Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 9
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 14 juni 2016

N-åpen

1 920 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Daniella Gjone Sandefjord OK 16:36 8:38
0 Anne Haugberg Andebu IL 22:34 +5:58 11:45
0 Benjamin Horntvedt Sandefjord OK 26:25 +9:49 13:45
0 Ragne Klavenes Sandefjord OK 16:13 8:26
0 Andreas Kristiansen OL Trollo 25:00 +8:24 13:01
0 Silje Loftesnes OL Tønsberg og omegn 29:08 +12:32 15:10
0 Ida Perez Rønnild Hedrum OL 37:28 +20:52 19:30
0 Therese Perez Rønnild Hedrum OL 37:27 +20:51 19:30

D 11-12

2 790 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 43:27 15:34

D 11-12N

1 920 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Annika van Raaij Hedrum OL 16:18 8:29
2 Karoline Fjære Hedrum OL 19:10 +2:52 9:58
3 Marlene Skramdal Hedrum OL 31:38 +15:20 16:28

D 13-16C

2 790 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 29:11 10:27
2 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 30:59 +1:48 11:06
3 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 31:12 +2:01 11:10
4 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 31:23 +2:12 11:14
Åsta Firing Simonsen Andebu IL diskvalifisert

D 13-16N

1 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexandra. T.Rognlidalen Sandefjord OK 38:18 19:56

D 15-16

2 670 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanna Johansson Hedrum OL 39:59 14:58
Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK diskvalifisert

D 17-

4 620 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Ulvensøen NTNUI 33:03 7:09
2 Merete Lysebo Lardal OL 35:17 +2:14 7:38
3 Kristin Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 40:17 +7:14 8:43
4 Marie Styrvold NTNUI 40:40 +7:37 8:48
5 Live Bredholdt Jørgensen NTNUI 42:03 +9:00 9:06
6 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 1:02:42 +29:39 13:34

D 17-C

2 790 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ana Maria Wilhelmsen Larvik OK 25:59 9:18
2 Pernille Nauf Hedrum OL 26:54 +0:55 9:38
3 May-Britt Skramdal Hedrum OL 36:27 +10:28 13:03
4 May Nordkvelde Hedrum OL 41:03 +15:04 14:42
5 Kristin Johansson Hedrum OL 46:57 +20:58 16:49
5 Susanne Strøm Hedrum OL 46:57 +20:58 16:49
7 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 52:34 +26:35 18:50
Nina Nicolaysen Sandefjord OK diskvalifisert

D 40-

2 670 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 31:25 11:45
2 Ida Vår Dirdal Larvik OK 33:06 +1:41 12:23
3 Wenche Eikås Sandefjord OK 39:21 +7:56 14:44
4 Anette Firing Andebu IL 43:47 +12:22 16:23
5 Anne Celine Vik Olsen Larvik OK 43:51 +12:26 16:25
6 Astrid Brevik Stokke IL 44:19 +12:54 16:35
7 Mona Gjelstad Sandefjord OK 46:55 +15:30 17:34
8 Katrine van Raaij Hedrum OL 1:01:41 +30:16 23:06

D 50-

2 670 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Stokland Sandefjord OK 30:02 11:14
2 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 35:41 +5:39 13:21
3 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 45:35 +15:33 17:04
Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn diskvalifisert

D 60-

2 870 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Kristin Nærum Larvik OK 36:29 12:42
2 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 42:21 +5:52 14:45
3 Margareta Brynhildsen Stokke IL 46:35 +10:06 16:13
4 Karin Kittilsen Stokke IL 49:04 +12:35 17:05
5 Inger Nergaard Stokke IL 50:37 +14:08 17:38
Rakel Øren Sandefjord OK diskvalifisert

D 70-

2 870 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Helene Hansen Sandefjord OK 57:14 19:56
2 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:31:01 +33:47 31:42

H 11-12

2 790 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brage Eikås Sandefjord OK 27:54 10:00
2 Gabriel Gjone Sandefjord OK 28:11 +0:17 10:06
3 Benjamin Gjone Sandefjord OK 29:37 +1:43 10:36
4 Anders Klavenes Sandefjord OK 33:53 +5:59 12:08
5 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 36:48 +8:54 13:11

H 11-12N

1 920 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 18:13 9:29
2 Ludvig Skramdal Hedrum OL 34:46 +16:33 18:06

H 13-14

2 870 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iver Ringheim Larvik OK 26:34 9:15
2 Viljan van Raaij Hedrum OL 28:39 +2:05 9:58
3 Simen Gravningen Stokke IL 36:27 +9:53 12:42
4 Henrik R Holt Hedrum OL 40:00 +13:26 13:56
5 Jonas Eikås Sandefjord OK 40:28 +13:54 14:05
6 Kristoffer Fjære Hedrum OL 45:33 +18:59 15:52

H 13-16C

2 790 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Harald Aasen Larvik OK 38:37 13:50
2 Ole-Herman Nylende Rudshaug Botne SK 50:27 +11:50 18:04

H 15-16

4 620 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 33:03 7:09
2 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 35:23 +2:20 7:39
3 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 39:19 +6:16 8:30
4 Audun Brevik Stokke IL 46:12 +13:09 10:00
5 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 49:33 +16:30 10:43
6 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 58:32 +25:29 12:40
7 Filip Andreas Larsen Botne SK 1:15:20 +42:17 16:18

H 17-

4 620 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen Larvik OK 28:39 6:12
2 Sindre R Holt Hedrum OL 29:37 +0:58 6:24
3 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 30:31 +1:52 6:36
4 Petter Moe Sandefjord OK 32:09 +3:30 6:57
5 Jørgen Frøyd Larvik OK 32:21 +3:42 7:00
6 Rune Firing Haugberg Andebu IL 34:35 +5:56 7:29
7 Øystein Christiansen OL Tønsberg og omegn 35:19 +6:40 7:38
8 Jens Didrik Berg Larvik OK 36:12 +7:33 7:50
9 Jarle Lysnes Hedrum OL 39:37 +10:58 8:34
10 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 40:03 +11:24 8:40
11 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 42:52 +14:13 9:16
12 Hans Olav Skogstad Telenor BIL 48:50 +20:11 10:34
13 Robin Thorkildsen Hedrum OL 52:01 +23:22 11:15
14 Øyvind Kristiansen OL Trollo 58:07 +29:28 12:34

H 17-C

2 790 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 27:21 9:48
2 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 28:02 +0:41 10:02
3 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 44:47 +17:26 16:03

H 40-

4 620 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Haug Stokke IL 30:49 6:40
2 Jørgen Fjære Hedrum OL 34:47 +3:58 7:31
3 Bjørnar Olsrød Stokke IL 37:21 +6:32 8:05
4 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 39:01 +8:12 8:26
5 Jon Nicolaysen Sandefjord OK 40:05 +9:16 8:40
6 Atle Borgersen Hedrum OL 42:57 +12:08 9:17
7 Einar Klavenes Sandefjord OK 46:37 +15:48 10:05
8 Jo-Børre Eikås Sandefjord OK 50:06 +19:17 10:50
9 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 50:19 +19:30 10:53
10 Asbjørn Roe Larvik OK 51:52 +21:03 11:13
11 Trond Foss Sandefjord OK 56:47 +25:58 12:17
12 Eelco van Raaij Hedrum OL 1:05:15 +34:26 14:07
13 Frode Larsen Botne SK 1:21:25 +50:36 17:37

H 50-

4 620 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 39:03 8:27
2 Arne Dirdal Larvik OK 41:41 +2:38 9:01
3 Bjørn Bakkevig Heming 42:17 +3:14 9:09
4 Roar Nilsen Sandefjord OK 42:29 +3:26 9:11
5 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 43:27 +4:24 9:24
6 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 50:44 +11:41 10:58
7 Per Einar Strøm Hedrum OL 1:07:00 +27:57 14:30
8 Rune Røed Stokke IL 1:09:39 +30:36 15:04
Kjetil Kløvstad Sandefjord OK diskvalifisert
Per Slungaard Tyrving diskvalifisert

H 60-

2 670 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 28:04 10:30
2 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 30:54 +2:50 11:34
3 Dag Rønning Jensen OL Trollo 32:30 +4:26 12:10
4 Runar Kittilsen Stokke IL 33:16 +5:12 12:27
5 Jan Bøhle OL Trollo 35:52 +7:48 13:25
6 Kai Midtskogen Botne SK 38:14 +10:10 14:19
7 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 39:22 +11:18 14:44
8 Elling Aakre Andebu IL 40:15 +12:11 15:04
9 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 42:00 +13:56 15:43
10 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 49:17 +21:13 18:27
11 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 50:33 +22:29 18:55
12 Martin Nauf Hedrum OL 1:00:15 +32:11 22:33

H 70-

2 870 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 32:58 11:29
2 Helge Fossheim Hedrum OL 35:15 +2:17 12:16
3 Lars Martin Gjein Stokke IL 35:32 +2:34 12:22
4 Frank Eliassen Sandefjord OK 36:34 +3:36 12:44
5 Thorolf Trolsrud Botne SK 36:51 +3:53 12:50
6 Per Øystein Andersen Larvik OK 37:57 +4:59 13:13
7 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 38:01 +5:03 13:14
8 Arne Kristensen Stokke IL 40:25 +7:27 14:04
9 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 41:06 +8:08 14:19
10 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 41:13 +8:15 14:21
11 Magnar Reppesgård Hedrum OL 43:03 +10:05 15:00
12 Svein Thorsen Sandefjord TIF 43:11 +10:13 15:02
13 Magnar Øvreås Botne SK 46:38 +13:40 16:14
14 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 48:27 +15:29 16:52
15 Tormod Fjære Hedrum OL 48:31 +15:33 16:54
16 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 52:05 +19:07 18:08
17 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 53:46 +20:48 18:44
18 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 55:36 +22:38 19:22
19 Anton Lomme Hedrum OL 55:56 +22:58 19:29
20 Arne D. Christensen Sandefjord TIF 59:28 +26:30 20:43
21 Tore S. Rasmussen OL Tønsberg og omegn 1:04:47 +31:49 22:34
22 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:05:43 +32:45 22:53
23 Jørgen Kvilhaug Botne SK 1:07:25 +34:27 23:29
24 Helge Halvorsen Larvik OK 1:09:31 +36:33 24:13
25 Roar Løken Sandefjord OK 1:11:10 +38:12 24:47

H 80-

2 870 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF 1:15:09 26:11
Helge Tvedten Larvik OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor