Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Kvernevik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Kvernevik
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 27 februar 2016

Damer - kort løype

2 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Taksdal Ganddal IL 30:03 10:21
2 Barbro Sandal Ganddal IL 36:39 +6:36 12:38
3 Therese Immerstein Noraberg Multiconsult ASA 43:03 +13:00 14:50
4 Anna Halleraker Vihovde Stavanger Orienteringsklubb 45:27 +15:24 15:40
Marianne Johnsen Aftenbladet BIL diskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 700 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 30:06 8:08
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 36:07 +6:01 9:45
3 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 36:22 +6:16 9:49
4 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 37:58 +7:52 10:15
5 Ingrid O. Foss Stavanger kommune BIL 39:47 +9:41 10:45
6 Keth Berggraf Statoil BIL 40:33 +10:27 10:57
7 Anne Marie Gausel Ganddal IL 41:08 +11:02 11:07
8 Inger Skretting Opstad Egersund OK 46:26 +16:20 12:32
9 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 46:48 +16:42 12:38
10 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 47:01 +16:55 12:42
11 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 50:08 +20:02 13:32
12 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 51:56 +21:50 14:02
Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

Damer - lang løype

4 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 37:00 7:33
2 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 44:55 +7:55 9:10
3 Vibeke Lamark Ganddal IL 49:26 +12:26 10:05
4 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 50:47 +13:47 10:21
5 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 50:51 +13:51 10:22
6 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 53:20 +16:20 10:53
7 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 56:10 +19:10 11:27

Herrer - kort løype

2 900 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 36:30 12:35
2 212725 U1 Ukjent løper212725 NOTEAM 45:59 +9:29 15:51
3 Aksel Dommersnes Ganddal IL 47:09 +10:39 16:15
4 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 49:07 +12:37 16:56
Peter Frafjord Statoil BIL diskvalifisert
189134 U1 Ukjent løper189134 NOTEAM diskvalifisert
Daniel Halleraker Vihovde Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 700 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål H. Gjerden Stavanger Orienteringsklubb 30:24 8:12
2 Tor Kristian Gyland NOTEAM 30:37 +0:13 8:16
3 Per Ingar Hadland Ganddal IL 32:07 +1:43 8:40
4 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 32:51 +2:27 8:52
5 Ole Petter Haukaas Stavanger Orienteringsklubb 32:53 +2:29 8:53
6 Arnfinn Rømuld Sandnes IL (Rogaland) 33:08 +2:44 8:57
7 Bjarne Gimre Ganddal IL 33:39 +3:15 9:05
8 Anders Thengs Kristensen Stavanger Orienteringsklubb 33:54 +3:30 9:09
9 Øivind Berggraf Statoil BIL 33:57 +3:33 9:10
10 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 34:21 +3:57 9:17
10 Knut Skjæveland Ganddal IL 34:21 +3:57 9:17
12 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 35:23 +4:59 9:33
13 Leif Gunnar Wikene NOTEAM 35:58 +5:34 9:43
14 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 36:35 +6:11 9:53
15 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 36:37 +6:13 9:53
16 Arne Nygaard NOTEAM 36:48 +6:24 9:56
17 Anders Noraberg NOTEAM 37:08 +6:44 10:02
18 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 38:02 +7:38 10:16
19 Svend Vihovde Stavanger Orienteringsklubb 38:05 +7:41 10:17
20 Øyvind Lamark Ganddal IL 38:07 +7:43 10:18
21 Gudmund Gausel NOTEAM 42:45 +12:21 11:33
22 Jan Arendal Statoil BIL 43:41 +13:17 11:48
23 Johannes Skjæveland Eide Stavanger Orienteringsklubb 44:03 +13:39 11:54
24 Arne Østensen Stavanger Orienteringsklubb 46:00 +15:36 12:25
25 Bjørn Bjelland Ganddal IL 47:57 +17:33 12:57
26 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 58:21 +27:57 15:46
Jan Hetland Egersund OK diskvalifisert
Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
65280 U1 Ukjent løper65280 NOTEAM diskvalifisert

Herrer - lang løype

4 900 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 34:12 6:58
2 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 34:19 +0:07 7:00
3 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 34:20 +0:08 7:00
4 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 34:52 +0:40 7:06
5 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 35:30 +1:18 7:14
6 Njål F. Vadla Sandnes IL (Rogaland) 36:31 +2:19 7:27
7 Jan-Rune Larsen Basso Stavanger Orienteringsklubb 38:01 +3:49 7:45
8 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 40:13 +6:01 8:12
9 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 42:49 +8:37 8:44
10 Trond Lamark Ganddal IL 42:58 +8:46 8:46
11 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 43:00 +8:48 8:46
12 Rune Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 43:30 +9:18 8:52
13 Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 45:26 +11:14 9:16
14 Ivar Knutsen Statoil BIL 46:43 +12:31 9:32
15 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 48:03 +13:51 9:48
16 Nils John Vestøl Stavanger Orienteringsklubb 48:48 +14:36 9:57
17 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 49:11 +14:59 10:02
18 Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) 52:33 +18:21 10:43
19 Enok Aleksander Kvam Expro Norway BIL 1:02:20 +28:08 12:43
Oddvar Dirdal Jonassen NOTEAM diskvalifisert

Nybegynnerløype

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 21:05 11:42
2 Lars Nicolay Nygård Basso Stavanger Orienteringsklubb 22:39 +1:34 12:35
3 Varg Andreas Farset Sandnes IL (Rogaland) 42:55 +21:50 23:50
4 Veslemøy Farset Sandnes IL (Rogaland) 43:18 +22:13 24:03
5 Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 46:30 +25:25 25:50
6 Jens Gyland Smedvig 51:10 +30:05 28:25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor