Offisiell resultatliste for Nisse o-løpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nisse o-løpet
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 6 desember 2015

Stornisse

6 500 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 44:21 6:49
2 Kenneth Bilstad Vang OL 44:50 +0:29 6:53
3 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 45:00 +0:39 6:55
4 Yngve Volden Løten o-lag 45:02 +0:41 6:55
5 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 45:43 +1:22 7:02
6 Sigurd Dæhli Løten o-lag 50:34 +6:13 7:46
7 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 50:50 +6:29 7:49
8 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 50:53 +6:32 7:49
9 Sofie Johansson Løten o-lag 51:13 +6:52 7:52
10 Evine Westli Andersen Løten o-lag 51:28 +7:07 7:55
11 Pål Stenberg Vang OL 51:33 +7:12 7:55
12 Geir Jota Bjørlo Hamar OK 51:36 +7:15 7:56
13 Even Lindaas Elverum OK 53:08 +8:47 8:10
14 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 53:18 +8:57 8:12
15 Tore Borchgrevink Alu Hamar OK 53:27 +9:06 8:13
16 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 53:33 +9:12 8:14
17 Morten Tangen Måren OK 55:30 +11:09 8:32
18 Kristian Storsveen Løten o-lag 55:40 +11:19 8:33
19 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 55:43 +11:22 8:34
20 Svein Godager Løten o-lag 56:05 +11:44 8:37
21 Anders Skjeset Vang OL 56:08 +11:47 8:38
22 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 56:20 +11:59 8:40
23 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 59:09 +14:48 9:06
24 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:00:01 +15:40 9:14
25 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:00:18 +15:57 9:16
26 Ole Johan Bråten Vang OL 1:00:20 +15:59 9:16
27 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 1:01:43 +17:22 9:29
28 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 1:01:47 +17:26 9:30
29 Stein Arne Negård Vang OL 1:01:56 +17:35 9:31
30 Marius Staff OL Toten-Troll 1:02:04 +17:43 9:32
31 Knut Skjeset Vang OL 1:06:36 +22:15 10:14
32 Harald Berge Løten o-lag 1:06:50 +22:29 10:16
33 Håkon Beitnes Hamar OK 1:21:32 +37:11 12:32
34 Ane Storødegård NOTEAM 1:21:39 +37:18 12:33
35 Fredrik Sveen Vang OL 1:36:23 +52:02 14:49

Mellomnisse

4 700 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Volden Løten o-lag 44:15 9:24
2 Vanja Staff OL Toten-Troll 46:37 +2:22 9:55
3 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 47:08 +2:53 10:01
4 Henning Wernøe Hamar OK 49:44 +5:29 10:34
5 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 50:31 +6:16 10:44
6 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 51:54 +7:39 11:02
7 Sondre Skytteren Grue IL 52:15 +8:00 11:07
8 Lis Dæhli Løten o-lag 52:26 +8:11 11:09
9 Inger Marie Øygard Løten o-lag 52:36 +8:21 11:11
10 Mats Lindaas Elverum OK 52:59 +8:44 11:16
11 Erik Haugen Ringsaker OK 53:13 +8:58 11:19
12 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 53:16 +9:01 11:20
13 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 53:21 +9:06 11:21
14 Trond Feiring Hamar OK 53:48 +9:33 11:26
15 Øyvind Ranestad Hamar OK 55:37 +11:22 11:50
16 Ida Engen Raumar Orientering 55:47 +11:32 11:52
17 Margrethe Nilsen NOTEAM 56:04 +11:49 11:55
18 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 56:24 +12:09 12:00
19 Margrete Jørandli Gjø-Vard OL 56:29 +12:14 12:01
20 Martin Skytteren Grue IL 56:37 +12:22 12:02
21 Kjersti Narum OL Vallset/Stange 56:55 +12:40 12:06
22 Kristian Narum OL Vallset/Stange 56:58 +12:43 12:07
23 Kai Jostein Bergersen Eidskog OL 1:00:44 +16:29 12:55
24 Terje Gudbrandsen Hamar OK 1:01:59 +17:44 13:11
25 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:06:31 +22:16 14:09
26 Heidi Therese Wiest Vang OL 1:09:02 +24:47 14:41
27 Linda Fredh Måren OK 1:14:11 +29:56 15:47
28 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 1:14:16 +30:01 15:48
29 Knut Wikstrøm Ringsaker OK 1:17:26 +33:11 16:28
30 Trygve Hestad Hamar OK 1:17:42 +33:27 16:31
31 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 1:45:26 +1:01:11 22:25
Gro Ellegaard Vang OL diskvalifisert
Liv Feiring Hamar OK diskvalifisert

Smånisse

2 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Vidar  Lund NOTEAM 33:57 12:34
2 Vegard Ranestad Hamar OK 35:17 +1:20 13:04
3 Gaute Lindaas Elverum OK 42:55 +8:58 15:53
4 Tore Lindaas Elverum OK 43:21 +9:24 16:03

Mininisse

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Ovidia Ranestad Hamar OK 18:05 9:31
2 Julie Gjessing Skjeset Vang OL 1:09:59 +51:54 36:50
3 Mari Stenberg Vang OL 1:10:17 +52:12 36:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor