Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 5 mars 2016

Jenter Ny

1 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 26:04 16:17
0 Helene Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 18:15 11:24
0 Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 21:10 13:13

Gutter Ny

1 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 18:32 11:35
0 Emil Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 25:28 +6:56 15:55
0 Ola Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 14:23 8:59
0 212329 U1 Ukjent løper212329 NOTEAM 25:53 +7:21 16:10
0 Aslak Wathne Sandnes IL (Rogaland) 34:14 +15:42 21:23

Jenter kort

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete Stokke Seljeskog Ganddal IL 22:29 11:50
2 Elisabeth Sandve Ganddal IL 30:31 +8:02 16:03
3 Therese Immerstein Noraberg Multiconsult ASA 30:44 +8:15 16:10

Gutter Kort

1 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aksel Dommersnes Ganddal IL 20:43 10:54
2 Sveinung Espedal Statens Vegvesen 29:31 +8:48 15:32
3 Arne Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 30:28 +9:45 16:02
4 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 31:16 +10:33 16:27
5 Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 31:19 +10:36 16:28
6 Sverre Vareberg Stavanger Orienteringsklubb 32:25 +11:42 17:03
7 Espen Lunde Lærerne BIL 32:35 +11:52 17:08
8 Peter Frafjord Statoil BIL 33:10 +12:27 17:27
9 Eirik Wathne Sandnes IL (Rogaland) 47:11 +26:28 24:50
Erlend Bremnes Ganddal IL diskvalifisert

Jenter Mellom

3 400 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 32:57 9:41
2 Keth Berggraf Statoil BIL 35:04 +2:07 10:18
2 Nina Glendrange Wold Stavanger Orienteringsklubb 35:04 +2:07 10:18
4 Anna Taksdal Ganddal IL 35:11 +2:14 10:20
5 Hanna Brubæk Stavanger Orienteringsklubb 35:57 +3:00 10:34
6 Eli Frafjord Ganddal IL 36:28 +3:31 10:43
7 Irene Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 36:39 +3:42 10:46
8 Katrine Prestvold Ganddal IL 37:18 +4:21 10:58
9 Vilde Bårdsen Hustoft Stavanger Orienteringsklubb 38:01 +5:04 11:10
10 Anna Berthelsen Stavanger kommune BIL 38:11 +5:14 11:13
11 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 38:23 +5:26 11:17
12 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 38:32 +5:35 11:20
13 Ragnhild Auglænd Ganddal IL 38:54 +5:57 11:26
14 Kristin Skadsem Ganddal IL 39:14 +6:17 11:32
15 Ane Eikehaugen Sandnes IL (Rogaland) 40:59 +8:02 12:03
16 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 42:43 +9:46 12:33
17 Inger Skretting Opstad Egersund OK 43:36 +10:39 12:49
18 Ingunn Voilås Egersund OK 44:05 +11:08 12:57
19 Marie Wathne Sandnes IL (Rogaland) 44:38 +11:41 13:07
20 Gry Vikhamar Thengs Stavanger Orienteringsklubb 45:13 +12:16 13:17
21 Ingrid O. Foss Stavanger kommune BIL 46:11 +13:14 13:35
22 Helga Klausen Klepp Kommune BIL 47:39 +14:42 14:00
23 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 51:40 +18:43 15:11
24 Elin Norveel Ganddal IL 53:46 +20:49 15:48
25 Ane Klepsvik Vinsjansen Ganddal IL 57:59 +25:02 17:03
26 Maria Nilsson Ganddal IL 1:01:50 +28:53 18:11
27 Nina Lind Ganddal IL 1:02:19 +29:22 18:19
28 Inger Cecilie Rise Ganddal IL 1:02:25 +29:28 18:21
Anne Marie Gausel Ganddal IL diskvalifisert

Gutter Mellom

3 400 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Alsaker Stavanger Orienteringsklubb 26:14 7:42
2 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 27:22 +1:08 8:02
3 Pål H. Gjerden Stavanger Orienteringsklubb 28:09 +1:55 8:16
4 Øivind Berggraf Statoil BIL 31:00 +4:46 9:07
5 Anders Noraberg NOTEAM 31:05 +4:51 9:08
6 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 31:16 +5:02 9:11
7 Eivind L Rake Sandnes IL (Rogaland) 31:39 +5:25 9:18
8 Per Ingar Hadland Ganddal IL 31:51 +5:37 9:22
9 Knut Skjæveland Ganddal IL 32:00 +5:46 9:24
10 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 32:05 +5:51 9:26
11 Finn Morten Årstad NOTEAM 32:33 +6:19 9:34
12 Arnfinn Rømuld Sandnes IL (Rogaland) 32:52 +6:38 9:40
13 Øyvind Lamark Ganddal IL 33:09 +6:55 9:45
14 Arne Nygaard NOTEAM 33:18 +7:04 9:47
15 Bjarne Gimre Ganddal IL 33:22 +7:08 9:48
16 Hermann Skogsholm Sandnes IL (Rogaland) 33:48 +7:34 9:56
17 Stian Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 33:53 +7:39 9:57
18 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 33:55 +7:41 9:58
19 Liam Fundingsland Stavanger Orienteringsklubb 34:03 +7:49 10:00
20 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 34:56 +8:42 10:16
21 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 35:35 +9:21 10:27
22 Frank Hansen Egersund OK 35:47 +9:33 10:31
23 Leif Gunnar Wikene NOTEAM 35:49 +9:35 10:32
24 Bjørn Bjelland Ganddal IL 36:26 +10:12 10:42
25 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 36:32 +10:18 10:44
26 Ole Auklend Skattesport BIL 37:11 +10:57 10:56
27 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 38:29 +12:15 11:19
28 Gudmund Gausel NOTEAM 38:46 +12:32 11:24
29 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 41:34 +15:20 12:13
30 Hans Klausen Klepp Kommune BIL 43:42 +17:28 12:51
31 John Gran Abrahamsen Stavanger Orienteringsklubb 53:11 +26:57 15:38
32 Eiliv Bjarne Lønningen Otra IL 54:00 +27:46 15:52
33 Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 57:33 +31:19 16:55

Jenter Lang

4 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 31:43 6:36
2 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 40:58 +9:15 8:32
3 Vibeke Lamark Ganddal IL 43:21 +11:38 9:01
4 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 44:01 +12:18 9:10
5 Ingrid Lamark Ganddal IL 44:18 +12:35 9:13
6 Brit Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 48:16 +16:33 10:03
May Meling Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Gutter Lang

4 800 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ørjan Ravndal Ålgård Orientering 27:43 5:46
2 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 30:19 +2:36 6:18
3 Lars Myklebost Sandnes IL (Rogaland) 30:22 +2:39 6:19
4 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 31:43 +4:00 6:36
5 Joar Eilevstjønn Ganddal IL 33:05 +5:22 6:53
6 Kim Richter Sandnes IL (Rogaland) 33:48 +6:05 7:02
7 Morten Aamodt Sandnes IL (Rogaland) 34:01 +6:18 7:05
8 Gisle Wathne Sandnes IL (Rogaland) 36:09 +8:26 7:31
9 Trond Lamark Ganddal IL 36:33 +8:50 7:36
10 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 36:55 +9:12 7:41
11 Svein-Erik Kvame Ganddal IL 38:45 +11:02 8:04
12 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 40:53 +13:10 8:31
13 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 42:19 +14:36 8:48
14 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 42:54 +15:11 8:56
15 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 45:24 +17:41 9:27
16 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 48:07 +20:24 10:01
17 Anders Thengs Kristensen Stavanger Orienteringsklubb 1:01:54 +34:11 12:53
Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor