Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 21 august 2016

D -10

2 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Selma Skjulsvik Frol IL 48:25 17:13
Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 32:08 11:26

D 11-12

2 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Guro Hegstad OK Skøynar 36:08 12:51
Rebekka Veie OK Skøynar 43:52 15:36

D 13-14

3 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 June Munkeby Frol IL 30:43 9:54
2 Linnea Munkeby Frol IL 34:49 +4:06 11:13
3 Trude Markhus Verdal OK 34:55 +4:12 11:15
4 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 40:56 +10:13 13:12
5 Ingvild Reinaas Bjørshol Frol IL 46:57 +16:14 15:08
Hege Hallan OK Skøynar diskvalifisert

D 15-16

4 570 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 46:44 10:13
2 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 55:21 +8:37 12:06
3 Ragne Munkeby Frol IL 1:00:54 +14:10 13:19
4 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 1:02:41 +15:57 13:42
5 Matilde Munkeby Frol IL 1:08:42 +21:58 15:01
6 Sofie Hallem Verdal OK 1:22:49 +36:05 18:07

D 17-18

6 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vera Melkild Freidig 1:24:38 12:49
2 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:29:30 +4:52 13:33
3 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 1:35:06 +10:28 14:24

D 19-20

6 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:14:09 11:14

D 21-

8 080 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida Lindkvist NTNUI 1:25:33 10:35
2 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:29:22 +3:49 11:03
3 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:29:45 +4:12 11:06
4 Solveig Blindheim NTNUI 2:03:03 +37:30 15:13
5 Camilla Öhman NTNUI 2:11:29 +45:56 16:16
Sara Profors Frol IL diskvalifisert

D 45-

4 570 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Jensen Frol IL 1:01:07 13:22
2 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 1:03:54 +2:47 13:58
3 Rine Hanssen Byåsen IL 1:07:45 +6:38 14:49
4 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 1:07:57 +6:50 14:52
5 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 1:11:12 +10:05 15:34
6 Gunhild Bredesen Verdal OK 1:12:18 +11:11 15:49
7 Mari Ann Landsem Melhus Steinkjer OK 1:34:13 +33:06 20:36
Ann Sissel Vehus Verdal OK diskvalifisert

H -10

2 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Håkon Hallan OK Skøynar 32:24 11:31
0 Ole Andreas Veske OK Skøynar 40:21 +7:57 14:21

H 11-12

2 810 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Magnus Alstad Frol IL 26:59 9:36
Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 33:02 11:45

H 13-14

3 100 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 21:17 6:51
2 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 23:47 +2:30 7:40
3 Fredrik Møller Steinkjer OK 27:45 +6:28 8:57
4 Mikkel Holt Freidig 29:45 +8:28 9:35
5 Petter Lynum Frol IL 30:15 +8:58 9:45
6 Hallvar Hallan OK Skøynar 31:05 +9:48 10:01
7 Martin Wold Stavrum Frol IL 31:46 +10:29 10:14
8 Aksel Veske OK Skøynar 31:49 +10:32 10:15
9 Håvard Veie OK Skøynar 32:30 +11:13 10:29
Martin Vehus Skjerve Verdal OK diskvalifisert

H 15-16

6 600 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Kittelsen Freidig 1:01:56 9:23
2 Simen Spets Storhov Freidig 1:04:07 +2:11 9:42
3 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:06:19 +4:23 10:02
4 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 1:12:41 +10:45 11:00
5 Morten Svendgård OK Skøynar 1:13:12 +11:16 11:05
6 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 1:26:53 +24:57 13:09
Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL diskvalifisert

H 17-18

8 080 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Spets Storhov Freidig 1:15:12 9:18
2 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 1:18:08 +2:56 9:40
3 Oscar Lyngen Frol IL 1:21:22 +6:10 10:04
4 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 1:24:42 +9:30 10:28

H 19-20

9 850 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 1:12:45 7:23
2 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 1:14:04 +1:19 7:31
3 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:18:59 +6:14 8:01
4 Stian Sundsvik Frol IL 1:26:06 +13:21 8:44
5 Ivar Aukrust Osmoen NTNUI 1:26:24 +13:39 8:46

H 21-

12 070 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:31:36 7:35
2 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:33:12 +1:36 7:43
3 Paul Sirum Frol IL 1:34:56 +3:20 7:51
3 Isak Bergset NTNUI 1:34:56 +3:20 7:51
5 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 1:43:38 +12:02 8:35
6 Raffael Huber Göteborg Majorna OK 1:43:59 +12:23 8:36
7 Jens Rönnols Täby OK 1:44:01 +12:25 8:37
8 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 1:45:00 +13:24 8:41
9 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 1:49:02 +17:26 9:02
10 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:49:07 +17:31 9:02
11 Gaute Friestad Kristiansand OK 1:50:33 +18:57 9:09
12 Roar Skulbørstad OL Trollelg 1:58:15 +26:39 9:47
13 Lars Owren Freidig 2:09:20 +37:44 10:42
14 Adrian Opheim NTNUI 2:13:35 +41:59 11:04
15 Jørgen Fiskum Frol IL 2:14:36 +43:00 11:09
16 Per Øyvind Valen NTNUI 2:42:37 +1:11:01 13:28

H 35-

9 850 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 1:39:43 10:07
2 Joar Svendgård OK Skøynar 1:47:14 +7:31 10:53
3 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering 2:30:55 +51:12 15:19

H 45-

6 600 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Atle Dengerud Steinkjer OK 55:20 8:23
2 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1:03:45 +8:25 9:39
3 Einar Lund Verdal OK 1:05:47 +10:27 9:58
4 Øystein Wiggen Byåsen IL 1:10:34 +15:14 10:41
5 Vidar Skjerve Verdal OK 1:13:11 +17:51 11:05
6 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1:16:40 +21:20 11:36
7 Lars Strøm OK Skøynar 1:20:28 +25:08 12:11
8 Tor Ove Hallem Verdal OK 1:22:29 +27:09 12:29
9 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 1:26:24 +31:04 13:05
10 Inge Hafstad Verdal OK 2:05:22 +1:10:02 18:59

H 55-

4 570 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 48:41 10:39
2 Terje Rønning OK Skøynar 49:20 +0:39 10:47
3 Arne Okkenhaug Verdal OK 51:25 +2:44 11:15
Olav Martin Indgaard Frol IL brutt

H 65-

4 570 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakken Frol IL 1:00:10 13:09
2 John Kvaal Verdal OK 1:00:32 +0:22 13:14
3 Karl Arne Melbye Verdal OK 1:03:07 +2:57 13:48
4 Roar Forbord Malvik IL 1:04:26 +4:16 14:05
5 Nils Olav Vennevik Freidig 1:08:47 +8:37 15:03
6 Asgeir Brustad Verdal OK 1:22:39 +22:29 18:05
7 Rolf Karset Steinkjer OK 1:26:37 +26:27 18:57
Bjørn Olav Nygård Frol IL diskvalifisert

N-åpen

1 950 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Jonas Alstad Frol IL fullført
Laura Hegstad OK Skøynar fullført
Mathilde T  Iversen Verdal OK fullført
Nikoline Munkeby Frol IL fullført
Karita Møller Steinkjer OK fullført
Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK fullført
Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar fullført

C2

3 350 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lise Tuset Gustad OK Skøynar 48:03 14:20

B3

3 350 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn Sirum Frol IL 34:24 10:16
2 Hege Hegstad OK Skøynar 38:08 +3:44 11:22
3 Ragnhild  Lynum Frol IL 53:28 +19:04 15:57
4 Rune M Holt Freidig 1:05:35 +31:11 19:34

A4

3 350 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trine Rannem Steinkjer OK 1:07:23 20:06
2 Randi Johanne Skjerve Frol IL 1:16:22 +8:59 22:47
Stein Markhus Verdal OK diskvalifisert
Veronica Morstøl Øvremo Ålgård Orientering diskvalifisert
Kine Sofie Sandstad Skjeset Frol IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor