Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Neseskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Neseskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 24 februar 2016

Damer - kort

1 700 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 41:27 24:22
2 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 43:09 +1:42 25:22
3 Rowena Naile JWC BIL 44:22 +2:55 26:05
4 Elin Norveel Ganddal IL 1:01:52 +20:25 36:23
5 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 1:11:10 +29:43 41:51
Sarah Denieul JWC BIL diskvalifisert

Herrer - kort

1 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Lamark Ganddal IL 39:26 23:11
2 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 42:33 +3:07 25:01
3 Alexander Khorunzhiy Capgemini BIL 51:59 +12:33 30:34
4 Théodore Denieul JWC BIL 58:54 +19:28 34:38
5 Erlend Bremnes Ganddal IL 1:00:26 +21:00 35:32
6 Aksel Dommersnes Ganddal IL 1:00:34 +21:08 35:37
Arild Svihus Ganddal IL diskvalifisert

Damer - mellom

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 47:33 18:17
2 Ingrid Lamark Ganddal IL 52:58 +5:25 20:22
3 Inger Skretting Opstad Egersund OK 1:17:36 +30:03 29:50
Kristin Skadsem Ganddal IL diskvalifisert

Herrer - mellom

2 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Petter Haukaas Stavanger Orienteringsklubb 47:01 18:05
2 Asgeir Bell Stavanger Orienteringsklubb 47:10 +0:09 18:08
3 Bjarne Gimre Ganddal IL 47:16 +0:15 18:10
4 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 49:58 +2:57 19:13
5 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 50:30 +3:29 19:25
6 Eivind Lars Rake Sandnes IL (Rogaland) 54:49 +7:48 21:05
7 Ernst Kloster NOTEAM 55:42 +8:41 21:25
8 Raymond B Pettersen Ålgård Orientering 57:59 +10:58 22:18
9 Gunnar Thorset NOTEAM 1:00:54 +13:53 23:25
10 Paul Andreas Paulsen Stavanger Orienteringsklubb 1:09:42 +22:41 26:48
Arne Hetlelid NOTEAM diskvalifisert
Hans Einar Thorset Sola kommune diskvalifisert

Damer - lang

3 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Johannesen Sandnes IL (Rogaland) 1:09:41 18:20
2 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 1:14:30 +4:49 19:36
3 Vibeke Lamark Ganddal IL 1:21:45 +12:04 21:30
Trine Bolstad Ganddal IL diskvalifisert
Anne Marie Gausel Ganddal IL diskvalifisert

Herrer - lang

3 800 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 52:49 13:53
2 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 58:19 +5:30 15:20
3 Tallak Langmyr Ganddal IL 59:33 +6:44 15:40
4 Trond Lamark Ganddal IL 59:50 +7:01 15:44
5 Paul Terje Haarr Ganddal IL 1:00:38 +7:49 15:57
6 Inge Løland NOTEAM 1:03:55 +11:06 16:49
7 Tor Kristian Gyland NOTEAM 1:05:34 +12:45 17:15
8 Per Ingar Hadland Ganddal IL 1:16:51 +24:02 20:13
9 Rune Hatle Avinor Sola BIL 1:18:58 +26:09 20:46
10 Per Martin Stokland Ganddal IL 1:22:58 +30:09 21:50
Svein-Erik Kvame Ganddal IL diskvalifisert
Sturla Stokkeland Ålgård Orientering diskvalifisert
Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Damer - XL

5 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marjo Liikanen Rajamaen Rykmentti 1:03:04 12:36

Herrer - XL

5 000 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 52:41 10:32
2 Tom Furland Sandnes IL (Rogaland) 58:02 +5:21 11:36
3 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 1:00:55 +8:14 12:11
4 Arild Aasheim Ganddal IL 1:03:00 +10:19 12:36
5 Per Ivar Stokland Ganddal IL 1:03:05 +10:24 12:37
6 Odd Fuglestad Ålgård Orientering 1:05:30 +12:49 13:06
7 Kristian Frafjord Haarr Ganddal IL 1:06:17 +13:36 13:15
8 Øyvind Rummelhoff Stavanger Orienteringsklubb 1:06:59 +14:18 13:23
9 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 1:07:22 +14:41 13:28
10 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 1:08:08 +15:27 13:37
11 Jan-Einar Øvremo Ålgård Orientering 1:10:16 +17:35 14:03
12 Kjell Dale Sandnes IL (Rogaland) 1:26:56 +34:15 17:23
13 Jakob Karlsen Ganddal IL 1:41:44 +49:03 20:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor