Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 1
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 12 mai 2016

N-åpen

1 300 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Erik Aglen Alsos Wing OK 16:36 12:46
0 Jens Anton Andresen Malvik IL 20:59 +4:23 16:08
0 Sondre Aune Nidarøst OK 9:46 7:30
0 Erik Bakk Melhus IL 15:17 11:45
0 Alise Sundby Bakke Freidig 11:18 8:41
0 Hedda Trelstad Bakkevold Malvik IL 14:38 11:15
0 Simen Martinsen Bekkvik OL Trollelg 16:57 +0:21 13:02
0 Emilie Aune Benjaminsen Nidarøst OK 17:48 +1:12 13:41
0 Torvin Bergh-Hansen Byåsen IL 13:52 10:40
0 Elias W. Bjørgmo OL Trollelg 10:57 8:25
0 Even Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 12:39 9:43
0 Lars Wikdahl Bjørgum Stjørdals-Blink Orientering 15:19 11:46
0 Olav Bjørkan Byåsen IL 21:05 +4:29 16:13
0 Kristine Braathen Wing OK 20:00 +3:24 15:23
0 Nathaniel Braathen OL Trollelg 17:01 +0:25 13:05
0 Finn Einar Brandsen Malvik IL 20:20 +3:44 15:38
0 Amund Andreas Buhaug Nidarøst OK 9:33 7:20
0 Unni Margrethe Buhaug Nidarøst OK 20:00 +3:24 15:23
0 Benjamin Callanan Wing OK 11:09 8:34
0 Sven Sigurd Klæbo Drevdal Wing OK 15:02 11:33
0 Eir Sverresdotter Ekseth Freidig 11:14 8:38
0 Silja Fuglem Malvik IL 16:04 12:21
0 Erlend Grønli Freidig 20:00 +3:24 15:23
0 Thomas Gundersen Nidarøst OK 15:55 12:14
0 Odin Gåsvik Nidarøst OK 20:10 +3:34 15:30
0 Stina Gåsø OL Trollelg 17:46 +1:10 13:40
0 Nora Halvorsen Freidig 9:11 7:03
0 Synnøve Iversen Hoseth Malvik IL 16:10 12:26
0 Alfred F. Høysæter Wing OK 13:40 10:30
0 Anna F. Høysæter Wing OK 14:03 10:48
0 Live Furmyr Johansen Wing OK 13:04 10:03
0 Ingeborg Kolstad Wing OK 10:29 8:03
0 Wilma Falk-Larsen Krogsrud Malvik IL 14:42 11:18
0 Johannes Lerli Melhus IL 9:43 7:28
0 Petter Lerli Melhus IL 9:07 7:00
0 Mathias Leroyer Freidig 11:42 9:00
0 Sofus H Lind Wing OK 13:15 10:11
0 Kristoffer Lodgaard Byåsen IL 12:09 9:20
0 Anna Emilie Lona Wing OK 13:43 10:33
0 Frida Luther OL Trollelg 18:07 +1:31 13:56
0 Martin Melhuus Wing OK 18:28 +1:52 14:12
0 Eivind Mjaaland Nidarøst OK 17:24 +0:48 13:23
0 Anders Berge Mjølhus OL Trollelg 9:29 7:17
0 Benjamin Moreno OL Trollelg 10:55 8:23
0 Maia Ruano Strand Wing OK 12:55 9:56
0 Frida Skumsvoll Malvik IL 14:47 11:22
0 Fredrik Hals Stensrud OL Trollelg 20:17 +3:41 15:36
0 Louise Hals Stensrud OL Trollelg 18:09 +1:33 13:57
0 Tobias Sund OL Trollelg 15:11 11:40
0 Hedda Sæbø Nidarøst OK 17:32 +0:56 13:29
0 Martin Sæther Levin Freidig 13:22 10:16
0 Sondre Holås Sødring OL Trollelg 18:10 +1:34 13:58
0 Johanna Søraas Wing OK 12:36 9:41
0 Ine Bohnhorst Tegdan Freidig 10:27 8:02
0 Sigve Tegdan Freidig 14:48 11:23
0 Marius Torsethaugen Wing OK 15:20 11:47
0 Jakob Jøsang With Wing OK 15:28 11:53
0 Emil Nolte Freidig 11:40 8:58
0 Bernhard Gilde Freidig 11:41 8:59
Lea Lerseth OL Trollelg diskvalifisert
Karoline B. Hjelmen OL Trollelg diskvalifisert
Sondre Furmyr Johansen Wing OK diskvalifisert
Oline H Lind Wing OK diskvalifisert
Borgar Stavrum Wing OK diskvalifisert
Dagfinn Steinvik Byåsen IL diskvalifisert
Mia Stormo OL Trollelg diskvalifisert

D -10

1 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 14:27 11:06
0 Marie Wollan Benum Byåsen IL 11:52 9:07

D 11-12

1 600 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Spets Storhov Freidig 8:56 5:35
2 Una Kittilsen Freidig 10:25 +1:29 6:30
3 Ella Sandstad Freidig 11:46 +2:50 7:21
4 Anna Aurora Nolte Freidig 14:16 +5:20 8:55
4 Astrid Oline Rinnan Green Wing OK 14:16 +5:20 8:55
6 Maria Strømdal Wik Freidig 14:26 +5:30 9:01
7 Marita Aske Freidig 14:39 +5:43 9:09
8 Solveig Louise Nissen Freidig 16:11 +7:15 10:06
9 Ella Fiskum Ness Freidig 19:07 +10:11 11:56
10 Astrid Berge Mjølhus OL Trollelg 33:06 +24:10 20:41

D 11-12N

1 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Haugskott OL Trollelg 11:08 7:57
2 Sandra Skogstad Danielsen Nidarøst OK 12:01 +0:53 8:35
3 Tiril Søberg Mjaaland Nidarøst OK 17:28 +6:20 12:28
Leah Korsnes Vinje Nidarøst OK diskvalifisert

D 13-14

1 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Lereim Storli Freidig 15:58 8:24
2 Ane Malene Kolstad Freidig 17:42 +1:44 9:18
3 Tale Tannvik Skei Freidig 17:47 +1:49 9:21
4 Frida Haugskott OL Trollelg 18:40 +2:42 9:49
5 Mari Eidsmo Freidig 19:12 +3:14 10:06
6 Maren Viken Byåsen IL 21:46 +5:48 11:27
7 Tuva Grøtte Wing OK 25:14 +9:16 13:16
8 Silje Marie Nissen Freidig 31:13 +15:15 16:25
9 Stine Aune Nidarøst OK 37:08 +21:10 19:32

D 13-16N

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma B. Hjelmen OL Trollelg 22:26 14:01
Maja Lerseth OL Trollelg diskvalifisert

D 15-16

2 600 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 18:53 7:15
2 Ingrid Wanwik Krogstadmo Selbu OK 23:12 +4:19 8:55
3 Dina Reitan Freidig 23:59 +5:06 9:13
4 Solveig Sæternes Byåsen IL 27:12 +8:19 10:27
5 Hedda Hoff Hagen Byåsen IL 28:58 +10:05 11:08
6 Hanne Helmine Rogstad Nidarøst OK 29:57 +11:04 11:31
7 Kristine Gjersvold Haug Freidig 30:12 +11:19 11:36
8 Synne Kvamme Wing OK 31:09 +12:16 11:58
9 Mona Eggen Kongsbak Wing OK 39:27 +20:34 15:10
Sarah Brynhildsen Wing OK diskvalifisert

D 15-20B

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marte Myhr Amundsen Wing OK 26:48 14:06
2 Ingvild Lauvstad Sunde Wing OK 42:55 +16:07 22:35

D 17-20

2 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnhild Eide Byåsen IL 19:16 7:24
2 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 25:26 +6:10 9:46
3 Ella Eriksen Kongsvik Wing OK 27:59 +8:43 10:45
4 Andrine Viken Byåsen IL 28:59 +9:43 11:08
5 Eldrid Bratsberg Wing OK 34:52 +15:36 13:24

H -10

1 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Hallvard Hellevik Freidig 10:20 +0:48 7:56
0 Sivert Sæther Levin Freidig 10:31 +0:59 8:05
0 Vebjørn Bergh-Hansen Byåsen IL 9:32 7:20
0 Alf Petter Lynum Freidig 11:45 +2:13 9:02
0 Iver Lund Gjerde Byåsen IL 11:46 +2:14 9:03
0 Jørgen Moseid Ulven Freidig 9:14 7:06

H 11-12

1 600 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Leroyer Freidig 10:47 6:44
2 Iver Dalsaune Thun Freidig 11:03 +0:16 6:54
3 Emil Grønli Freidig 11:27 +0:40 7:09
4 Sverre Hellevik Freidig 11:46 +0:59 7:21
5 Erling Austrheim Freidig 12:08 +1:21 7:35
6 Kristoffer Strømdal Wik Freidig 12:35 +1:48 7:51
7 Kristoffer Lerli Melhus IL 12:39 +1:52 7:54
8 Tristan Halvorsen Freidig 13:12 +2:25 8:15
9 Andreas Korstad Stjørdals-Blink Orientering 14:01 +3:14 8:45
10 Magne Guttvik Wing OK 14:38 +3:51 9:08
11 Johan Bjørkan Byåsen IL 15:06 +4:19 9:26
12 Jørgen Aune Byåsen IL 15:54 +5:07 9:56
13 Oliver Andreas Gjærum Stjørdals-Blink Orientering 16:38 +5:51 10:23
14 Vegard Fjeldstad OL Trollelg 17:32 +6:45 10:57
15 Kasper Lodgaard Byåsen IL 18:44 +7:57 11:42
16 Dennis Indgjerd Holm Nidarøst OK 24:07 +13:20 15:04
17 Aksel Viken Byåsen IL 42:41 +31:54 26:40
Sigurd Braathen Wing OK diskvalifisert

H 11-12N

1 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leon Dahl Larsen Wing OK 9:46 6:58
2 Ruben Aune Benjaminsen Nidarøst OK 11:34 +1:48 8:15
3 Trygve Johannes Buhaug Nidarøst OK 12:11 +2:25 8:42
4 Tobias Eid-Johansen Nidarøst OK 18:54 +9:08 13:30

H 13-14

1 900 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mikkel Holt Freidig 15:55 8:22
2 Einar Eide Byåsen IL 16:45 +0:50 8:48
3 Jostein Rø Freidig 16:48 +0:53 8:50
4 Tormod Kristian Geving Freidig 18:57 +3:02 9:58
5 Petter Andreas Lona Wing OK 19:43 +3:48 10:22
6 Vemund Mølnvik Freidig 21:02 +5:07 11:04
7 Vetle Grønvik Ekra Freidig 21:26 +5:31 11:16
8 Vegard Ulseth Sylte Freidig 22:09 +6:14 11:39
9 Håvard Singsaas Freidig 22:44 +6:49 11:57
10 Håkon Sæternes Byåsen IL 22:45 +6:50 11:58
11 Henrik Braathen Wing OK 23:24 +7:29 12:18
12 Erling Eide Hustvedt Wing OK 24:11 +8:16 12:43
13 Håkon Høyem Olsen Freidig 24:13 +8:18 12:44
14 William P Walseth Malvik IL 26:57 +11:02 14:11
15 Albert Odin Klæbo Drevdal Wing OK 28:57 +13:02 15:14
16 Erlend Aune Byåsen IL 29:04 +13:09 15:17
17 Nikolai Renolen Wing OK 30:09 +14:14 15:52
18 Lars Erik Uglemsmo Selbu OK 31:12 +15:17 16:25
19 Gabriel Callanan Wing OK 31:42 +15:47 16:41
20 Antonius Herskedal Amundsen Freidig 32:56 +17:01 17:20
21 Kasper Sæterhaug Knudsen Freidig 34:25 +18:30 18:06
22 Edvin Skauby grønning Selbu OK 45:18 +29:23 23:50
23 Elias Iversen Hoseth Malvik IL 47:56 +32:01 25:13
Brage Asplem Freidig diskvalifisert
Eskil Ellefsen Freidig diskvalifisert

H 13-16C

1 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Storler Melhus IL 11:56 7:27
2 Mathias Enebak Iversen Freidig 13:34 +1:38 8:28
3 Jens Husby Malvik IL 17:33 +5:37 10:58
Espen Karlsen Melhus IL diskvalifisert
Peter Prytz Jensen Melhus IL diskvalifisert

H 13-16N

1 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 August Hopstad Nykvist Wing OK 11:01 6:53
2 Ørjan Sæter Melhus IL 12:06 +1:05 7:33
3 Joakim Solberg Qvenild Melhus IL 12:24 +1:23 7:45
4 Erik Tofte jr Melhus IL 17:42 +6:41 11:03

H 15-16

3 000 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Kittilsen Freidig 19:39 6:33
2 Simen Spets Storhov Freidig 20:39 +1:00 6:53
3 Kristian Fredrik Lynum Freidig 20:55 +1:16 6:58
4 Mats Eidsmo Freidig 21:11 +1:32 7:03
5 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 22:57 +3:18 7:39
6 Ludvig Williams Strømsnes Malvik IL 23:46 +4:07 7:55
7 Hallvard Dahle Wing OK 23:59 +4:20 7:59
8 Jonas Grønli Freidig 28:26 +8:47 9:28
9 Håkon Holstad Freidig 28:50 +9:11 9:36
10 Matias Nissen Freidig 29:24 +9:45 9:48
11 Martin Grøntvedt Pedersen Wing OK 30:08 +10:29 10:02
12 Kenneth Kjelaas Malvik IL 31:18 +11:39 10:26
13 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 32:03 +12:24 10:41
14 Jonas Vindal Wing OK 32:40 +13:01 10:53
15 Kristoffer Jullum Fiskvik Stjørdals-Blink Orientering 33:08 +13:29 11:02
16 Martin Selmer Freidig 34:03 +14:24 11:21
17 Isak A Sæternes Byåsen IL 34:41 +15:02 11:33
18 Erik Hagen Berg Wing OK 38:13 +18:34 12:44
19 Øystein Moltumyr Malvik IL 43:06 +23:27 14:22
Ådne Skjæveland Jøssing Wing OK diskvalifisert
Lars Sandstad Freidig diskvalifisert
Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL diskvalifisert

H 15-20B

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trygve Tegnander Wing OK 19:34 10:17
2 Tobias Gundersen Nidarøst OK 22:20 +2:46 11:45
3 Sander Sandmo Melhus IL 23:24 +3:50 12:18

H 17-20

3 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asbjørn Midtbø Wing OK 25:10 8:23
Johannes K. Midtbø Wing OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor