Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-sprint løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint løp 2
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: tirsdag 19 april 2016

D 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Guro Hegstad OK Skøynar 16:08
Rebekka Veie OK Skøynar diskvalifisert

D 13-14

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Linnea Sandvik Frol IL 19:40
2 Iselina Myhr Imsland Frol IL 21:46 +2:06
3 Linnea Munkeby Frol IL 23:06 +3:26
4 Louise Ronglan OK Skøynar 23:31 +3:51
5 Ingvild Reinaas Bjørshol Frol IL 23:49 +4:09
6 Trude Markhus Verdal OK 27:15 +7:35
7 Hege Hallan OK Skøynar 27:30 +7:50

D 15-16

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 16:38
2 Ragne Munkeby Frol IL 17:48 +1:10
3 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 18:33 +1:55
4 Ane Marte Vatn Frol IL 19:32 +2:54
5 Kristel Haltbrekken Steinkjer OK 23:45 +7:07
Mari Kilskar Grevskott Frol IL diskvalifisert

H 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigurd Vatn Frol IL 12:01
2 Magnus Alstad Frol IL 12:07 +0:06
3 Oliver Andreas Gjærum Stjørdals-Blink Orientering 30:28 +18:27

H 13-14

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Alstad Frol IL 13:25
2 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 16:34 +3:09
3 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 16:41 +3:16
4 Håvard Veie OK Skøynar 18:10 +4:45
5 Hallvar Hallan OK Skøynar 18:55 +5:30
6 Vegard Jermstad Steinkjer OK 19:53 +6:28
7 Fredrik Møller Steinkjer OK 20:48 +7:23
Martin Vehus Skjerve Verdal OK diskvalifisert
Martin Wold Stavrum Frol IL ikke startet
Aksel Veske OK Skøynar ikke startet

H 15-16

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 14:52
2 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 15:17 +0:25
3 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 16:16 +1:24
4 Tore Markhus Verdal OK 16:48 +1:56
5 Marius Møller Steinkjer OK 16:56 +2:04
6 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 23:38 +8:46
Lars Hovdal OK Skøynar diskvalifisert
Øystein Vidarsson Haukaas Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Andreas Ronglan OK Skøynar diskvalifisert
Kristian Veie OK Skøynar diskvalifisert
Morten Svendgård OK Skøynar diskvalifisert

Åpen 1,5

21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Alstad Frol IL 13:09
2 Lena Lyngsaunet Alstad Frol IL 13:13 +0:04
3 Nikoline Munkeby Frol IL 13:42 +0:33
4 Iver Gjedrem Lund Verdal OK 14:41 +1:32
5 Håkon Hallan OK Skøynar 16:06 +2:57
6 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 17:09 +4:00
7 Karita Møller Steinkjer OK 19:52 +6:43
8 Mateo Henderson Steinkjer OK 20:16 +7:07
9 Julian Fei Benum Luong Steinkjer OK 20:24 +7:15
10 Olav Gjedrem Lund Verdal OK 21:23 +8:14
11 Martine Nubdal Frøseth Verdal OK 22:28 +9:19
12 Ole Andreas Veske OK Skøynar 23:19 +10:10
13 Xin Adian Benum Luong Steinkjer OK 24:05 +10:56
14 Noelle Henderson Steinkjer OK 26:33 +13:24
15 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 26:53 +13:44
16 Laura Hegstad OK Skøynar 27:59 +14:50
17 Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 30:10 +17:01
18 Emilie Nubdal Frøseth Verdal OK 31:32 +18:23
19 Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar 32:38 +19:29
20 Sondre Skoglund Leithe Frol IL 33:57 +20:48
Hannah Gustad Strøm OK Skøynar diskvalifisert

Åpen 2,0

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Noah Henderson Steinkjer OK 20:49
2 Tanja Henderson Steinkjer OK 26:10 +5:21
3 Rolf Karset Steinkjer OK 26:38 +5:49
4 Randi Johanne Skjerve Frol IL 26:58 +6:09
5 Anne Margrethe Kvam Frol IL 28:07 +7:18
6 Magnhild Kvaal Verdal OK 29:09 +8:20
7 Ivar Reinås Frol IL 30:01 +9:12
8 Ingvild Geving Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 30:23 +9:34
9 Sverre Kristoffersen Verdal OK 31:44 +10:55
10 Kristian Midthjell Verdal OK 33:14 +12:25
Johannes Sollid Verdal OK diskvalifisert

Åpen 2,5

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oscar Lyngen Frol IL 14:36
2 Sindre Johannessen Freidig 14:57 +0:21
3 Ole Wanvik Haugen Freidig 17:33 +2:57
4 Atle Dengerud Steinkjer OK 19:32 +4:56
5 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 19:36 +5:00
6 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 19:41 +5:05
7 Arne Grevskott Frol IL 19:57 +5:21
8 Maren Grande Frol IL 20:08 +5:32
9 Marie Dale Steinkjer OK 22:25 +7:49
10 John-Ola Hovdal OK Skøynar 22:34 +7:58
11 Lars Strøm OK Skøynar 22:46 +8:10
12 Marius Enes Verdal OK 22:48 +8:12
13 Inge Hafstad Verdal OK 23:01 +8:25
14 Sigve Lundsaunet Verdal OK 23:44 +9:08
15 Randi Jensen Frol IL 23:45 +9:09
16 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 25:27 +10:51
17 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 25:55 +11:19
18 Sigrid Hallem Solum Verdal OK 28:34 +13:58
19 Lise Tuset Gustad OK Skøynar 43:50 +29:14
Monica Hægstad Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Roar Forbord Malvik IL diskvalifisert
Håkon Grande Verdal OK diskvalifisert
Joar Svendgård OK Skøynar diskvalifisert
Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert
Pål Wærum Steinkjer OK diskvalifisert
Leah Berglund Frol IL diskvalifisert
Cathrine Berglund Frol IL diskvalifisert
Frida Dahl Steinkjer OK diskvalifisert
Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK ikke startet
Ole Morten Frøseth Verdal OK ikke startet
Marit Ishol Skogan Steinkjer OK ikke startet
Randi Wold Stavrum Frol IL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor