skiklubb 31:01 +6:29 6:19
8 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 31:42 +7:10 6:28
9 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 32:17 +7:45 6:35
10 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 32:50 +8:18 6:42
11 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 32:52 +8:20 6:42
12 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 33:09 +8:37 6:45
13 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 33:22 +8:50 6:48
14 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 34:24 +9:52 7:01
15 Heidi Therese Wiest Vang OL 35:25 +10:53 7:13
16 Julie Hjortland Larvik OK 40:29 +15:57 8:15
17 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 42:49 +18:17 8:44
18 Idunn Haavengen Kongsberg OL 42:56 +18:24 8:45
19 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 46:07 +21:35 9:24
20 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 47:04 +22:32 9:36
21 Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 48:01 +23:29 9:47
22 Marianne Dæhli Halden SK 48:23 +23:51 9:52
Guro Jordheim Hemsedal IL diskvalifisert
Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb diskvalifisert

H40

4 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 31:02 6:19
2 Kjetil Bjørlo Halden SK 32:12 +1:10 6:34
3 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 33:25 +2:23 6:49
4 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 34:58 +3:56 7:08
5 Morten Fismen Fossum IF 35:20 +4:18 7:12
6 Torstein Hole Nydalens SK 41:24 +10:22 8:26
7 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 52:22 +21:20 10:41
Karl Anton Undeland Sturla, IF diskvalifisert
Lars Baklid Konnerud IL diskvalifisert

D40

3 960 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isa Heggedal Konnerud IL 29:29 7:26
2 Hanne Lerche Raadal Halden SK 30:13 +0:44 7:37
3 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 35:16 +5:47 8:54
4 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 41:25 +11:56 10:27

H50

3 960 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Slokvik Nydalens SK 22:08 5:35
2 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 23:59 +1:51 6:03
3 Erlend Hermod Råheim Fet OL 25:53 +3:45 6:32
4 Ole Petter Haugen Nydalens SK 26:47 +4:39 6:45
5 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 27:08 +5:00 6:51
6 Jon Iver Bakken Nydalens SK 27:14 +5:06 6:52
7 Nils Hæstad Fossum IF 27:29 +5:21 6:56
8 Stein H. Hagen Fossum IF 29:57 +7:49 7:33
9 Kjetil Espedal Nydalens SK 31:13 +9:05 7:52
10 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 33:06 +10:58 8:21
11 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 33:11 +11:03 8:22
12 Øystein Wiggen Byåsen IL 35:16 +13:08 8:54
13 Hans-Ingar Sætra Asker Skiklubb 36:21 +14:13 9:10

D50

3 090 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunhild Hennum Lierbygda OL 23:11 7:30
2 Maria Jonsson Nydalens SK 23:16 +0:05 7:31
3 Anne Madslien Nydalens SK 25:06 +1:55 8:07
4 Tove Heimdal Konnerud IL 25:35 +2:24 8:16
5 Hege Heiberg Hadeland OL 30:39 +7:28 9:55
6 Hanne Kvåle Hadeland OL 31:31 +8:20 10:11
7 Siri Scherdin Sætra Asker Skiklubb 33:03 +9:52 10:41
Kari Madslien Nydalens SK diskvalifisert

H60

3 090 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 42:38 13:47

H15-16

3 090 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 17:07 5:32
2 Even Lindaas Elverum OK 17:57 +0:50 5:48
3 Eskil Frøisland Vang OL 18:17 +1:10 5:55
4 Isak Jonsson Nydalens SK 18:23 +1:16 5:56
5 Erik Hæstad Bjørnstad Fossum IF 19:22 +2:15 6:16
6 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 19:56 +2:49 6:27
7 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 20:54 +3:47 6:45
8 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 21:21 +4:14 6:54
9 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 21:30 +4:23 6:57
10 Eivind Berner Myhre Fossum IF 22:24 +5:17 7:14
11 Ole Johan Bråten Vang OL 24:50 +7:43 8:02
12 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 30:38 +13:31 9:54
13 Trygve Myhr Asker Skiklubb 35:30 +18:23 11:29
14 Håvard Gjestvang OL Toten-Troll 36:10 +19:03 11:42
15 Fredrik Sveen Vang OL 36:37 +19:30 11:51

D15-16

3 090 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Holo Fossum IF 20:46 6:43
2 Marlin Haavengen Kongsberg OL 21:07 +0:21 6:50
3 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 21:26 +0:40 6:56
4 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 21:45 +0:59 7:02
5 Jenny Baklid Konnerud IL 22:39 +1:53 7:19
6 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 24:31 +3:45 7:56
7 Maren Norderud IL Tyrving 24:35 +3:49 7:57
8 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 24:46 +4:00 8:00
9 Helene Eger Kongsberg OL 24:59 +4:13 8:05
10 Tale Strand Kongsberg OL 25:09 +4:23 8:08
11 Lotte Myklemyr Eiker OL 25:32 +4:46 8:15
12 Ingrid Madslien Nydalens SK 28:46 +8:00 9:18
13 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 29:31 +8:45 9:33
14 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 30:25 +9:39 9:50
15 Solveig Eline Berg IL Tyrving 32:52 +12:06 10:38
16 Linn Mei Waaler Måren OK 33:42 +12:56 10:54

H13-14

3 090 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 22:34 7:18
2 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 29:59 +7:25 9:42
3 Åsmund Slokvik Notodden OL 30:53 +8:19 9:59
4 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 32:16 +9:42 10:26
5 Johan Eger Kongsberg OL 33:35 +11:01 10:52
6 Birk Felland Sætnan Fossum IF 34:58 +12:24 11:18
7 Snorre Slokvik Notodden OL 41:24 +18:50 13:23
8 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 56:42 +34:08 18:20
Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL diskvalifisert

D13-14

3 090 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 25:32 8:15
2 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 28:44 +3:12 9:17
3 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 31:04 +5:32 10:03
4 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 38:32 +13:00 12:28
5 Mille Jægtvik Konnerud IL 39:35 +14:03 12:48
6 Emma Engehult Notodden OL 40:21 +14:49 13:03
Kristin Nordgård Notodden OL diskvalifisert

H10-12

2 580 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Anders Amundsen Konnerud IL 41:46 16:11
Christian Fredrik Borg IL Koll 17:00 6:35
Jo Randar Holmøy Hadeland OL 49:32 19:11

D10-12

2 580 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 34:58 13:33

Direkte Lang

4 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Øie Løten o-lag 31:35 6:26
2 Ida Solberg Svenne Eiker OL 35:39 +4:04 7:16
3 Rune Engehult Notodden OL 36:11 +4:36 7:23
4 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 38:46 +7:11 7:54
5 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 51:14 +19:39 10:27

Direkte Kort

3 090 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Mork Notodden OL 27:18 8:50
2 Halvard Berg IL Tyrving 28:10 +0:52 9:06

N-åpen

2 580 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Marte Eger Kongsberg OL 43:18 16:46
Kristian Mork Notodden OL 1:02:02 24:02
Jon Strand Kongsberg OL 41:56 16:15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor