Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 8
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 7 juni 2016

N-åpen

1 260 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Daniella Gjone Sandefjord OK 14:39 11:37
2 Andreas Kristiansen OL Trollo 16:42 +2:03 13:15
3 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 20:31 +5:52 16:16
4 Oda Huseklepp Rustan OL Trollo 20:38 +5:59 16:22
5 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 26:27 +11:48 20:59

D 11-12

1 330 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 10:40 8:01
2 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 15:03 +4:23 11:18
3 Julie Liljebäck OL Tønsberg og omegn 21:35 +10:55 16:13

D 13-14

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK 28:05 15:36

D 13-16C

1 330 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anny Rogne OL Tønsberg og omegn 12:42 9:32
2 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 13:22 +0:40 10:03
3 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 13:47 +1:05 10:21
4 Louise Bentsen Malmquist Hedrum OL 16:37 +3:55 12:29
5 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 18:00 +5:18 13:32

D 17-

2 350 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 19:29 8:17
2 Ingvild Eckdahl OK Horten 19:30 +0:01 8:17
3 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 20:35 +1:06 8:45
4 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 20:37 +1:08 8:46
5 Ingrid Undstad Larvik OK 21:09 +1:40 9:00
6 Martine Topstad Larvik OK 22:02 +2:33 9:22
7 Katrine Gjestrum Hedrum OL 23:52 +4:23 10:09
8 Sandra Robertsen OL Tønsberg og omegn 28:27 +8:58 12:06

D 17-C

1 330 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 13:57 10:29
2 May Nordkvelde Hedrum OL 14:54 +0:57 11:12
3 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 32:22 +18:25 24:20
4 Bente Berget OL Trollo 47:39 +33:42 35:49

D 40-

1 990 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 24:14 12:10

D 50-

1 990 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 20:08 10:07
2 Kristin Dahl Sandefjord OK 30:42 +10:34 15:25

D 60-

1 800 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gro Eia OL Trollo 18:14 10:07
2 Randi Kristin Nærum Larvik OK 21:14 +3:00 11:47
3 Inger Nergaard Stokke IL 21:53 +3:39 12:09
4 Elisabeth Rød Andebu IL 22:09 +3:55 12:18
5 Karin Kittilsen Stokke IL 23:58 +5:44 13:18
6 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 24:43 +6:29 13:43
7 Margareta Brynhildsen Stokke IL 29:26 +11:12 16:21

D 70-

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 30:56 17:11

H 11-12

1 330 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 12:10 9:08
2 Gabriel Gjone Sandefjord OK 13:02 +0:52 9:47
3 Kristoffer Eckdahl OK Horten 13:49 +1:39 10:23
4 Benjamin Gjone Sandefjord OK 13:55 +1:45 10:27
5 Christian Filip Selbo Malmquist Hedrum OL 15:55 +3:45 11:58

H 11-12N

1 260 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Kristiansen OL Trollo 12:11 9:40

H 13-14

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iver Ringheim Larvik OK 12:25 6:53
2 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 15:03 +2:38 8:21
3 Peder Torhaug-Mollerud Larvik OK 18:51 +6:26 10:28
4 Håvard Magelsen OL Tønsberg og omegn 19:43 +7:18 10:57
5 Fredrik Berg-Nielsen Sandefjord OK 22:52 +10:27 12:42
6 Kevin Havenstrøm Sandefjord OK 31:27 +19:02 17:28

H 13-16C

1 330 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole-Hermen Nylende Rudshaug Botne SK 14:07 10:36

H 15-16

2 350 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 15:17 6:30
2 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 15:27 +0:10 6:34
3 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 17:25 +2:08 7:24
4 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 17:41 +2:24 7:31
5 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 23:49 +8:32 10:08
6 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 28:53 +13:36 12:17
7 Filip Andreas Larsen Botne SK 32:09 +16:52 13:40

H 17-

2 350 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen Larvik OK 13:03 5:33
2 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 13:22 +0:19 5:41
3 Sindre R Holt Hedrum OL 13:55 +0:52 5:55
4 Jens Didrik Berg Larvik OK 16:19 +3:16 6:56
5 Jarle Lysnes Hedrum OL 17:11 +4:08 7:18
6 Sindre Eia Holtung OL Trollo 18:27 +5:24 7:51
7 Hans Olav Skogstad Telenor BIL 19:15 +6:12 8:11
8 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 21:10 +8:07 9:00
9 Robin Thorkelsen Hedrum OL 24:45 +11:42 10:31
10 Øyvind Kristiansen OL Trollo 28:37 +15:34 12:10

H 17-C

1 330 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 10:21 7:46
2 Stig Hjelseth OL Tønsberg og omegn 15:32 +5:11 11:40
3 Frode Gjestrum Hedrum OL 25:05 +14:44 18:51

H 40-

2 350 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 16:25 6:59
2 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 17:08 +0:43 7:17
3 Arne Nåtedal OL Trollo 17:22 +0:57 7:23
4 Bjørnar Olsrød Stokke IL 18:47 +2:22 7:59
5 Tom Kristensen Larvik OK 20:03 +3:38 8:31
6 Espen Johnsen Hedrum OL 21:54 +5:29 9:19
7 Gunnar Rustan OL Trollo 21:55 +5:30 9:19
8 Roger Hagen Sandefjord OK 24:31 +8:06 10:25
9 Magne Kløve Stokke IL 25:33 +9:08 10:52
10 Frode Larsen Botne SK 29:51 +13:26 12:42

H 50-

2 350 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Løe Notodden OL 16:19 6:56
2 Roar Nilsen Sandefjord OK 20:43 +4:24 8:48
3 Rune Røed Stokke IL 27:31 +11:12 11:42
4 Per Einar Strøm Hedrum OL 29:25 +13:06 12:31
Asle Johnsen Hedrum OL diskvalifisert

H 60-

1 990 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 17:49 8:57
2 Runar Kittilsen Stokke IL 18:16 +0:27 9:10
3 Elling Aakre Andebu IL 19:09 +1:20 9:37
4 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 21:04 +3:15 10:35
5 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 21:08 +3:19 10:37
6 Jan Bøhle OL Trollo 23:13 +5:24 11:40
7 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 29:50 +12:01 14:59

H 70-

1 800 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Martin Gjein Stokke IL 18:16 10:08
2 Anton Lomme Hedrum OL 19:16 +1:00 10:42
3 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 19:20 +1:04 10:44
4 Ragnar Hillestad Lardal OL 19:31 +1:15 10:50
5 Per Øystein Andersen Larvik OK 19:54 +1:38 11:03
6 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 21:26 +3:10 11:54
7 Svein Børge Haugberg Sande Sportsklubb 21:38 +3:22 12:01
8 Thorolf Trolsrud Botne SK 22:03 +3:47 12:15
9 Tormod Fjære Hedrum OL 24:19 +6:03 13:30
10 Magnar Reppesgård Hedrum OL 24:57 +6:41 13:51
11 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 28:40 +10:24 15:55
12 Harald Viken Sandefjord TIF 29:34 +11:18 16:25
13 Arne Christensen Sandefjord TIF 32:24 +14:08 18:00
Helge Halvorsen Larvik OK diskvalifisert
Kåre Thorbjørnsen Larvik OK diskvalifisert

H 80-

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frithjof Robertsen OL Tønsberg og omegn 24:18 13:30
2 Helge Tvedten Larvik OK 26:53 +2:35 14:56
3 Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF 30:22 +6:04 16:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor