Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 1
Arrangørorganisasjon: Andebu IL
Dato: tirsdag 23 august 2016

N-åpen

1 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Daniella Gjone Sandefjord OK 16:46 12:53
0 Anne Haugberg Andebu IL 27:40 +10:54 21:16
0 Andreas Kristiansen OL Trollo 25:04 +8:18 19:16
0 Annika van Raaij Hedrum OL 40:05 +23:19 30:50
0 Oda Huseklepp Rustan OL Trollo 31:40 +14:54 24:21

D 11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Amalie Kvernsmyr Andebu IL 40:50 21:29
2 Marlene Skramdal Hedrum OL 53:21 +12:31 28:04
3 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 1:09:40 +28:50 36:40

D 11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 23:32 18:06

D 13-14

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 33:27 16:43

D 13-16C

1 900 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ylva Aasestad Hedrum OL 37:44 19:51
2 Ingvild Johnsen Hedrum OL 40:25 +2:41 21:16
3 Emilie Jahre Andebu IL 40:52 +3:08 21:30
4 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 41:46 +4:02 21:58
5 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 42:25 +4:41 22:19
6 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 43:03 +5:19 22:39
7 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 43:21 +5:37 22:48
8 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 44:42 +6:58 23:31
9 Lise Strøm Sandefjord OK 53:58 +16:14 28:24
10 Pernille Molteberg Hedrum OL 55:18 +17:34 29:06
11 Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL 58:38 +20:54 30:51

D 17-

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Jørgensen Sandefjord OK 30:42 10:35
2 Merete Lysebo Lardal OL 30:55 +0:13 10:39
3 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 33:59 +3:17 11:43
4 Kristin Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 34:29 +3:47 11:53
5 Ingvild Eckdahl OK Horten 40:43 +10:01 14:02
6 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 42:27 +11:45 14:38
7 Pernille Nauf Hedrum OL 46:47 +16:05 16:07
8 Vilde Eia Holtung OL Trollo 1:17:05 +46:23 26:34

D 17-C

1 900 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 35:34 18:43
2 Inger Anne Heggernes Hedrum OL 36:47 +1:13 19:21
3 May-Britt Reppesgård Hedrum OL 39:23 +3:49 20:43
4 Elin Bordøy Hedrum OL 43:48 +8:14 23:03
5 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 46:18 +10:44 24:22
6 Liv Kristin Aasestad Hedrum OL 46:55 +11:21 24:41
7 Wenche Trollsås Andebu IL 53:28 +17:54 28:08
8 May-Britt Skramdal Hedrum OL 54:01 +18:27 28:25
9 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 57:44 +22:10 30:23
10 Sissel Bentsen Hedrum OL 58:10 +22:36 30:36
11 Mona Jahre Andebu IL 1:10:12 +34:38 36:56
12 May Nordkvelde Hedrum OL 1:18:29 +42:55 41:18
Anne-Helene Sommerstad Bruserud OL Trollo diskvalifisert

D 17-N

1 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Nystuen Andebu IL 13:49 10:37

D 40-

2 400 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Bruserud OL Trollo 36:02 15:00
2 Ida Dirdal Larvik OK 40:02 +4:00 16:40
3 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 43:28 +7:26 18:06
4 Celine Vik Olsen Larvik OK 47:14 +11:12 19:40
5 Wenche Eikås Sandefjord OK 1:02:51 +26:49 26:11
6 Lillian Berge Sandefjord OK 1:04:53 +28:51 27:02
7 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:08:18 +32:16 28:27
8 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 1:10:33 +34:31 29:23
Katrine van Raaij Hedrum OL diskvalifisert
Line-Susanne K. Skavhellen Botne SK diskvalifisert

D 50-

2 400 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 29:26 12:15
2 Tone Stokland Sandefjord OK 32:57 +3:31 13:43
3 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 37:11 +7:45 15:29
4 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 40:35 +11:09 16:54
5 Bente Blix Sandefjord OK 44:00 +14:34 18:20
6 Kristin Dahl Sandefjord OK 49:34 +20:08 20:39
Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

D 60-

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Saga Kjose IL 25:44 12:52
2 Gro Eia OL Trollo 34:47 +9:03 17:23
3 Siri Hauge Fevik OL Trollo 38:29 +12:45 19:14
4 Randi Hansen Stokke IL 44:10 +18:26 22:05
5 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 48:17 +22:33 24:08
6 Anne Marie Ceeberg Hedrum OL 1:12:55 +47:11 36:27

D 70-

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hjørdis Øvreås Botne SK 51:02 25:31
2 May Helene Hansen Sandefjord OK 57:11 +6:09 28:35
3 Astrid Gjelstad Sandefjord OK 1:06:59 +15:57 33:29
4 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 1:12:07 +21:05 36:03

H 11-12

1 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 26:49 14:06
2 Brage Eikås Sandefjord OK 28:26 +1:37 14:57
3 Kristoffer Eckdahl OK Horten 32:02 +5:13 16:51
4 Gabriel Gjone Sandefjord OK 36:43 +9:54 19:19
5 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 49:08 +22:19 25:51
6 Mathias Jahre Andebu IL 1:10:09 +43:20 36:55
Benjamin Gjone Sandefjord OK diskvalifisert
Simen Kristiansen OL Trollo brutt

H 11-12N

1 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 16:09 12:25
2 Ludvig Skramdal Hedrum OL 16:56 +0:47 13:01

H 13-14

2 000 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Viljan van Raaij Hedrum OL 21:21 10:40
2 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 24:56 +3:35 12:28
3 Jonas Eikås Sandefjord OK 26:34 +5:13 13:17
4 Henrik R Holt Hedrum OL 30:46 +9:25 15:23
5 Mathias Wold OK Horten 33:19 +11:58 16:39
6 Kristoffer Fjære Hedrum OL 41:35 +20:14 20:47

H 13-16C

1 900 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole-Hermen Nylende Rudshaug Botne SK 52:43 27:44

H 13-16N

1 300 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Yosef Khoury Larvik OK 17:51 13:43

H 15-16

2 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 32:48 11:18
2 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 35:15 +2:27 12:09
3 Per Anders Eckdahl OK Horten 45:10 +12:22 15:34
4 Brynjel Heggernes Hedrum OL 56:23 +23:35 19:26
5 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 1:15:47 +42:59 26:07
6 Filip Andreas Larsen Botne SK 1:26:58 +54:10 29:59
Marius Sæther Mydland Hedrum OL diskvalifisert
Andreas Skjelland Hegg Stokke IL diskvalifisert

H 17-

2 900 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 25:05 8:38
2 Sindre R Holt Hedrum OL 26:47 +1:42 9:14
3 Tobias Kristensen Larvik OK 26:48 +1:43 9:14
4 Jørgen Frøyd Larvik OK 26:53 +1:48 9:16
5 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 28:32 +3:27 9:50
6 Sindre Eia Holtung OL Trollo 31:05 +6:00 10:43
7 Jens Didrik Berg Larvik OK 37:41 +12:36 12:59
8 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 40:22 +15:17 13:55
9 Øyvin Kristiansen OL Trollo 1:03:32 +38:27 21:54

H 17-C

1 900 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ludvig Johnsen Hedrum OL 24:18 12:47
2 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 28:12 +3:54 14:50
3 Terje Wold OK Horten 30:29 +6:11 16:02
4 Haakon Pettersen Sandefjord OK 35:45 +11:27 18:48
5 Gunnar Rustan OL Trollo 36:05 +11:47 18:59
6 Trond Olav Jahre Andebu IL 38:29 +14:11 20:15
7 Ole-Kristian Bruseud OL Trollo 44:20 +20:02 23:20
8 Roar Skjelland Andebu IL 44:43 +20:25 23:32

H 40-

2 900 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 26:26 9:06
2 Trond Gjelstad Sandefjord OK 26:59 +0:33 9:18
3 Arne Nåtedal OL Trollo 27:32 +1:06 9:29
4 Jørgen Fjære Hedrum OL 30:55 +4:29 10:39
5 Bjørnar Olsrød Stokke IL 30:58 +4:32 10:40
6 Eskil Åsmul OL Trollelg 33:44 +7:18 11:37
7 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 34:27 +8:01 11:52
7 Anders Kristian Holt Hedrum OL 34:27 +8:01 11:52
9 Ian Ringheim OL Trollo 36:30 +10:04 12:35
10 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 37:19 +10:53 12:52
11 Espen Johnsen Hedrum OL 40:23 +13:57 13:55
12 Magne Kløve Stokke IL 40:30 +14:04 13:57
13 Atle Borgersen Hedrum OL 42:25 +15:59 14:37
14 Eelco van Raaij Hedrum OL 1:03:13 +36:47 21:47
Per Øyvin Moland Andebu IL diskvalifisert

H 50-

2 900 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Fremstad Larvik OK 29:46 10:15
2 Roar Nilsen Sandefjord OK 30:59 +1:13 10:41
3 Arne Kierulf Dirdal Larvik OK 31:06 +1:20 10:43
4 Gløer Gløersen OL Tønsberg og omegn 31:54 +2:08 11:00
5 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 33:34 +3:48 11:34
6 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 44:38 +14:52 15:23
7 Anders Hansen Andebu IL 50:16 +20:30 17:20
8 Per Einar Strøm Hedrum OL 52:15 +22:29 18:01
9 Arne Kristensen Stokke IL 52:20 +22:34 18:02
10 Rune Røed Stokke IL 59:29 +29:43 20:30

H 60-

2 400 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vidar Trømborg Sande Sportsklubb 28:23 11:49
2 Dag Rønning Jensen OL Trollo 32:54 +4:31 13:42
3 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 33:21 +4:58 13:53
4 Jan Bøhle OL Trollo 35:59 +7:36 14:59
5 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 37:50 +9:27 15:45
6 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 40:51 +12:28 17:01
7 Martin Nauf Hedrum OL 41:52 +13:29 17:26
8 Åge Dåsvand Abrahamsen OL Trollo 41:57 +13:34 17:28
9 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 42:55 +14:32 17:52
10 Svein Eriksen Sandefjord OK 43:00 +14:37 17:55
11 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 44:30 +16:07 18:32
12 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 51:21 +22:58 21:23
13 Runar Kittelsen Stokke IL 52:53 +24:30 22:02
14 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 55:23 +27:00 23:04

H 70-

2 000 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Fossheim Hedrum OL 32:06 16:03
2 Ragnar Hillestad Lardal OL 32:23 +0:17 16:11
3 Tormod Fjære Hedrum OL 33:09 +1:03 16:34
4 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 35:03 +2:57 17:31
5 Frank Eliassen Sandefjord OK 35:23 +3:17 17:41
6 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 36:13 +4:07 18:06
7 Lars Martin Gjein Stokke IL 36:31 +4:25 18:15
8 Magnar Øvreås Botne SK 37:17 +5:11 18:38
9 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 37:44 +5:38 18:52
10 Thorolf Trolsrud Botne SK 38:10 +6:04 19:05
11 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 38:29 +6:23 19:14
12 Magnar Reppesgård Hedrum OL 38:53 +6:47 19:26
13 Svein Thorsen Sandefjord TIF 41:50 +9:44 20:55
14 Jørgen Kvilhaug Botne SK 42:42 +10:36 21:21
15 Svein Børge Haugberg Sandefjord OK 45:22 +13:16 22:41
16 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 46:44 +14:38 23:22
17 Anton Lomme Hedrum OL 49:33 +17:27 24:46
18 Arne D. Christensen Sandefjord TIF 55:23 +23:17 27:41
Helge Halvorsen Larvik OK diskvalifisert
Tore S. Rasmussen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

H 80-

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Lie Stokke IL 35:21 17:40
2 Egil Rygh OL Tønsberg og omegn 37:40 +2:19 18:50
3 Helge Tvedten Larvik OK 45:00 +9:39 22:30
Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor